PDA

View Full Version : На какво се натъкнах



06-13-2007, 13:47
във форума бг-мама.

Страх ли ви е да не ви откраднат бебето...

Наскоро имах случай в една градинка, където спрях да почина с количката.Седнах на една пейка и чувам зад гърба си момчешки/мъжки глас:"Красавице, красавице!".Викаше много настоятелно, но реших, че може да е всеки и не е за мен...Реших да се обърна, понеже вече го чувах съвсем наблизо и докато го направя виждам някакъв надрусан мръсен наркоман как връхлита върху количката и започва да щипе по бузите детенцето ми и се радва, доколкото може да говори: "колко е сладка"!След това ме поглежда и ми казва:"Ти к'во пийш?Дай на мен!" и хуква наляво със сока ми!
Милата ми кукла, добре че спеше!Докато реагирам, кльощавият избяга...А беше толкова неприятен, мръсен - гнусен!На мен ми се приплака!Извадих бързо кърпичките и започнах да се оглеждам и да я бърша...

So?
06-13-2007, 13:56
Е? И какво?Нещо смешно ли виждаш?Стани и ти родител да видим дали няма да те е страх от всичко,което мърда(че и не мърда)покрай детето ти!
Аман вече!

Mo6no3
06-13-2007, 15:37
Не значи, че е наркоман, но когато видиш някакъв доста съмнителен тип да се занимава с детето ще ти мине всичко през главата.

06-13-2007, 16:02
в наистина мн слу4аи сам била свидетел 4е хората които друсат/не признавам определението наркоман,зву4и обидно,а и аз друсам в за сажаление не малки коли4ества/така 4е искам да кажа 4е в не малко слу4аи тези хора са мн по-интелигентни,адекватни в дадената ситуация,състрадателни и добри.и то като СА ДРУСАНИ!!!!!!!!!!!!

kPuCkA
06-13-2007, 17:45
горкото бебче 8-[

Seducti0n
06-13-2007, 17:57
Целия проблем идва от това,че българското общество не знае или не иска да проумее истинското значение на думата наркоман.За мен лично наркоманът е човек-пристрастен към наркотичните вещества,готов да направи абсолютно всичко за да се снабди с поредната си доза.Докато потребител,каквито са по-голяма част от тийновете са хора,които използват наркотични вещества,но без да са зависими от тях.Толкова ли е трудно да правим разликата :?:Следващият път преди да наречете някой наркоман, боклук,се замислете и над това,че този човек има и добри страни,но заслепени от това,че използва наркотици ние не можем да ги видим или по-скоро не ги признаваме.

D M X
06-13-2007, 18:17
Ако бях там този щях да го застрелям.

06-13-2007, 18:20
ама тои па 6те6е пръв да те изгърми

Klefuci
06-13-2007, 18:41
Просто трябва да се прави разлика между човек и човек и наркоман и наркоман. Да не бида няма крадци и убиици измежду хората, които не друсат.
Както и няма ли умни и интелигентни хора между хората, които друсат.
Майката се е изплашила за детето си, нормално е. Аз ако видя някой да се върти около моето дете ще го смажа преди да се замисля дали е наркоман.
Работата е там, че в тоя свят не е важно кой какъв е, а да очакваш от всеки всичко, макар че ако се филмирате с тези неща....
И все пак наистина ако говорим за някакви изпаднали стафарки дето само се чудят как да намерят една помпа, те са си заслужили съвсем спокойно прозвището.