PDA

View Full Version : kak da napravq????



charovnata_
06-13-2007, 18:25
naskro gledah video viv vbox7.com kak hora sa napravili viode na svoq klas ot snimki eto ednoo primerche http://www.vbox7.com/play:0f20be6a i taka kak da go napravq nqkakva programka li trqbva ili pls pishete li kolkoto se moje po skoro mersi na tezi koito shte mi pomognat

сира4 Стеф4о жицата
06-13-2007, 18:41
Здрасти ми зна4и то4но това фил4ме което си дала за пример е правено с Windols Movie maker.Тя върви с Windols Xp ако си с такв линдолс трябва да я има6 инсталирана потърси я в Програм филес или в старт меиуто с нея се борави мн лесно.. цъка6 на зада4и и там си има импортиране на снмки музика или видео импортира6 ги след което ги нарежда6 от доло си има лента ако иска6 да слага6 надписи от горе има Тоолс и има заглавя и надписи.Има и др порграми доста по сложни но с по голями вузможности (Adobe Premiere, Sony Vegas 7.0) :))

charovnata_
06-13-2007, 18:57
Здрасти ми зна4и то4но това фил4ме което си дала за пример е правено с Windols Movie maker.Тя върви с Windols Xp ако си с такв линдолс трябва да я има6 инсталирана потърси я в Програм филес или в старт меиуто с нея се борави мн лесно.. цъка6 на зада4и и там си има импортиране на снмки музика или видео импортира6 ги след което ги нарежда6 от доло си има лента ако иска6 да слага6 надписи от горе има Тоолс и има заглавя и надписи.Има и др порграми доста по сложни но с по голями вузможности (Adobe Premiere, Sony Vegas 7.0) :)) mersi mn za infoto obache potyrsih v pc-to s tyrsachkata i ne namerih taziprogramka ako nqkoi moje neka mi q pratii na email: daninkaa_1991@abv.bg

charovnata_
06-13-2007, 20:25
hei pls nqkoi da mi prati programkata pls speshno mi trqbva

сира4 Стеф4о жицата
06-13-2007, 22:19
хех готово изпратих ти я ;) турси писмо от Ps2_stefan :-D

charovnata_
06-14-2007, 06:25
хех готово изпратих ти я ;) турси писмо от Ps2_stefan :-D mersi mersi mersi mn mn mn mn mn mn