PDA

View Full Version : Срамежливост и целувчица



Джесикаааааааа
06-13-2007, 16:15
Эдр!И аэ искам малко отговорчета да видя по моят проблем :-)
ПЪрво-аэ съм доста срамежлива!Много се срямувам като съм в блиэост с момчета и се иэчервявам :( Неэнам как да го преодолея.Нека ако някой има такъв проблем или може да ме посъветва нещо,да каже!Мерси
И второ-въэможно ли е момчета да не раэбере ,че се целуваш эа пръв път.Аэ мисял,че бих могла да се справя добре,но все пак искам мнението ви.Мерси пак

sweet_DENI_f
06-13-2007, 16:22
първия въпрос ... ще се отпуснеш като излзиаш по-често с момета
втория -> най-вероятно няма да разбере ако сама не се издадеш... в смисъл не се притисниш или нещо от сорта... Всеки се целува по различен начин!

mad_face
06-13-2007, 17:05
emi az sum mom4e i imam su6tiq problem. daje s purvoto mi gadje i dvamata bexme mnogo sramejlivi i nito az nito tq nese be6e celyvala s dryg ama i tvase preodolqva. sled kato skusax s neq :s ve4e ne bex tolko sramejliv

Джесикаааа
06-13-2007, 17:20
Благодаря ви эа мненията

BeBsItO
06-13-2007, 17:28
:roll: I DA RAZBERE KVO TI PUKA WE??????????

Джесикааа
06-13-2007, 17:35
Ами ,эащото сигурно съм единственото 15-годишно момиче,което не се е целувало :-D

06-13-2007, 18:24
em da izlizai pove4e s mom4eta i 6te go preodolee6

hah
06-13-2007, 19:00
Аз пък съм единственото 15 годишно мом4е, което не се е целувало.
Ако искаш да добием съвместен опит пиши . (Тва последното беше шега :) ) Май и на мен тва и ми е проблема 4е съм прекалено стеснителен ли ... бе ddz i az :wink:

fantasigirl
06-13-2007, 20:27
Trqbva nqkak si da peodolee6 srama si.E qsno e 4e ne moje na pulno,no pone malko.Opitai se da se sra6ta6 s pove4e mom4eta,v na4aloto 6te se pritesnqva6 i 6te se sramuva6 no v polsedstvie 6te useti6 kak ve4e obstuva6 suvsem spokoino s tqh.A 6to se otnasq po celuvkata po4iti sigurno e 4e mom4eto nqma da razbere,prvi tova,koeto toi pravi i vsi4ko 6te e kakto trqbva :)

LevSkarCh3
06-13-2007, 21:10
ем спокс ... много хора са така ... може и той да е стеснителен .... и аз съм така ... харесвам си едно момиче, но ме е срам да и го кажа (въпреки че съм се целувал, имал съм гаджета и др неща съм правил, но ....) :smt016

Black_Devil
06-14-2007, 06:22
I az mislq, 4e trqbva da izliza6 s mom4eta pove4e, makar, 4e spored men kato izliza6 v golemi kompanii nqma pri4nina da se pritesnqva6-strahut ti idva sigurno, kato ostane6 sama s nqkoe mom4e :wink:
Opitai se da ne misli6 za tova, ami izmisli tema za razgovor, otpusni se i vsi4ko 6te si doide =D>

hristina^
06-14-2007, 06:26
mi kakvo da ti kaja.. pri 1vata mi celuvka mom4eto znae6e 4e ne moga i me nakara da byda spokoina i da se vodq po nego.. toi ako neznae 4e ne moje6 nqma da razbere ako ne go kaje6.. vodi se po nego , bydi spokoina i 6te vidi6 4e 6te se polu4i.I ne se pritesnqvai vseki i bil kato teb vseki i imal 1va celuvka .. Vsi4ko si ima 1vi put :wink:

MaG1to
06-14-2007, 20:41
emi zna4i i az sam tei i sq tuka tiq dni tr izlizam s 1 mom4e i nemoga 6e umra ot pritesnenie kato go vidq i naprao otka4am i nemoga da kaja ni6o svqstno i use6tamk kak se iz4ervqvam.. no 4esto sam sam v kompanoiq na mom4eta no nz moje bi kolkoto men az sam na 14 te sa na 15 16 a mom4eto s koeto 6te izlizam 6te pravi 18 i moje bi ot tva.. ddz :S basi mn gadno tei da se iz4ervqva6 samo te izdava :d

SpOrTs_GiRl
06-14-2007, 20:48
първия въпрос ... ще се отпуснеш като излзиаш по-често с момета
втория -> най-вероятно няма да разбере ако сама не се издадеш... в смисъл не се притисниш или нещо от сорта... Всеки се целува по различен начин!

Uptown_soldier
06-15-2007, 09:16
Эдр!И аэ искам малко отговорчета да видя по моят проблем :-)
ПЪрво-аэ съм доста срамежлива!Много се срямувам като съм в блиэост с момчета и се иэчервявам :( Неэнам как да го преодолея.Нека ако някой има такъв проблем или може да ме посъветва нещо,да каже!Мерси
И второ-въэможно ли е момчета да не раэбере ,че се целуваш эа пръв път.Аэ мисял,че бих могла да се справя добре,но все пак искам мнението ви.Мерси пак

1. А ако момче се изчерви заради теб, няма ли да ти стане приятно?
2. Може, ако си спокойна и уверена в себе си и разбира се не му кажеш, че ти е за първи път, което не е срамно.

Th3MaN
06-15-2007, 11:50
Эдр!И аэ искам малко отговорчета да видя по моят проблем :-)
ПЪрво-аэ съм доста срамежлива!Много се срямувам като съм в блиэост с момчета и се иэчервявам :( Неэнам как да го преодолея.Нека ако някой има такъв проблем или може да ме посъветва нещо,да каже!Мерси
И второ-въэможно ли е момчета да не раэбере ,че се целуваш эа пръв път.Аэ мисял,че бих могла да се справя добре,но все пак искам мнението ви.Мерси пак


Ами то не е важно че е за първи път. Секи има пръв път. Но почти при сички полужения ще разбере освен ако и на него не му е за първи път. Не може да направиш нещо което никога не си правил перфектно. Но вече за 100 път сигорно казвам че не е важно каква е целувката важно е да се почвуства и да харесва и на двамата. Всичко се учи с опит. А тва за момчета няма как да не те срам. Трябва да го преодолееш а за да го преудолеш трябва да си повече с тях.