PDA

View Full Version : Шибаните наркомани



Coccolino
06-13-2007, 14:10
Сега ще си отнеса псувните...ще чуя неща от сорта: "Ние се друсаме щото ни харесва"
Абе вие нормални ли сте...айде за тревата ок,ама амфети,кока,ЛСД....толкова ли нямате как сами да си правите кефа...че по добре се напийте...изсмъркала 12312312 линии амфета...ами браво паметник ли ще искаш...не можело да се пристрастиш....за това ли смъркате повече от една...и казвате че пак ще смъркате...
После като ви са скапе организма и психиката ще има ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)
Вашите теории:
По-добре да летя отколкото да пълзя...са пълни глупусти...
100 пъти по-добре е да пълзиш.Алкохола уврежда организма...да...уврежда най-много черен дроб и малко бъбреците...
я сега ми кажете наркотиците:
-кръвоносни съдове,нарушава нормалната работа на сърцето,хормонален дисбаланс,повишен адреналин,психически увреждания...да не продължавам...
Който иска да се друса..знам че с тая тема нищо няма да направя ама,не мога да разбера пич ли си като си друсал кока...какво като е 120лв...
Айде охранете ма сега.... :smt006

06-13-2007, 14:22
аз ще ти кажа, че не можеш да си подредиш мисълта и цялото това словоизлияние е като наркомански брътвеж...
Напълно съм съгласен с теб.
Каза абсолютни безмислици, не успя да защитиш с нищо тезата, която се опита да изразиш. Празни несвързани изречения, с които се опита да засегнеш хора, на които и през оная работа не им е за теб.
Като не ти харесва не друсай. На теб никой не ти реди чертата под носа. Нас ни остави да си гледаме нашия кеф

06-13-2007, 14:41
eми 6е те храним мн ясно.мн ми е интересно 6то такива като тебе само дават акъл?които иска 6е си друса ти като не 6те6 бъди жив и здрав ама моля,моля без обиди и жалки опити да дава6 савети като ни6то не разбира6

IlLuSi0nS`
06-13-2007, 14:56
не разбрахте ли, че няма смисъл от такива теми?

b0Nb0n
06-13-2007, 16:31
=D> mnogo bezmislena tema tva 4e nie se trovin neznam teb kakvo te zasqga i ti kato moje6 da si prai6 kef bez narkotici pravi si i az moga ama mi e o6te po golqm kef s tqh na teb kvo ti pre4i tva neznam a i ne me interesuva

06-13-2007, 18:08
не мога да разбера пич ли си като си друсал кока...какво като е 120лв...

че хората тооолкова ли малко дават за кокаин! Стига бе не се излагайте, ако имате даа дадете 120, ще имате и 300, не се излагайте! То тва за 120, не е кокаин. Амфетите са ужасни, бонбоните също. Да не говорим пък за херцата. Само две неща стават - кокаинът и козът. Те просто не трябва да се броят наркотици. Ако си взимаш качествени и не го правиш честто, е все едно чаша хубаво уиски и някоя пура.

06-13-2007, 18:10
я траи бе 6опар,къв си ти 4е да обижда6 хората?не6то някои наркоман да ти е направил,а дори и да ти е не слагаи вси4ки под общ знаменател.

D M X
06-13-2007, 18:15
Всички наркомани - мозъците са ви като прави черва. Отрепките на обществото, трябва да бъдат наказвани с публичен разтрел.

06-13-2007, 18:19
ок,а вие развле4ените-''гангстер4етата''сте мишките в об6теството!

b0Nb0n
06-13-2007, 18:20
D M X kato ti 4eta posta razbiram 4e tvoq mozak e prav

06-13-2007, 18:21
йеее. аре на следващото парти в black box полицейска акция. :-D И всички друсалки в белене на амфетаминова диета и каторжен труд.

06-13-2007, 18:22
абсолютно!

Seducti0n
06-13-2007, 19:05
Темата е напълно лишена от смисъл.Няма никакво последователност на мисълта ти.Всичко е разпокъсано и несвързано.Толкова ли не можахте да разберете,че всички сме хора и всеки сам избира как да живее.Повечето от вас си изграждат негативно мнение,базирайки се нанякакви сухи теории и статистики.Не можеш да кажеш дали едно нещо ти доставя удоволствие или не без ти самия да си опитал.Хората,които използват наркотици не витаги са наркомани,защото наркоманът е зависим човек,не само потребител.Ккаво си мислете,че с тези теми,ще накарате някой да спре да друса и т,н.Е да ама не.Хората,употребяващи наркотици,нямат нужда от съжаление,то няма и за какво.Те са направили,сами своя житейски избор,по-нетрадиционен и по-различен от общоприетия.Така,че не ги съжалявайте,никой сне ви насилва и да ги разбирате просто бъдете неутрални и спрете да ги нападате.

Klefuci
06-13-2007, 19:15
много се забавлявам с подобни теми, като гледам как хора дето нямат никаква представа се карат с хора, които само си мислят за какво става въпрос. тука наистина човек може да се смее искрено

06-13-2007, 19:26
NFW` :
...или да плаче, след като прозре колко прости хора има по този свят.

06-13-2007, 19:34
Всички наркомани - мозъците са ви като прави черва. Отрепките на обществото, трябва да бъдат наказвани с публичен разтрел.

Искрено и от сърце ти пожелавам да те прегази ТИР на задна.

вилхел монке
08-01-2007, 12:14
разтрел за наркоманите наркоманите в дахау райха над всичко

IdiOtKa
08-01-2007, 16:29
разтрел за наркоманите наркоманите в дахау райха над всичко
браво пич умен си, като двама тъпи ...нещастник !

tuka6na
08-01-2007, 20:43
:lol: ам аз пък с течение на времето разбрах,че заради такива люде абсолютно винаги съм била по-резервирана към 'моралистите' отколкото към 'наркоманите' ...При първите трябва да разбера къде е бъга-защо са толкова стреснати от животеца :lol: ...при другите ми остава да разбера какво още ни 'свързва'; D

IlLuSi0nS`
08-02-2007, 10:58
аз съм един мн мн щастлив наркоман, който днес разбра, че ще става студент аааааааахахаахахахха да живеееее дрогата!!! ахахаххахаха такъф наркомански купон ще спретна довечера ахахаххаха мрете сички хейтъри ахаххахахаха ебала съм ви ахахаххаах аз съм щастлива и отивам си запаля коза :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

theEXPLOITED
08-02-2007, 17:26
аз съм един мн мн щастлив наркоман, който днес разбра, че ще става студент аааааааахахаахахахха да живеееее дрогата!!! ахахаххахаха такъф наркомански купон ще спретна довечера ахахаххаха мрете сички хейтъри ахаххахахаха ебала съм ви ахахаххаах аз съм щастлива и отивам си запаля коза :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
=D> 4ЕСТИТО =D>

IdiOtKa
08-02-2007, 20:13
аз съм един мн мн щастлив наркоман, който днес разбра, че ще става студент аааааааахахаахахахха да живеееее дрогата!!! ахахаххахаха такъф наркомански купон ще спретна довечера ахахаххаха мрете сички хейтъри ахаххахахаха ебала съм ви ахахаххаах аз съм щастлива и отивам си запаля коза :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
я сподели къде ще ставаш студент ...

WwanAdoO
08-02-2007, 21:41
DMX само ще отбележа: най-умния, свестния, начетения млад човек, който познавам се боде. Супер точен пич, но явно всичко си има и му е трябвало нещо друго... но това по никакъв начин не може да говори за личността му.
На твоето мнение дори някой антидрога би се изсмял :roll: ...

Blacklisted
08-02-2007, 22:40
^ Например аз - АХАХХХАХАХАХХАХ :lol:

PS най - малкото да сравняваш дрогата и алкохола... които си е вид дрога, от където и да го погледнеш... Все едно пиян веган да седне да ми реди как месото ми вреди... :lol:

IlLuSi0nS`
08-03-2007, 10:24
аз съм един мн мн щастлив наркоман, който днес разбра, че ще става студент аааааааахахаахахахха да живеееее дрогата!!! ахахаххахаха такъф наркомански купон ще спретна довечера ахахаххаха мрете сички хейтъри ахаххахахаха ебала съм ви ахахаххаах аз съм щастлива и отивам си запаля коза :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
я сподели къде ще ставаш студент ...

във В.Търново, аз само там кандидатствах.. беше малко напечено на изпита, щото не се бях подготвяла мн, ама явно чудеса стават хахаха ако има някой от В.Търново да се обажда, че не познавам никой от там, пък трябва да се проучи въпроса с вноса и износа ахахахах :mrgreen:

IdiOtKa
08-03-2007, 10:59
аз съм един мн мн щастлив наркоман, който днес разбра, че ще става студент аааааааахахаахахахха да живеееее дрогата!!! ахахаххахаха такъф наркомански купон ще спретна довечера ахахаххаха мрете сички хейтъри ахаххахахаха ебала съм ви ахахаххаах аз съм щастлива и отивам си запаля коза :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
я сподели къде ще ставаш студент ...

във В.Търново, аз само там кандидатствах.. беше малко напечено на изпита, щото не се бях подготвяла мн, ама явно чудеса стават хахаха ако има някой от В.Търново да се обажда, че не познавам никой от там, пък трябва да се проучи въпроса с вноса и износа ахахахах :mrgreen:
хаххаха мисляче бързо ще станеш наясно с вноса и износа ....с ква специалност ще си .. ?

IlLuSi0nS`
08-03-2007, 12:43
социална педагогика.. не е точно тфа което исках (психология) ама е доста близко.. радвам се, че изобщо ме взеха хахахаха късмет :mrgreen:

KiLLeR_InSTiNkT
08-12-2007, 12:21
Честито Илюжънс и аз влязох ама ще съм в Софето :wink:
Иначе по темата мога да кажа, че няма смисъл. Всеки си прави каквото иска и това, което си написал няма да промени нещата.

VaSsiTo0o
08-19-2007, 05:38
xaaxaxaxaaxaxaxxaxxa,mn.si razpalen be ,struva mi se ,4e ne6to ne si si vzel dozata :D SME6NIK! :D

_i_r_i_d_e_s_c_e_n_c_e
08-19-2007, 07:23
абе не знам кой е шибан и кой не...ама наркотиците са най-гадното нещо на света...и не го казвам защото така си мисля,а защото за жалост го знам от личен опит...

CuRly_Doll
08-19-2007, 07:52
seki ima pravo na izbor....tva 4e si bil ili si narkoman ne ozna4ava,4e si "6ibanqk"......

08-19-2007, 10:18
jalko,za men puk ni nai-malko ne sa gadni,a to4no obratnoto-nosqt mi radost i 6tastie.i nqkoq tupa pa4a edva li 6te mi promeni poziciqta,razberete nai-nakraq-i da ni psyvate,i da ni mrazite ni6to nqma da stane...nas pak 6te ni ima