PDA

View Full Version : Не мога да го разбера



pink_champagne
06-13-2007, 15:11
Моля ви се дайте съвет,че вече много се обърках.Ситуацията е следната >> Има едно момче,което познавам съвсем от скоро. Много е сладък и мил. Работата е, че си има гадже, а пък в същото време много се зарибява с мене. Не знам просто какво да си мисля. И сега съм страшно объркана какво да правя. Пък мисля,че го харесвам. 10x прадварително...

Th3MaN
06-13-2007, 15:15
Моля ви се дайте съвет,че вече много се обърках.Ситуацията е следната >> Има едно момче,което познавам съвсем от скоро. Много е сладък и мил. Работата е, че си има гадже, а пък в същото време много се зарибява с мене. Не знам просто какво да си мисля. И сега съм страшно объркана какво да правя. Пък мисля,че го харесвам. 10x прадварително...


Ами внимавай защото най-вероятно само си играе с теб и може да се окажеш излагана и да съжаляваш. Оптаий се да разбереш кво испитва към теб.

sasha_90
06-13-2007, 15:28
Щом си има гадже а се зарибява с теб-те използва!

koalka
06-13-2007, 15:41
Не, че имам опит, нямам никакъв, но все пак не ми се вижда много добре едно момче да си има приятелка и да се зарибява с друго момиче.Нещата може да не са, както изглеждат.Той може да си търси просто едното разнообразие, да си играе с теб, както казаха, има много неща.Но постъпва гадно и с приятелката му, обаче най-вероятно ще му стане кофти, ако тя се зарибява с някой.
По-добре говори с него направо и го питай какво прави.Питай го как да разбираш това негово държание-като нещо сериозно или някакво забавление?

sweet_DENI_f
06-13-2007, 16:24
Моля ви се дайте съвет,че вече много се обърках.Ситуацията е следната >> Има едно момче,което познавам съвсем от скоро. Много е сладък и мил. Работата е, че си има гадже, а пък в същото време много се зарибява с мене. Не знам просто какво да си мисля. И сега съм страшно объркана какво да правя. Пък мисля,че го харесвам. 10x прадварително...
остави инициативата в негови ръце... излизайте, забавлявайте се, но като приятели ... ако той те харесва ще си остави гаджето , ако ли видиш, че се държи добре с теб , но и с нея или си играе с теб или иска да сте просто добри приятели

SeXy_GrQh
06-13-2007, 17:15
kazash mu teb ili neq da izbira nemoii i s dvete ako iska naistina da e s teb samo taka moje da ti go pokaje !!!!!!!!

BeBsItO
06-13-2007, 17:18
:lol: 1 vi varqnt- razigrava vi i dvete
2 ri varqnt- ;) pokaji mu koq e po dobrata....taka de ne te poznavam i ne moga da precenq :) pak moje i da stane, no edin savet ot mene: NE NAHALSTVAI!!!! ZA6TTOTO SI4KO SE VRA6TA I NQKOI DEN NEKOQ FRACLA I TVOITO GADJE 6E OTKRADNE! postavi se na mqstoto na momi4eto

Nadelina
06-13-2007, 17:28
Moje neshtata s neq da ne vyrvqt i toi da se opitva da si nabavi tova ot koeto ima nujda... A moje pyk i da e nqkoi det se pravi na golqm myjkar.. i si vdiga samochuvstvieto kato puska muhichki na momichetata i gleda kak im tekat posle ligite po nego... A moje pyk i naistina da te haresva..

-MiSs Sixty-
06-13-2007, 19:07
Ууу..заформя се любовен триъгълник. Може би момчето само флиртува с теб? Сама трябва да прецениш дали има сериозни намерения или се 'ебава' един вид. Едва ли ние можем да ти дадем съвет. :))

miloto_girl_4e
06-13-2007, 19:12
По-добре не прави нищо ...
Не е хубаво да разваляш чужда връзка :!:
Правила съм го, и на мен са ми го правили и си е доста неприятно :!: Остави момчето да избере дали ще е с теб или с нея, ти си стой пасивна :!:

bungle
06-14-2007, 05:11
По-добре не прави нищо ...
Не е хубаво да разваляш чужда връзка :!:
Правила съм го, и на мен са ми го правили и си е доста неприятно :!: Остави момчето да избере дали ще е с теб или с нея, ти си стой пасивна :!:

Подкрепям напълно. :!: :!: :!:

Just_say_no
06-14-2007, 07:14
Не искам да звчи гадно, но ... ОК представи си, че той остави приятелката си и тръгне с теб. Наистина ли искаш такова гадже ? Защото ако е погледнал веднъж към чуждото ще го прави пак и пак. Може би и на теб ще изневерява .... Това ли би искала от една връзка? :roll:

Nadelina
06-14-2007, 07:22
Не искам да звчи гадно, но ... ОК представи си, че той остави приятелката си и тръгне с теб. Наистина ли искаш такова гадже ? Защото ако е погледнал веднъж към чуждото ще го прави пак и пак. Може би и на теб ще изневерява .... Това ли би искала от една връзка? :roll:

Tova che go e pravil s edna.. ne znachi che shte go pravi s drugata.. E ne che nqma veroqtnost.. No vsqka jena e razlichna.. vryzkata sys vsqka e razlichna.. Useshtaniata... chuvstvata.. nachina po koito te kara da jiveesh dori... Taka che neshtata sa otnositelni.. Moje sys segashnata mu priatelka da ne vyrvi i da si tyrsi neshto drugo .. druga jena na koqto da dade vsichko... Moje da izglejdam golqm optimist.. ama ima i takava veroqtnost vse pak :)

Just_say_no
06-14-2007, 07:34
Не искам да звчи гадно, но ... ОК представи си, че той остави приятелката си и тръгне с теб. Наистина ли искаш такова гадже ? Защото ако е погледнал веднъж към чуждото ще го прави пак и пак. Може би и на теб ще изневерява .... Това ли би искала от една връзка? :roll:

Tova che go e pravil s edna.. ne znachi che shte go pravi s drugata.. E ne che nqma veroqtnost.. No vsqka jena e razlichna.. vryzkata sys vsqka e razlichna.. Useshtaniata... chuvstvata.. nachina po koito te kara da jiveesh dori... Taka che neshtata sa otnositelni.. Moje sys segashnata mu priatelka da ne vyrvi i da si tyrsi neshto drugo .. druga jena na koqto da dade vsichko... Moje da izglejdam golqm optimist.. ama ima i takava veroqtnost vse pak :)

Ооо да напълно си права, но все пак тя трябва да знае и рисковете които поема с това момче. А това, че с приятелката му не върви - еми явно е така. Но може и самото момче да е женкар. Нищо конкретно не може да се каже, може би авторката на темата просто трябва да го опознае и тогава сама да направи своя избор. :D Успех !

wiwity
06-14-2007, 09:18
:) ami spored mene vseki 4ovek ponqkoga trqbva da e egoist,smisul ako si misli6 4e 6te byde6 6tastliva s nego da ne ti puka za gadjeto mu...no ima i drygo..predstavi si 4e trygnete i toi se zaribqva s dryga bez ti da znae6 kakto v slu4aq:)nz ama e slojni4ko kato se zamisli6..vnimavai i uspex

Vladokaaa
06-14-2007, 10:17
Моля ви се дайте съвет,че вече много се обърках.Ситуацията е следната >> Има едно момче,което познавам съвсем от скоро. Много е сладък и мил. Работата е, че си има гадже, а пък в същото време много се зарибява с мене. Не знам просто какво да си мисля. И сега съм страшно объркана какво да правя. Пък мисля,че го харесвам. 10x прадварително...

Еми незнам да ти кажа има си приятелка а ти да ги разделиш не е добре ама ако връзката им е към своя край и невари вече е др може и да опиташ ама ако е некой здрава връзка недей.

mechtaq_za_teb
06-14-2007, 10:26
Spored men nedei da predpriemash oshte nishto.Iz4akai,moje da skysa s priqtelkata si.Togava deistvai.

Iv4eTy
06-14-2007, 10:40
Най-вероятно е да те използва просто за развлечение и да си просто флирт за него. А и както казаха преди мен дори и да скъса с приятелката си и да стане нещо между вас нямаш гаранция че няма да ти върти същите номера. Така че по-добре го зарежи.