PDA

View Full Version : obi4ka na hru6tqla na u6etoOo...



L!gLaтA
06-13-2007, 15:33
hi hora :) tuka imam nqkoe i dr vapros4e ama ne otkrih ni6to v ostanalite temi i zatova re6ih da pusna novi4ka :smt016 are plS ako ima dr takava tema ne se cupete :roll:
... ta eto i vsa6nost za kakvo stava duma ....
zna4iiii.... re6ila sam utre da si probivam obi4ka na hru6tqla na u6eto ama nqmam po4ti nikfo info po vaprosa :roll: ako nqkoi moje are da mi kaje s kakvo se po4istva (da re4em) , kolko pati v sedmicata (ili vseki den) , kolko vreme sled probivaneto boli ... iii t.n.
a ako nqkoi ima tam obi4ka o6te po-hubavo :P ako moje da kaje kakvi problemi e imalo (ako e imalo est) i kak da se izbegnat :-D
abe ob6to vzeto koito kfoto znae po toz vapros ;-)

..... mn misi deto mi pro4etohte rabotkite i ako moje sega edni hubavi otgovor4eta da mi dadete .... :smt040

Presley
06-13-2007, 15:42
Съжалявам,
е ще го кажа,но е пълно с малоумници ](*,)
Като те пробият ще ти обяснят всичко,толко ли е трудно да се сетиш???А и кво толкова мислиш бе,сеедно ше раждаш...пфуууу едно обица е тва!

06-13-2007, 15:43
Opredeleno si golqma ligla, v tova spor nqma :| Ina4e obicata na hru6tqla na uhoto e mn hubav aksesoar,samo 4e dosta boli pri produp4vaneto. Zaredi se s dosta sili :lol: :lol: :lol:

charovnata_
06-13-2007, 15:51
hi hora :) tuka imam nqkoe i dr vapros4e ama ne otkrih ni6to v ostanalite temi i zatova re6ih da pusna novi4ka :smt016 are plS ako ima dr takava tema ne se cupete :roll:
... ta eto i vsa6nost za kakvo stava duma ....
zna4iiii.... re6ila sam utre da si probivam obi4ka na hru6tqla na u6eto ama nqmam po4ti nikfo info po vaprosa :roll: ako nqkoi moje are da mi kaje s kakvo se po4istva (da re4em) , kolko pati v sedmicata (ili vseki den) , kolko vreme sled probivaneto boli ... iii t.n.
a ako nqkoi ima tam obi4ka o6te po-hubavo :P ako moje da kaje kakvi problemi e imalo (ako e imalo est) i kak da se izbegnat :-D
abe ob6to vzeto koito kfoto znae po toz vapros ;-)

..... mn misi deto mi pro4etohte rabotkite i ako moje sega edni hubavi otgovor4eta da mi dadete .... :smt040 dokolkoto znam i az mn boli edna moq priqtelka si pravi i kaj che e bilo ujasno do dobre ne si slagai

L!gLaтA
06-13-2007, 16:26
nemoje puk da boli 4ak tolkova ..... :roll:

Seducti0n
06-13-2007, 16:35
nemoje puk da boli 4ak tolkova ..... :roll:-Като не вярваш,ходи се пробий и сама ще усетиш,че наистина БОЛИ-защото хрущяла е изключително нежен и чувствителен. :wink:

charovnata_
06-13-2007, 17:29
nemoje puk da boli 4ak tolkova ..... :roll:-Като не вярваш,ходи се пробий и сама ще усетиш,че наистина БОЛИ-защото хрущяла е изключително нежен и чувствителен. :wink: syglasna sym che boli

N0_feAR
06-13-2007, 19:05
Ina4e obicata na hru6tqla na uhoto e mn hubav aksesoar,samo 4e dosta boli pri produp4vaneto.
не е вярно, не е болка за умиране. Пробиването трае няколко секунди. Повече боли като зараства(но няма да умреш споко ;-) ) И другото което, като ходиш да се пробиваш там специално ще ти обяснят как да се грижеш за обечката. Знай само, че там доста бавно зараства дупката и в НИКАКЪВ СЛУЧЕЙ НЕ СЕ ДУПЧИ С ПИСТОЛЕТ(това ще е най-голямата грешка, която можеш да направиш-така по-бавно зараства, повече боли, има по-голяма вероятност от инфекции и т.н. )затова ИЗПОЛЗВАЙ АБОКАТ.

06-13-2007, 21:18
men izob6to ne me bolq samo mi be6e 4erveno 2-3 dni i posle ni6to .Nqkoi kazvat 4e ne mogat da spqt na tazi strana az oba4e ni6to ne use6tam

stel4eto__
06-14-2007, 02:33
Ina4e obicata na hru6tqla na uhoto e mn hubav aksesoar,samo 4e dosta boli pri produp4vaneto.
не е вярно, не е болка за умиране. Пробиването трае няколко секунди. Повече боли като зараства(но няма да умреш споко ;-) ) И другото което, като ходиш да се пробиваш там специално ще ти обяснят как да се грижеш за обечката. Знай само, че там доста бавно зараства дупката и в НИКАКЪВ СЛУЧЕЙ НЕ СЕ ДУПЧИ С ПИСТОЛЕТ(това ще е най-голямата грешка, която можеш да направиш-така по-бавно зараства, повече боли, има по-голяма вероятност от инфекции и т.н. )затова ИЗПОЛЗВАЙ АБОКАТ.
Аз имах обица на хрущяла обаче не знам дали от това,че дупката беше направена с пистолет,но се възпали,въпреки че го почиствах по най-малко 3 пъти на ден и накрая беше станало много гадно и нямаше как-трябваше да я махна.Когато ме пробиваха не ме болеше,а аз мислех,че ще е ужасно и се бях панирала адски много...След това ме болеше малко,дори и да не го пипам(примерно като си хода по улицата и усещам няква слаба болка),така че не съм си и помисляла да спа на тая страна.А и искам да ти кажа,че като се пробиеш и ако решиш по някое време да свалиш обицата за няколко минути трябва възможно най-бързо да си я сложиш обратно,тъй като това е хрущял и зараства много бързо...Мислех си,че преувеличават като ми казваха,че за половин час може да зарастне,но 1 път ми се случи...Бях я махнала за малко и после се отнесох и забравих да я сложа пак,обаче след около 30 минути като си пипнах ухото и усетих,че я нямаше(имах навика постоянно да я пипам),веднага се опитах да я сложа и усетих,че дупката е започнала да зараства.Ама като я ръчнах малко по-силно и си я пробих без проблеми :-D
Аз лично бих те насърчила да си сложиш там обица,защото на мене поне много ми харесва...Даже аз мисля да ходя пак да си слагам на хрущяла,въпреки че шансът да не ми се възпали е много малък,защото кожата на ушите ми е доста чувствителна :?

dsklfjs
06-14-2007, 06:03
аз имам на хрущяла 2 обици. Чувала съм че не е хубаво с пистолет, но моите и двете са правени с пистолет. Нямах никакъв проблем. Не ми са се възпалявали, болката е слаба особено като те дупчат нищо не усещаш след това малко понаболява, но е търпимо и това, че зараства бързо мисля, че не е така. На мен ми се е случвало и с дни да не си нося някоя от обиците и не ми се е запушила дупката.

Gothique♫
06-14-2007, 08:40
Оле хора как може обица на хрущяла с ПИСТОЛЕТ?Вие сте луди,с абокат стаа за няя и 10 секунди зависи кой ти го пробива.Еми не е чак толкова болезнено аз имам и никъв проблем не ми беше продупчването.А то ако идеш в студио дето работят специалисти ще ти кажат с кво да го мажеш,ако идеш при някоя козметичка да ти го пробие с пистолет не очакваи кои знае какви съвети с почистването и поддържането на дупката.

vampire girl
07-02-2007, 17:08
мм.. аз имам доста по хрущяла и да ти кажа боли до 1 седмица.. не можеш да спиш на една страна, и когато си допреш съвсем леко пръста ти иде да крещиш,но след тази една седмица забравяш за болаката,която си изпитала може да се махне след 1 месец за да се промива със спирт.Смяната на медицинската обица с друга става след 2 месеца,но при всеки е различно.Ако си правиш след като спре да те боли си върти обицата,и когато я махаш за да я промиваш разтривай мястото.
Надявъм се да е било полезно :roll:

`Death`Whore``
07-02-2007, 17:09
piercing-bg.com
Омръзна ми вече да пропагандирам този сайт.