PDA

View Full Version : Пластични корекции



Josefinne
06-13-2007, 16:28
Винаги има някоя част от тялото, която ни се струва не съвсем идеална и не съвсем перфектна. Някои от тези "дефекти" се премахват и ебз да се налага хирургична корекция - например със стягащи кремчета, диети или други козметични продукти. Но да кажем, че някой ви каже " Подарявам ти една операция" и ще изключим факторът с риска и болката. То стана като магия. Е, добре така да бъде - някой ви предлага магично да премахне едно ваше несъвършенство , какво бихте си пожелали да стане?( Но само такова, което в момента се отстранява и по хирургичен път, т.е. не можете да си пожелаете да станете по-високи например или естествено синеоки, ако не сте).
Аз например бих си пожелала да имам по-хубави устни :roll:

Barbie
06-13-2007, 16:35
Малка корекция на най-горната вътрешна част на бедрата - честно, толкова упражнения съм правила, по никакъв начин не мога да им променя формата... Това май е единственото нещо, което не си харесвам и не мога да променя... :roll:

A_JoLiE
06-13-2007, 16:56
Малка корекция на най-горната вътрешна част на бедрата - честно, толкова упражнения съм правила, по никакъв начин не мога да им променя формата... Това май е единственото нещо, което не си харесвам и не мога да променя... :roll:

Az sa6to ... moje bi i dupeto ... v smisal hubavo e malko e ama naposledak malko me domarzqva i se poutpusna

Josefinne
06-13-2007, 17:15
Малка корекция на най-горната вътрешна част на бедрата - честно, толкова упражнения съм правила, по никакъв начин не мога да им променя формата... Това май е единственото нещо, което не си харесвам и не мога да променя... :roll:

Az sa6to ... moje bi i dupeto ... v smisal hubavo e malko e ama naposledak malko me domarzqva i se poutpusna

Е, не бъди алчна, избери само едно. По-добре нещо, което не можеш сама да подобриш, като стегността на дупето си. В тая връзка - как си го поддържаш? С какви упражнения?

melito_94
06-16-2007, 09:05
http://img507.imageshack.us/my.php?image=sc3195fj0pqqx0.jpg http://img407.imageshack.us/my.php?image=wwaaaaawwwwwwgk0.jpg e taka bih si napravila nosa

ninsy
06-16-2007, 09:30
бих си направила по голяма устичка :-D

RunawayLove
06-16-2007, 09:34
Az iskam da si promenq nosleto da e po sladi4ko 6toto sega6noto ne mi haresva[/code]

`Death`Whore``
06-16-2007, 09:36
Не си харесвам носа и отчасти формата на лицето - прекалено е кръгло, но не бих си напарвила такава операция. Да не говорим някой да ми я подари - аз да не съм американска курва?

_PuNk`PrInCeSs_
06-16-2007, 10:31
ами аз не бих си направила пласти4на операция! харесвам се такава, каквато съм. според мен не е хубаво вси4ки хора да сме еднакви. Не знам защо американските звезди (с многото си силикон) тряабва да бъдат идеали и вси4ки да ги копират. Нали затова сме харесвани бе моми4ета - защото сме разли4ни, всяка една е единствена по рода си и няма друга като нея!!! Мом4етата искат разли4ни моми4ета, не еднакви кукли! :roll:

Josefinne
06-16-2007, 15:40
Не говорим точно за пластична операция, нито за копиране, още по-малко на звезди. просто всеки има по нещо в себе си, което би му се искало да беше малко по-различно, малко по-малко, малко по-голямо или малко по право. Питам какво е, а не на кого да подаря пластична операция!