PDA

View Full Version : Gadjeto mi me razbi..please..daite suvet!



johny`lud!
06-13-2007, 13:12
Zna4i mom4e sum na 14... Mnogo haresvah i vse o6te mnogo haresvam priqtelkata si...Istoriqta ni e .. qsna.. i prosta.. zna4i..Nie se haresvahme ot mn vreme i 2ta,no az neiskah da trugvam s neq 6tot sum prekaleno 4uvstvitelen i smqtah 4e 6e me narani seriozno..Tq obe6ta,zakle se 4e ne etakava i nqma da pogledne drug dokato e s men.. I taka na 1 rojden den..nie trugnahme... to4no 3 dena predi da napravime 1 mesec dokato sme zaedno ...Az i kazah za poreden put obi4am te..a tq..poprincip otvru6ta no tozi put kaza ... prosto zamal4a..i se zduha..Osetih 4e ima ne6to..I i kazah sled kato ne me obi4a6 kusame..Tq kaza OK i az 6tqh da ti kaja su6toto..Popitah q koga smqtala da mi kaje i tq otgovori utre 6tqh da skusam s tebe.. Az izklu4itelno se o4udih ot reakciqta i i bezrazli4ieto i...Popitah kakva e neinata pri4ina..tq kaza 4e haresva drugi 3 celi 3 mom4eta.. az se o4udih koi moje da sa tea... :-k Nqkolko dena sled kato skusahme q popitah dali iska da sme otnovo zaedno tq kaza 4e ve4e Ne.. Kaza 4e ne bila re6ila dali i tq da kusa s mene a na mene mi kaza 4e na dr den 6tqla da me skusa..Predpolagam se e nervirala i nqkak si neznam i za tva taka e reagirala...kaza 4e ne haresva 3 mom4eta,a po-malko..ostavat 3 dena do 15.06.07 .. togava 6te zavur6a i shte q vijdam sigurno 4esto ,no mi e mnoooogo trudno..az sum mn vluben v tova momi4e.... i neznam sega kakvo da pravq..sega po4na da se durji po 4ove4no s men..i na 15 na posledniq den 6te i predloja otnov da se saberem..ako otkaje...neznam kakvo da prava..Daite savet molq vi se .. naistina go obi4am tova momi4e..Az sum mislel nqkolko variqnta :
1- Da razbera koi sa mom4etata da sabera hora i da gi sma4kame ot boi.
2- Da iz4akam da trugne s nqkoi ida go pre4ukam..i da go nakaram da skusa s neq
3- Da q zabravq nqkak si i da priema 4e e kurva i ne me zaslujava..
MOLQ vi se hora pomognete..?!?!!?!! :cry:

Vladokaaa
06-13-2007, 13:16
3 вариант хем че не мой да си сигурен че е курва че е мърша да ама курва е др вече :lol: еми незнам брат и тя незнае кво иска нормално за момичетата на нейната възраст.Откажи се няма смисъл!!!

06-13-2007, 13:18
лапешка история, а действията, които смяташ да предприемеш само затвърждават мнението ми, че си пално хлапе и двамата сте такива. Нито ти нито тя знаете какво искате. Като ти е казала, че не иска да сте заедно просто не си губи времето. Щом се държи безразлично с теб докато си и казвал, че я обичаш, значи просто е била с теб, за да не те нарани. Сам си сбъркал като си повтарял това постоянно. Разбрала е че си нейн и вече няма интерес. Моят съвет е просто не се занимавай, нито пък да ходиш да се биеш, щото ще и станеш не само безразличен, а и смешен.
Отделно както я описваш, звучи като супер безхарактерна шматка и направо се чудя как ще се унижаваш за такава.

06-13-2007, 13:22
Кеч, кеч, кеч!!!!! А аз исвам с пуканки и биричка да гледам :mrgreen:

Малко по-сериозно, саморазправата е жалък опит да си отмъстиш, подпредтекст, че се бориш за нея.

Тя явно е избрала, както се пее в една песен: NО don't mean YES, it means NO!

Дали те заслужава или не... ами според мен момичето е свестно, дори и да харесва трима други, тя е постъпила безкрайно честно и отговорно спрямо теб, така че не виждам защо да не. Въпросът ти заслужаваш ли я е много по-съществен! Аз мисля - не :mrgreen: Но аз не те познавам в крайна сметка.

ПП: Ауеее, момчетата и кфо са ти виновни че ше ги биеш уе улигуфрен :mrgreen:
ПП2: Нищу друго няма, просто се правя на интересна :mrgreen:

FiRe_LaDy
06-13-2007, 13:25
Ako naistina q obichashe nqmashe da govorish za neq,che e kurva i t.n.Moje da q haresvash i da imash nqkakvi simpatii kym neq,no da q obichash - absurd.To po dumite ti si lichi.I oshte neshto.Teq poslednite tri varianta sa adski typi i bezsmisleni,ako si mislish,che po tozi nachin po stigash neshto - greshish!I vse pak dano se syberete i bydete shtastlivi.

Presley
06-13-2007, 13:27
Кофти е ,но си зоста малък эа да се вкарваш в такива филми...ехеее колко още такива истории ти предстоят..!Най-добре на 15-ти като эавършите и предложи отново.Ако откаже ,просто опитай да я эабравиш.Недей да биеш никого и не эамисвай други хора,иэлишно е ,така няма да си я върнеш.

koalka
06-13-2007, 14:42
Това нейното е абсолютно детска работа...

Поне да не ти беше казвала, че те обича, защото това навярно не е така.Сега пак ще ми кажат, че давам някакви определения за човека без да го познавам, но-кой е тоя човек `дето наистина ще обича в пълния смисъл на думата и ще харесва същевременно още 3 момчета.Това е невъзможно.
Моя съвет е въобще да не се занимаваш с нея и да си гледаш живота.Явно не заслужава любовта ти.А и няма нужда да се хабиш да ги биеш тези момчета, те с нищо не са виновни, че приятелката ти не изпитва нищо към теб.Според мен не трябва да се събирате, все пак не сте изживяли нещо чак толкова, а и тя най-вероятно пак ще кривне(не е сигурно, естествено).И все пак от вариантите, които си избрал най-добрия е третия и ще си спестиш много ядове и нерви. :wink:

pink_champagne
06-13-2007, 14:53
Тя иска и а искам, аз още искам ама тя вече не знае и тя какво иска...3 момчета =D> =D> на нея, а ти да и повярваш трябва да си пълен идиот.Просто момичето е действало като повечето момечта. Омръзнал си и, искала е да те смени. Ко се чудиш и ти. Тфа за момчетата е лъжа, просто е искала да те разкара. Оффф лапешки работи. Щом завършваш на 15-ти не си по голям от 8ми клас.Така,че...представям си..

Johny`lud!
06-13-2007, 14:54
Това нейното е абсолютно детска работа...

Поне да не ти беше казвала, че те обича, защото това навярно не е така.Сега пак ще ми кажат, че давам някакви определения за човека без да го познавам, но-кой е тоя човек `дето наистина ще обича в пълния смисъл на думата и ще харесва същевременно още 3 момчета.Това е невъзможно.
Моя съвет е въобще да не се занимаваш с нея и да си гледаш живота.Явно не заслужава любовта ти.А и няма нужда да се хабиш да ги биеш тези момчета, те с нищо не са виновни, че приятелката ти не изпитва нищо към теб.Според мен не трябва да се събирате, все пак не сте изживяли нещо чак толкова, а и тя най-вероятно пак ще кривне(не е сигурно, естествено).И все пак от вариантите, които си избрал най-добрия е третия и ще си спестиш много ядове и нерви. :wink:
Eto na tva mnenie sum i az..za tva q nari4am "Kurva" i se pak mnoooogo si q obi4am..nqkoi kazvat 4e ne q obi4am ama .. se pak az si znam..To4no tq mi kazva 4e me obi4a a si haresva o6te 3ma i si iiima i gadje..e e ne e li gore dolu kurvenska istoriika ?!?! :-k [-(

sasha_90
06-13-2007, 15:05
Тая твойта е голямо лапе!Що се занимаваш с нея?"обичаш я"?!
Не ходи да се излагаш да биеш някви момчета заради нея,те кво са виновни?

alkobalko
06-13-2007, 15:09
Не винаги думите са истинското отражение на чувствата на един човек. Понякога това са просто думи. Имам чувството, че в твоя случай е било точно така. Никой човек, който твърди, че обича истински не харесва още 3 момчета. Тя просто си играе с теб или наистина е толкова объркана, че и тя не знае какво да прави. Моя съвет е да я забравиш, ако пак ти откаже. Тя не е единственото момиче на тази земя. Ще срещнеш много други, които да заслужават обичта ти.

Th3MaN
06-13-2007, 15:24
Zna4i mom4e sum na 14... Mnogo haresvah i vse o6te mnogo haresvam priqtelkata si...Istoriqta ni e .. qsna.. i prosta.. zna4i..Nie se haresvahme ot mn vreme i 2ta,no az neiskah da trugvam s neq 6tot sum prekaleno 4uvstvitelen i smqtah 4e 6e me narani seriozno..Tq obe6ta,zakle se 4e ne etakava i nqma da pogledne drug dokato e s men.. I taka na 1 rojden den..nie trugnahme... to4no 3 dena predi da napravime 1 mesec dokato sme zaedno ...Az i kazah za poreden put obi4am te..a tq..poprincip otvru6ta no tozi put kaza ... prosto zamal4a..i se zduha..Osetih 4e ima ne6to..I i kazah sled kato ne me obi4a6 kusame..Tq kaza OK i az 6tqh da ti kaja su6toto..Popitah q koga smqtala da mi kaje i tq otgovori utre 6tqh da skusam s tebe.. Az izklu4itelno se o4udih ot reakciqta i i bezrazli4ieto i...Popitah kakva e neinata pri4ina..tq kaza 4e haresva drugi 3 celi 3 mom4eta.. az se o4udih koi moje da sa tea... :-k Nqkolko dena sled kato skusahme q popitah dali iska da sme otnovo zaedno tq kaza 4e ve4e Ne.. Kaza 4e ne bila re6ila dali i tq da kusa s mene a na mene mi kaza 4e na dr den 6tqla da me skusa..Predpolagam se e nervirala i nqkak si neznam i za tva taka e reagirala...kaza 4e ne haresva 3 mom4eta,a po-malko..ostavat 3 dena do 15.06.07 .. togava 6te zavur6a i shte q vijdam sigurno 4esto ,no mi e mnoooogo trudno..az sum mn vluben v tova momi4e.... i neznam sega kakvo da pravq..sega po4na da se durji po 4ove4no s men..i na 15 na posledniq den 6te i predloja otnov da se saberem..ako otkaje...neznam kakvo da prava..Daite savet molq vi se .. naistina go obi4am tova momi4e..Az sum mislel nqkolko variqnta :
1- Da razbera koi sa mom4etata da sabera hora i da gi sma4kame ot boi.
2- Da iz4akam da trugne s nqkoi ida go pre4ukam..i da go nakaram da skusa s neq
3- Da q zabravq nqkak si i da priema 4e e k***a i ne me zaslujava..
MOLQ vi se hora pomognete..?!?!!?!! :cry:


Историята е толкова децка че просто нямам думи. Щял да бие някой бегай от тука бе!!!! Дете. С бой нищо не се постига. Ако сега дойда и ти смачкам от бой кво ???? Ще се научиш ли че си сгрешил? И те кво са виновни че тя е скъсала с тебе и ги харесва?? А да не говорим тя колко е тъпа щом харесва трима. Просто нямам думи от децката ви история. Вие още не знаете как се казвате за любов тргнали да ми говорат.

-MiSs Sixty-
06-13-2007, 18:59
"Когато обичаш някого - пусни на свобода. А той, ако те обича ще се върне в твоята страна. Ако ли не няма за какво да съжеляваш. Щастлива е тя без тебе и за нея ще се радваш!" :))

sladko_f
06-13-2007, 19:04
"Когато обичаш някого - пусни на свобода. А той, ако те обича ще се върне в твоята страна. Ако ли не няма за какво да съжеляваш. Щастлива е тя без тебе и за нея ще се радваш!" :))
Tova e ! =D>
PS: Obojavam tazi pesen.

miloto_girl_4e
06-13-2007, 19:19
1- Da razbera koi sa mom4etata da sabera hora i da gi sma4kame ot boi. :arrow: Това е тъпо, те какво са виновни, че това момиче ги харесва ?
2- Da iz4akam da trugne s nqkoi ida go pre4ukam..i da go nakaram da skusa s neq :arrow: И това е тъпо ... като искат да са заедно, нищо не можеш да направиш ... момичето явно не иска да е с теб, все пак насила хубост не става :!:
3- Da q zabravq nqkak si i da priema 4e e k***a i ne me zaslujava..
:arrow: Ето това е правилното нещо, което можеш да направиш :wink:

kofti_nick
06-13-2007, 20:18
1- Da razbera koi sa mom4etata da sabera hora i da gi sma4kame ot boi. :arrow: Това е тъпо, те какво са виновни, че това момиче ги харесва ?
2- Da iz4akam da trugne s nqkoi ida go pre4ukam..i da go nakaram da skusa s neq :arrow: И това е тъпо ... като искат да са заедно, нищо не можеш да направиш ... момичето явно не иска да е с теб, все пак насила хубост не става :!:
3- Da q zabravq nqkak si i da priema 4e e k***a i ne me zaslujava..
:arrow: Ето това е правилното нещо, което можеш да направиш :wink:

=D> :smt006

Just_say_no
06-14-2007, 09:17
Офф я стига глупости .... И кво ще постигнеш като пречукаш гаджето и ? Кво ? Ще поумнееш или пък ще станеш по красив? Не те е обичала и толкова. Кво искаш на по 14 да се кълнете един на друг във вечна любов и вярност ???

Сори такъв е живота - един е преебан, всички други са щастливи... нищо не можеш да направиш, за да го промениш.

06-14-2007, 09:44
Сори такъв е живота - един е преебан, всички други са щастливи... нищо не можеш да направиш, за да го промениш.

Eto tuka ti e gre6kata..Az ako iskam she naprava taka 4e si4kite da sa preebani...!

Just_say_no
06-14-2007, 10:48
Сори такъв е живота - един е преебан, всички други са щастливи... нищо не можеш да направиш, за да го промениш.

Eto tuka ti e gre6kata..Az ako iskam she naprava taka 4e si4kite da sa preebani...!
Еми хубаво... но тва не значи, че ти също няма да си. Замисли се малко ...

06-15-2007, 00:03
Zna4i mom4e sum na 14... Mnogo haresvah i vse o6te mnogo haresvam priqtelkata si...Istoriqta ni e .. qsna.. i prosta.. zna4i..Nie se haresvahme ot mn vreme i 2ta,no az neiskah da trugvam s neq 6tot sum prekaleno 4uvstvitelen i smqtah 4e 6e me narani seriozno..Tq obe6ta,zakle se 4e ne etakava i nqma da pogledne drug dokato e s men.. I taka na 1 rojden den..nie trugnahme... to4no 3 dena predi da napravime 1 mesec dokato sme zaedno ...Az i kazah za poreden put obi4am te..a tq..poprincip otvru6ta no tozi put kaza ... prosto zamal4a..i se zduha..Osetih 4e ima ne6to..I i kazah sled kato ne me obi4a6 kusame..Tq kaza OK i az 6tqh da ti kaja su6toto..Popitah q koga smqtala da mi kaje i tq otgovori utre 6tqh da skusam s tebe.. Az izklu4itelno se o4udih ot reakciqta i i bezrazli4ieto i...Popitah kakva e neinata pri4ina..tq kaza 4e haresva drugi 3 celi 3 mom4eta.. az se o4udih koi moje da sa tea... :-k Nqkolko dena sled kato skusahme q popitah dali iska da sme otnovo zaedno tq kaza 4e ve4e Ne.. Kaza 4e ne bila re6ila dali i tq da kusa s mene a na mene mi kaza 4e na dr den 6tqla da me skusa..Predpolagam se e nervirala i nqkak si neznam i za tva taka e reagirala...kaza 4e ne haresva 3 mom4eta,a po-malko..ostavat 3 dena do 15.06.07 .. togava 6te zavur6a i shte q vijdam sigurno 4esto ,no mi e mnoooogo trudno..az sum mn vluben v tova momi4e.... i neznam sega kakvo da pravq..sega po4na da se durji po 4ove4no s men..i na 15 na posledniq den 6te i predloja otnov da se saberem..ako otkaje...neznam kakvo da prava..Daite savet molq vi se .. naistina go obi4am tova momi4e..Az sum mislel nqkolko variqnta :
1- Da razbera koi sa mom4etata da sabera hora i da gi sma4kame ot boi.
2- Da iz4akam da trugne s nqkoi ida go pre4ukam..i da go nakaram da skusa s neq
3- Da q zabravq nqkak si i da priema 4e e k***a i ne me zaslujava..
MOLQ vi se hora pomognete..?!?!!?!! :cry:


Abe pi4 q se osuznai kfo govorish, napraih kat tfoq purvi variqnt to4no 1 put, smlqh go ot boi toa, naprau mu takoah jenskiq roditel ot boi(napravi spravka, kubinki + 4ovek = ?) I posle mene mi sko4iha 2-ma s 3 godini po-golemi ot mene, az na 18 te na 20 e ok de razlikata ne e sashtestfena i poneje sum otka4en mn mn ne mi pukashe ta se otturvah s 2 izbiti zzuba , ama tfa beshe i do nqkade kasmet ti moje da go nqmash. 3 e varianta nego polzvai.

gazarka
06-15-2007, 16:31
parvo kak moje za 1 mesec da kazva6 4e q obi4a6?! :shock: ti daje kazva6 4e za poreden pat i go kazva6,koeto me navejda na misulta 4e si go spomenal dosta po rano.ne razbira6 li 4e sus sigornost moje6 da kaje6 na nqkoi 4e go obi4a6 sled dosta vreme!prosto si privurzan,no zaboga za6to barka6 lubov s haresvane. ](*,) q ostavi momi4eto na mira-6te pribiva6 mom4eto koeto tragne s neq.detski istorii...