PDA

View Full Version : Travma ot celuvka



06-13-2007, 11:26
Imam problem i vi se molq da mi pomognete....predi nqkolko meseca hodih s edno momche i sled purvata ni celuvka toi mi kaza che ne moga da se celuvam i az super tupo se pochuvstvah,skusahme i ottogava ne sum imala priqtel ne zashtoto ne sum imala vuzmojnost a zaradi celuvkite :smt011 I osven tva kato se celunahme s nego mi beshe super gadno i protivno i sega izlizam s edno strahotno momche i ne mu davam celubka zaradi onq prostak....kakvo da napravq....mnogo se pritesnqvam :oops: ](*,) :smt012

Th3MaN
06-13-2007, 11:29
Imam problem i vi se molq da mi pomognete....predi nqkolko meseca hodih s edno momche i sled purvata ni celuvka toi mi kaza che ne moga da se celuvam i az super tupo se pochuvstvah,skusahme i ottogava ne sum imala priqtel ne zashtoto ne sum imala vuzmojnost a zaradi celuvkite :smt011 I osven tva kato se celunahme s nego mi beshe super gadno i protivno i sega izlizam s edno strahotno momche i ne mu davam celubka zaradi onq prostak....kakvo da napravq....mnogo se pritesnqvam :oops: ](*,) :smt012


Не се притеснявай без опит няма как да се научиш. Ако искаш може да му кажеш че си малко неука в тая дейност та да знае. Ама спокойно ще се научиш. Пък и то е да ти доиде от вътре и да ви е хубаво и на двамата а на да е някава техника специялна

cherinka
06-13-2007, 11:30
Опита учи.

А онзи наистина е бил простак, щом така ти е казал.

sladka_pleven4anka
06-13-2007, 11:36
4ovek se u4i dokato e jiv!!!nikoi ne e roden nau4en taka 4e s pove4e praktika 6te se polu4i.uspex

06-13-2007, 11:36
A shte poznae li che nqmam opit?

cherinka
06-13-2007, 11:38
A shte poznae li che nqmam opit?

Така, ще ти дам един пример.

:arrow:
Момче, което се е целувало с 15 мацки и после се целува с 16-та, то на тази 16-та може да не й хареса целувката и да си помисли, че той не може да се целува.

Тъй, че, няма кво да се притесняваш.

Th3MaN
06-13-2007, 11:39
A shte poznae li che nqmam opit?

Така, ще ти дам един пример.

:arrow:
Момче, което се е целувало с 15 мацки и после се целува с 16-та, то на тази 16-та може да не й хареса целувката и да си помисли, че той не може да се целува.

Тъй, че, няма кво да се притесняваш.

съгласен съм

06-13-2007, 11:42
"Травма от целувка" :shock:
Т'ва като го прочете човек ще реши че някой ти е счупил безименния пръст на левия крак докато те е целувал

По темата
Няма значение дали можеш да се целуваш
И да не можеш ще се научиш
Важното е хубави свирки да въртиш :-D

Th3MaN
06-13-2007, 11:46
"Травма от целувка" :shock:
Т'ва като го прочете човек ще реши че някой ти е счупил безименния пръст на левия крак докато те е целувал.
Важното е хубави свирки да въртиш :-D



:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 Направо ме уби :D

koalka
06-13-2007, 14:53
Не се занимавай с тоя.Вместо да ти помогне да се научиш, той те е отрязал така гадно.
Потърси си приятел, който наистина ще държи на теб.И все пак не разбрах-ти ли го скъса или той?

alkobalko
06-13-2007, 15:15
Въобще не трябва да се ппитесняваш. Никой не се е родил научен. А и това, което харесва на един не важи за цялата маса. Ако искаш кажи на момчето, с което си сега, че нямаш особен опит. Ако наистина държи на теб ще те разбере.

sasha_90
06-13-2007, 15:21
Не се притеснявай,онзи е бил идиот.

D M X
06-13-2007, 15:25
Трябваше да го застреляш.

pink_champagne
06-13-2007, 15:38
Боже, как може да ти каже такова нещо "не можеш да се целуваш"?Бахти и идиота. Спокойно мила никой не се ражда научен. Имаше някаква поговорка такава. Можеш наистина да предупредиш момчето,че нямаш опит в това. Но и да не го направиш не вярвам да е толкова зле. А онзи просто е пълен тъпак.

sweet_DENI_f
06-13-2007, 16:20
тва не е до можене или неможене ... помисли: всеки се целува по различен начин нали?!
Аз ходех с един тъпанар дет ми беше казвал, че не се е целувал с момиче освен с мен и такива и кат скъсаме почна да плямпа нагоре и надолу, че не мога да се целувам и т.н. ама изобщо не ми е зор ... аз от комплексари не се засягам ... не се засягай и ти!

ledenakrasota
06-13-2007, 16:42
какво се връзваш на един...цитирам те ''простак'' :smt012 Самата ти казваш,че целувката ви не ти е харесала...нали уж трябва да хареса и на двамата :smt019 Нека всичко със сегашното момче стане спонтанно :smt019

mad_face
06-13-2007, 17:01
emi 6tom ti e kazal taka zna4i e mnoo tup. az sum mom4e i nikoga ne bix kazal tva na momi4e dori i da nemoje da se celyva. NIKOI NESE E RODIL NAY4EN :)

Just_say_no
06-14-2007, 08:02
Имах едно гадже ... с нега целувките бяхя просто ... УЖАСНИ .
Не знам на кво се дължеше но просто беше мн кофти. Имах чувството, че никога не съм можела да се целувам. Чувствах се глупаво. Беше ме срам, че не мога да се целувам. А то не беше така. Имах си и опит и всичко, но просто не вървеше.
Следващото момче в живота ми ми каза " Въх ти се целуваш супер яко за възрастта си !!! Сигурна ли си, че си на толкова? Да не ме лъжеш? "
Естествено аз го изгледах ето така :shock:
Явно просто зависи от човека с когото го правиш. :wink:

06-15-2007, 00:17
Imam problem i vi se molq da mi pomognete....predi nqkolko meseca hodih s edno momche i sled purvata ni celuvka toi mi kaza che ne moga da se celuvam i az super tupo se pochuvstvah,skusahme i ottogava ne sum imala priqtel ne zashtoto ne sum imala vuzmojnost a zaradi celuvkite :smt011 I osven tva kato se celunahme s nego mi beshe super gadno i protivno i sega izlizam s edno strahotno momche i ne mu davam celubka zaradi onq prostak....kakvo da napravq....mnogo se pritesnqvam :oops: ](*,) :smt012

Moe pa toa da ne moe se caliva i da se opravdaa s tee!

flrt
06-15-2007, 01:06
Ко ти пука за мнението на оня сельо? А на него сигурно му е супер къса пишката и не ще да продължите да се целувате,щото ти вероятно се целуваш страхотно,ама него го е страх да не стигнете до леглото и да не се издъни :-D Да не те ебе за мнението на някъв сдуханяк! А и сама казваш,че ти е била целувката гадна с него! Сега с новото момче не се притеснявай и си се целувайте на воля! :)

misSsX
06-15-2007, 11:11
Imam problem i vi se molq da mi pomognete....predi nqkolko meseca hodih s edno momche i sled purvata ni celuvka toi mi kaza che ne moga da se celuvam i az super tupo se pochuvstvah,skusahme i ottogava ne sum imala priqtel ne zashtoto ne sum imala vuzmojnost a zaradi celuvkite :smt011 I osven tva kato se celunahme s nego mi beshe super gadno i protivno i sega izlizam s edno strahotno momche i ne mu davam celubka zaradi onq prostak....kakvo da napravq....mnogo se pritesnqvam :oops: ](*,) :smt012


abe ne go slu6ai toq sigorno se e celuval zle :P

SpOrTs_GiRl
06-15-2007, 11:13
Опита учи.

А онзи наистина е бил простак, щом така ти е казал.

дам :-)

MoHuTo
06-15-2007, 14:05
Никой не се е родил научен, не се засягай от думите на един тъпак, пък и всеки се целува различно, няма от какво да се притесняваш. :wink:

leko_otkachena
06-15-2007, 14:24
Imam problem i vi se molq da mi pomognete....predi nqkolko meseca hodih s edno momche i sled purvata ni celuvka toi mi kaza che ne moga da se celuvam i az super tupo se pochuvstvah,skusahme i ottogava ne sum imala priqtel ne zashtoto ne sum imala vuzmojnost a zaradi celuvkite :smt011 I osven tva kato se celunahme s nego mi beshe super gadno i protivno i sega izlizam s edno strahotno momche i ne mu davam celubka zaradi onq prostak....kakvo da napravq....mnogo se pritesnqvam :oops: ](*,) :smt012abe spokoino da ne ti puka,mislq che momcheto s koeto izlizash sega nqma da oburne vnimanie tochno na tova dali mojesh da se celuvash ili ne!Apa da ne ti puka kfo e kazal onq tapanar...aide uspeh :smt006 :wink:

06-15-2007, 14:37
toq e bil tupanar. dane ti puka kakvo e kazal. kvo zna4i''ne moje6 da se celuva6' to sig onq ne e moje6 puk si tursi opravdanie. ako nqkoi naistina zaslujava da go celuva6 nikoga ne bi ti kazal podobno ne6to. da ne ti puka

06-17-2007, 19:02
Ами и аз да споделя малко опит. Когато за първи път се целувах с момче бях 13 и беше БрРрР отврат ( кофти момче) :| , оттогава се отвратих и смятай не се бях целувала до тая година :oops: (ноември правя 16), обаче са събрахме там с едно момче и беше много яко, така че абсолютно зависи от човека...А за да ти каже такова нещо явно мозъка му е не дет трябва, доста по - надолу от нормалните хора...

malkata123
06-17-2007, 19:15
ne se pritesnqvai mace,a za tova dali 6te razbere,4e nqma6 opit moje i da ne razbere,za6toto poprincip seki si se celuva razli4no,a be deistvai i da ne ti puka zabravi kakvo ti e kazal oniq ologofren...

iskam_malko _lubov
06-17-2007, 19:18
moje bi ti e kazal taka,za6toto ne e mogal da izmisli drug na4in po koito da skasa s teb i e re6il da go napravi s takava otvratitelna obida.dai na novoto mom4e celuvka,4e ne vqrvam da te 4aka mnogo dalgo.spoko,ne priemai vsi4ko taka navatre,za6toto samos e tormozi6 i izma4va6,a na onzi bokluk mu nqma ni6to,nali?

malkoto_sladur4e
06-17-2007, 19:47
ОМГ!Кво ти пука бе?След първата ми целувка оня уруд каза,че съм бързала мн!пфффффффф!!!!!Че като за пръв път кво иска е ?!?БР!След това не съм се притеснявала за целуването и след следващата целувка (която беше с друго м ),тфа м ми каза,че се целувам супер!Значи първия с които съм се () нещо е бил куку! 8-[

your_fantasy
06-17-2007, 19:54
Опита учи.

А онзи наистина е бил простак, щом така ти е казал.