PDA

View Full Version : Moderated: Сега той не иска да ме погледне. Какво да правя?



nova
06-13-2007, 10:53
Вчера скъсах с момчето което обичах уйасно много. Той дойде и ми каза че просто вече искал да бъдем само приятели :smt010 аз се побърках...бяхме заедно 6месеца... :cry: Вечерта дойде една приятелка да ме успокоява...нашите ги нямаше и за това си зехме 1 бутила водка....
2 момичета 1л флирт...и се напихме...после излязохме и отидохме с едни приятели на дискотека....там се забих с някакъв тип....и от алкохола ли или от това да си го върна на бившия си...аз спах с този тип...
работата е че бившия ми ми прати по-късно същата вечер смс и ми каза че е сгрешил и ме обича... :D аз ужасно се зарадвах...но на сутринта вече се беше намерил някой "услужлив" приятел да го оведоми какво и с кого съм спала...Сега моето любимо момче не иска да ме погледне. Ужасно ме е срам...не иска и да чуе нищо от мен..моля ви помогнете ми...какво да правя... :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

mechtaq_za_teb
06-13-2007, 10:57
Hm..4e kofti situaciq. :( Spored men ne e bilo mnogo uda4no da se napivash zaradi tova.Nqmalo e smisal,a i e trqbvalo da poiz4akash malko.
Sega mom4eto qvno e zagubilo doverie v teb i zatova ne iska da te vijda.Edinstveniq na4in e da go namerish i da pogovorite o4i v o4i,vapreki 4e me samnqva da se saberete sled tova.Vse pak kasmet.

Nadelina
06-13-2007, 10:59
Izpadnah v podobna situacia.. I moito momche kaza che ne iska da me vijda.. che syjalqva che e bil s jena kato men.. che ne zaslujavam dori da me pogledne.. Napravo ujas! No az se postarah taka da predstavq neshtata vseedno az sym sveta voda nenapita.. i sa go izlygali... Uporstvai.. Nasila go nakarai da govori s teb.. i mu kaji che go lyjat.. che go obichash.. che dali obichash ili ne ne se izrazqva v ednokratni zabejki (i vse pak ne si spala s nikoi drug).. kaji mu che ti si povqrvala v nego.. i toi e vqrval v teb tolkova vreme.. kaji mu che te poznava.. i da pogledne nqkyde vytre v syrceto si i shte razbere che ti si momicheto za nego.. i si tazi koqto shte byde nai shtastliv.. Nali znaesh che dumite sa nai silnoto oryjie na horata... Pojelavam ti uspeh... Az uspqh da ubedq moito momche che sa go izlygali.. Povqrva mi! Dano i tfoq povqrva na teb!

P.S. Vsichki kazvat che lyjata nikoga ne pomaga.. no v tozi sluchai mislq che e neizbejna...

Th3MaN
06-13-2007, 11:18
Вчера скъсах с момчето което обичах уйасно много. Той дойде и ми каза че просто вече искал да бъдем само приятели :smt010 аз се побърках...бяхме заедно 6месеца... :cry: Вечерта дойде една приятелка да ме успокоява...нашите ги нямаше и за това си зехме 1 бутила водка....
2 момичета 1л флирт...и се напихме...после излязохме и отидохме с едни приятели на дискотека....там се забих с някакъв тип....и от алкохола ли или от това да си го върна на бившия си...аз спах с този тип...
работата е че бившия ми ми прати по-късно същата вечер смс и ми каза че е сгрешил и ме обича... :D аз ужасно се зарадвах...но на сутринта вече се беше намерил някой "услужлив" приятел да го оведоми какво и с кого съм спала...Сега моето любимо момче не иска да ме погледне. Ужасно ме е срам...не иска и да чуе нищо от мен..моля ви помогнете ми...какво да правя... :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

Ми незнам той кво ще направи но знай че и и момчетата имаме чувства. Аз ако съм никога няма да те погледна. Но все пак той те е бил зарязял така че нз. А може и да е било тест да види до колко го обичаш и кво ще направиш и ти си му показвала колко го обичаш. Така че нз

Barbie
06-13-2007, 11:21
Той къса с теб, наранява те и после ти държи сметка? :-s Били сте разделени - можеш да правиш каквото желаеш. Може би си допуснала грешка, но той е сгрешил първи. Преди да кажеш на някого, че не желаеш да бъдеш с него и искаш да сте "само приятели" - мислиш. Е, също така мислиш преди да преспиш с първия срещнат. Хубаво, явно и двамата не сте мислили навреме. Редно е да си простите. Говори с него - кажи му, че действията ти са били реакция след раздялата ви и че си се почувствала наранена. Но го обичаш и съжаляваш за това, което си направила.
Успех...

cherinka
06-13-2007, 11:35
Ей за тва мама вика "Прави квот правиш, и гледай да не е на всеуслушание."

Така, де. Не си виновна, че си спала с онзи, виновна си, че си позволила да се разчуе.