PDA

View Full Version : и нея още я няма :(



06-13-2007, 15:18
От много време искам да си намеря приятелка,момиче,което да обичам,станах вече на 18 години,не съм срамежлив,говоря,флиртувам ,запознавам се с нови момичета,излизам и все не се получава.Не мога да си хвана приятелка,дори някоя на 15-16 години.Аз съм на 18г.Срам...
Ако има любов тя е за другите,за мен все я няма,живота ми се преобръща на няколко пъти,хубаво момче съм,поддържам се,не съм някой нечистоплътен смърдел и пак нямам гадже.
Хората ми казват не се притеснявай,все ще си хванеш гадже,за всеки влак си има пътници и т.н. и все не става.
Вече се отчайвам,къде е проблема бе хора?Вие как си хващате гаджета?

п.п.Приятелите ми не ме запознават с момичета,или аз тях запознавам или сам се запознавам :?

sasha_90
06-13-2007, 15:24
Прави са хората като ти казват че и ти ще си намериш момиче.Не се притеснявай.

pink_champagne
06-13-2007, 15:27
Значи имаш същия проблем като мен, но аз съм с момчетата...се пак съм момиче. Еми не знам и аз винаги съм се питала къде е праблема.Просто според мен и ти чакаш някой,която да си струва. Защото пък и аз съм от момичетата,които не се дават лесно. По-скоро няма проблем - всичко е пирода.

Th3MaN
06-13-2007, 15:33
Абе бъди такъв каквъвто си и си карай спокойно когато му дойде времето. Още си млад да ти пука за тва забавлявай се има време.

koalka
06-13-2007, 15:36
Като си харесаш някое момиче-действаш.Пък ако стане, стане.Трябва да пробваш и все някоя ще тръгне с теб.Има толкова момичета.

sweet_DENI_f
06-13-2007, 16:26
Просто след като не си срамежлив като ти хареса някое момиче излизай с нея, но сам, не с приятелите ти ... флиртувайте ... опознай я , харесай я и тогава вече няма какво да чакаш

BeBsItO
06-13-2007, 17:56
o6te ne si bil vluben iustinski za tva.....

06-13-2007, 18:31
emii prosto ne si sre6tnal podhodq6toto momi4e

white_chik
06-14-2007, 18:29
Еми ок на 18 си,значи още учиш,толкова ли няма някое момиче в даскало,което поне малко да ти хареса?Ако да,действай покани я на среща,въпреки всичко все още е прието момчетата да правят първата крачка.ДА верно може една да ти откаже,втора,трета,но щом се святаш за нормален,все някоя ще ти се навие.Поеми инициативата,любовта не животата ти няма да падне от небето

cherinka
06-14-2007, 18:32
Може би трябва малко да смалиш изискванията, които имаш за едно момиче.

06-14-2007, 23:46
Еми ок на 18 си,значи още учиш,толкова ли няма някое момиче в даскало,което поне малко да ти хареса?Ако да,действай покани я на среща,въпреки всичко все още е прието момчетата да правят първата крачка.ДА верно може една да ти откаже,втора,трета,но щом се святаш за нормален,все някоя ще ти се навие.Поеми инициативата,любовта не животата ти няма да падне от небето

Be to ne e samo toi da q haresa be vie zle li ste si4kite, stiga mu pulnihte glavata s klisheta, nema putnici za nikoi vlak, ako putnicite ne idat na vreme, nqkoi zakusnqvat, drugi podranqvat.
Trqa i madamata da mu se izkefi ina4e she mu se prai na interesna, she mu razdrazni 4ustfata i she go otreje kogato sa v razgara si. Ako ne naprai 4ovek neshto izpuska vlaka, ne mojesh samo da 4akash(tuka se suglasih s tee) Abe i az go iam toq problem a az ve4e na 19 she stana i sam po sushtiq na4in, proam, gonq, tursq, e ne staa i ne staa, to e lesno jena da kaje hodi q pokani na sreshta, shot vie na sreshti kanite mn rqdko, ama pri nqkoi mom4eta e razli4no, da te vidime ako sreshtash nezainteresovan pogled i te suprovojdat super mnogo neuspehi 1 sled drug da vidime kak she deistfash ti, to e lesno da te uhajvat i ti da se praish tam na interesna i posle da ne ti puka i da se kefish 4e ti se kefat i da rejesh na red da pokaesh kolko ne ti puka.
Pi4aga spoko she se opraime takia kat nas, nekoi den, moq suvet e vmesto da 4akash i tursish, zaebi q taa rauta nameri si zanimanie ne ti tree tolko speshno gadje. Nameri neshto s koeto da si uplatnqvash 100% vremeto i da ne ti puka, ako she staa neshto to she go usetish na momenta, az za sa taka praa, ne sam nameril momi4e ama pone ne mi puka pi4.

XAXAXAXA умни сте мноо
06-14-2007, 23:47
Може би трябва малко да смалиш изискванията, които имаш за едно момиче.

И вие жените малко си ги посмалете за да доолесни раутата!

flrt
06-15-2007, 01:15
Хе,болка за умиране. Споко,ве :!: Ще се намери и твоето момиче :wink:

mechtaq_za_teb
06-15-2007, 04:05
Ne si sreshtnal pravilniq 4ovek,no spokoino rano ili kysno shte go sreshtnesh.

Black_Devil
06-15-2007, 06:09
ne se ot4aivai:) vse nqkoga 6te sre6tne6 podhodq6to momi4e \:D/

daskala
06-15-2007, 10:00
Obi4al sum,plakal sum zaradi momi4e dori.Bqh sam unas razbira se,ne sum reval pred nikoi!Tova be6e predi 2 godini,o6te 4uvstvam ne6to kum neq,no izbqgvam da mislq,mislq 4e i imam nomera,no nikoga ne i se obajdam,za6toto znam 4e 6te posledvat stradanie i neuspehi.Prosto nemoga da si go pri4inqvam pove4e.Haresvah edno drugo momi4e,vse mi povtarq6e tq da ne se mu4a tolkova za tiq pari da gi izkarvam i nakraq sprq da izliza s men i sega hodi s nekav ciganin-kradec.Mnogo si bqh haresal edno momi4e,tq jivee vuv Franciq,zapoznahme se po 4ata,tq e po-golqma i si ima gadje,togava se krie6e ot nego,sega pak hodi s nego,toi nqkva mutra.
Izlizah s edno drugo momi4e,s priqtelkata i,ednata sprq da mi haresva a drugata e golqma ligla.
Az ne ponasqm da se ligavqt,da sa neseriozni i da se podigravat s men.
Ima v daskalo edno momi4e,tq e 9 klas,sladka e,zapoznah se s neq,pozdravqvahme se,ot izvestno vreme sprqh da q pozdravqm nz i az za6to.Prosto tova zdravei-zdrasti e tupo,ne znam kak da produlja,prosto se 4uvstvam adski neudobno da q pokanq da izlezem,tq da mi otkaje(ne 4e ima pri4ina da go pravi,ama ne znam i az) i vsi4ki biha se smeli i 6te mi padne renometo,stavam za smqh a dogodina zavur6vam.
V daskalo gadje nikoga ne sum imal.

p.p.Az sum avtora na temata mejdu drugoto.