PDA

View Full Version : какво мислите за силикона?



Ani_girl
06-13-2007, 08:55
какво мислите за силикона?то е ясно,че повечето мъже харесват по-големи гърди,но пък не всички са родени с идеални пропорции.
вие бихте ли си сложили или мислите,че дори и да не е съвършен бюстът ви,по-добре естествен,отколкото фалшив?
аз лично си харесвам бюста :lol:

`Death`Whore``
06-13-2007, 08:58
Силиконовите гърди са много грозни - като топки са, кожата е опъната и зърната се качват нагоре. Не бих си сложила силикон.

silikonkata
06-13-2007, 09:00
ami az imam golemi cici no bih si slojila silikon za da gi stegna za6toto sled vreme 6te ovisnat i togava ???

`Death`Whore``
06-13-2007, 09:02
И тогава ще си родила и сигурно ще имаш мъж до себе си, за когото това ще е най-малкото. А ако ще си търсиш ебачи след раждането, си слагай силикон. Или ебачи на 40-50 годишна възраст.

Ani_girl
06-13-2007, 09:16
a vie mom4eta koi cici haresvate silikonovite ili estestvenite ?

ProstoAz
06-13-2007, 09:45
Като увиснат не е задължително да слагаш силикон, а само да ги повдигнеш.
А колкото до мнението ми за силикона - при жени, които наистина имат нужда (огромна разлика в размера на двете гърди, изключително плоскост), не виждам нищо лошо да си сложат, даже би било по-добре за тях. :)

Boot
06-13-2007, 09:48
Аз лично много си харесвам циците. И мъжете ми харесват циците. За това за момента не бих си сложила.
Обаче, ако някоя жена не се чувства добре с размера си - окей, нека си слага, ако ще се чувства по-готина. Много е важно самият ти да се харесваш...

`Death`Whore``
06-13-2007, 10:10
Като увиснат не е задължително да слагаш силикон, а само да ги повдигнеш.
А колкото до мнението ми за силикона - при жени, които наистина имат нужда (огромна разлика в размера на двете гърди, изключително плоскост), не виждам нищо лошо да си сложат, даже би било по-добре за тях. :)
Да - просто се реже част от кожата и се повдигат. :) А при наистина плоските се получават гротескни картини, защото те нямат никаква кожа.

LannyBarbie
06-13-2007, 10:23
Може би бих си сложила..:)

ProstoAz
06-13-2007, 10:27
Така е, въпреки че си зависи. Ако не се прекалява с размера (а това ще е първото нещо, с което всеки специалист ще посъветва клиентката си), мисля, че може да се получи добре. :wink: То в крайна сметка повечето от "плоските" жени са и доста слабички и никак няма да им отиват едни големи като дини гърди. Абе, всичко трябва да е с мярка, иначе ... :roll:

`Death`Whore``
06-13-2007, 10:31
Ако от чашка "А" стане на "Б" и т.н., би изглеждало що-годе добре...но никога не правят толкова малки корекции. Обикновено правят 2 чашки нагоре. Принципно говоря, разбира се.

Barbie
06-13-2007, 11:00
Харесвам си бюста, достатъчно голям е и не смятам, че има на къде да го увеличавам. След години сигурно бих обмислила да го повдигна чрез хирургическа намеса, но само след като съм направила всичко възможно да не го оставям да загуби формата си - упражнения, грижа за кожата, мазила...
Иначе нямам нищо против изкуствения бюст, но все пак смятам, че естествения е по-привлекателен. Дори и най-прецизната операция оставя белези. Не знам защо една жена би се подложила на такова мъчение, имайки предвид, че и малкият бюст може да бъде особено атрактивен.

Briseis
06-13-2007, 14:06
Мнението ми за силикона е, че добре уплътнява прозорци.
Силиконовите гърди са смешни, грозни и неестествени.
Казва го човек с гръдна обиколка 80 :lol:

malkoto^f
06-13-2007, 14:15
az ne bih si slojila silikon..mislq che moite gardi sa normalni za tqloto mi i horata,koito imat po-malki gardi spored men ne trqbva da im puka,zashtoto nqma perfektni hora .. vseki s nedostatacite si,no ako tolkos mnogo iskat da si slagat :wink:

itsy-bitsy
06-13-2007, 14:22
Красивите гърди не са големите гърди, а стегнатите. Ммм относно силикона.. какво лошо? Ако би помогнал на някой да повдигне самочувстието си.. Но все пак аз не бих си сложила - притеснявам се от възможността за ракови образувания или някакви размествания на силикона, освен това все пак е рязано и ще има следи, а и на допир едва ли ще е особено приятно.Ама който иска - под ножаааа :mrgreen:

Josefinne
06-13-2007, 16:21
Аз бих си сложила, ама не на гърдите! Силикон не се слага само на гърдите. Аз искам да си сложа на горната устна, така че да стане еднакво плътна с долната. Мисля, че ще придаде чувсвтвеност и изразителност на лицето ми. Засега не страдам от комплекс, че имам малки гърди. Харесвам формата им, а и смятам един ден да кърмя деца. Да не говорим колко рискове крие слагането на силикон в гърдите. Гледала съм филми за неуспешни такива операции, а и съм чувала, че са гадни за пипане. Мисля, че специално българските мъже не са цицомани. Виж, в Америка например това е мания. за щастие в България не е така! Поне не и в моите среди ;). Един сутиен с повдигащ ефект ми върши работа да разкрася дълбокото си деколте!

dinosaur
06-13-2007, 18:10
тва е ужасно... никога не бих си сложила... Където и да е!

nenasitniq
06-14-2007, 07:35
az milsq 4e e mnogo qko nqkoq qka putka sus silikonovi i stegnati cici a vie koko6ki takiva samo zavijdate 4e va6te cici sigorno sa nekvii ... i za tva taka mislite za silikonovite !!

beautiful.soul
06-14-2007, 09:05
грозно е!!! малки са ми циците, но си ги харесвам и не бих си сложила такова нещо !

`Death`Whore``
06-14-2007, 09:13
az milsq 4e e mnogo qko nqkoq qka p***a sus silikonovi i stegnati cici a vie koko6ki takiva samo zavijdate 4e va6te cici sigorno sa nekvii ... i za tva taka mislite za silikonovite !!
Моята гръдна обиколка е 90 - не е голяма според мен, но мъжете се кефят много на гърдите ми. Така че моето мнение не е такова от завист.