PDA

View Full Version : Prav li sym?



Eternal Silence
06-13-2007, 17:44
Значи ето накратко историята (цялата не отстъпва на сапунките, няма да ви занимавам) - влюбих се в едно момиче, не просто я харесвах, от 2 години това, което изпитвам към нея само расте (банално нали?), и след като и признах тя каза че иска само да си останем приятели и т.н. и т.н., аз обаче реших че така не може , защото и по мои наблюдения и по "сведения" от приятели тя лъже за щяло и нещяло (пример - в зависимост от това с кои говори тя си променя вкусовете и т.н., това е само минимална част) и така, реших че с такава лицемерка не искам да поддържам връзка (това го реших 1 месец след като съм и признал) обаче какво става - колкото и да я игнорирах, нито поглеждах към нея (добре де, не съвсем никога...) тя например ме побутваше чат-пат докато си седях отнесен на чина, веднъж опита да ми препречи пътя с чадъра си и т.н., по никакъв начин не ми дава да я забравя, а аз даже не отидох на рождения и ден, въпреки че тя специално ми даде покана.... та въпроса ми е:
Правилно ли постъпвам като правя всичко възможно да не се доближавам до нея, колкото и да я обичам все още.... разбирам че ще поискате още инфо за обстоятелствата и т.н., но поне дайте някаква оценка на цялата ситуация!

Nadelina
06-13-2007, 17:47
Mislq che pravish pravilno... Daje i kaji da te ostavi da q zabravish.. che imash nujda ot malko vreme... i posle neshtata da si doidat po mestata.. shtoto taka ne iskash da prodaljavash..

BebeTooOoo
06-13-2007, 17:57
Да разбирам ли , че искаш да я забравиш или правиш всичко това на пук?Ако наистина искаш да я забравиш въпреки всичко...направи го колкото и да е трудно.Няма смисъл да си губиш времето в харесване на момиче , което изпитва само приятелски чувства към теб.Може да си останете приятели , но просто няма смисъл да я харесваш според мене.Щом не изпитва нищо към теб - по добре не я мисли нея.Ще намериш друга , която да отговаря на чувствата ти.Ако не ти е приятно това момиче...не общувай с него де.Ти си решаваш.Айде успех :wink:

06-13-2007, 18:04
Естествено, че не си прав.

Shadow_Walker
06-13-2007, 18:14
Разбрал си, че тя е лицемерка и не искаш да имаш нищо общо с нея-правилно.Тая явно я е яд, че изведнъж така рязко си си сменил отношението към нея.Не вярвам да те харесва.

06-13-2007, 18:19
em da pravilno post1pva6 pri men situaciqta e podobna...samo 4e s mom4e :) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

Cvetito_master
06-13-2007, 18:34
Разбрал си, че тя е лицемерка и не искаш да имаш нищо общо с нея-правилно.Тая явно я е яд, че изведнъж така рязко си си сменил отношението към нея.Не вярвам да те харесва.
_________________
NAPULNO SUM SUGLASNA!!! :smt016

Th3MaN
06-13-2007, 19:32
Значи ето накратко историята (цялата не отстъпва на сапунките, няма да ви занимавам) - влюбих се в едно момиче, не просто я харесвах, от 2 години това, което изпитвам към нея само расте (банално нали?), и след като и признах тя каза че иска само да си останем приятели и т.н. и т.н., аз обаче реших че така не може , защото и по мои наблюдения и по "сведения" от приятели тя лъже за щяло и нещяло (пример - в зависимост от това с кои говори тя си променя вкусовете и т.н., това е само минимална част) и така, реших че с такава лицемерка не искам да поддържам връзка (това го реших 1 месец след като съм и признал) обаче какво става - колкото и да я игнорирах, нито поглеждах към нея (добре де, не съвсем никога...) тя например ме побутваше чат-пат докато си седях отнесен на чина, веднъж опита да ми препречи пътя с чадъра си и т.н., по никакъв начин не ми дава да я забравя, а аз даже не отидох на рождения и ден, въпреки че тя специално ми даде покана.... та въпроса ми е:
Правилно ли постъпвам като правя всичко възможно да не се доближавам до нея, колкото и да я обичам все още.... разбирам че ще поискате още инфо за обстоятелствата и т.н., но поне дайте някаква оценка на цялата ситуация!


За мене си 100% прав. Такива същества като тая не заслужават никакво оважение да не говориме за обич. Просто не и обръщай внимание. Нека да и е гадно нека веднъж и тя да се почвства преебана.

nelkalee
06-13-2007, 20:10
И според мен си прав.Продължавай така и рано или късно ще я забравиш

fantasigirl
06-13-2007, 20:15
Moje bi naistina postupva6 pravilno i moje bi tq use6ta 4e ve4e ne i obru6ta6 vnimanie kakto predi i zatova se opitva da te oburka,povqrvai mi ima momi4eta,koito mnogo se draznqt,kogato nqkoe mom4e gi haresva i te znaqt tova i kogato mom4eto spre da gi haresva im stava gadno,vupredki 4e na tqh ne im puka za tova mom4e.Taka 4e spored men postupva6 pravilno-ne i obru6tai vnimanie i si nameri nqkoi druga!!! :)

koalka
06-14-2007, 06:22
Не иска да я забравиш, защото това гали самочувствието й-да я харесва някой.Обаче ти юй покажи, че наистина тя не те интересува и ще престане.Каквото и да прави ти се опитай д а я забравиш.Все пак тази любов е добре да я дадеш на момиче, което изпитва някакви чувства към теб.
А и такива малки жестове от нейна страна не трябва да ти правят впечетление.

hristina^
06-14-2007, 06:35
pravilno postupva6 .. 6tom tq ne izpitva sy6toto kym teb po dobre da q zabravi6.. a moje da tyrsi kontakt s teb .. za6toto znae za 4uvstata ti i iska da se 4uvstva haresvana ako i gi pokazva6e i moje tova da iska..ddz

wiwity
06-14-2007, 08:52
Napulno si prav!ako ne be6e taka nqma6e da izleze ni6to ot vruzkata vi..6tom momi4eto ne e istinsko,nqma smisul,ima tolkova mnogo momi4eta...sus kakvo e po specialna tq??O6te pove4e 4e e licemerka:)razumen si..ne q e****i za 5 stinki :wink:

06-14-2007, 09:10
Явно не те харесва, но й галиш самочувствието и не иска да те остави просто така. Типичен женски егоизъм. Общо взето постъпваш правилно. И между другото, когато демонстративно не й обръщаш внимание, това също се тълкува като интерес (то си е, де). За по-голям ефект просто я превърни в позната - поздравявай я, отговоряй когато те пита нещо и т.н., но нищо повече. Аз ако бях, щях да отида на рождения й ден - правя й малък подарък, пия две малки, постоя половин-един час да я уважа и си тръгвам по работа. Просто поредната по пътя ти..

Iv4eTy
06-14-2007, 10:52
Правилно си постъпил щом е такава лицемерка. А това че сега се държи така си го обяснявам с това, че когато си и признал на нея и се е дигнало самочувствието и сега като я отбягваш нея я е яд и продължава да ти досажда. Ако искаш да я забравиш се дръж още по-студено и изобщо се дръж все едно тя не съществува.

sporten-forum
06-14-2007, 11:16
Прав си!
Обаче можеш ли да кажеш, че я обичаш без да си имал нещо общо с нея?
На колко години сте - незнам, но ако сте на по 15-16 е нормално да не знаете ккаво искате.
Нищо лично, просто възраст!

lady_bird
06-14-2007, 19:11
decki istorii :-D

06-14-2007, 23:37
Brato kfo ti puka dali za drugite si prav ili ne. Zamisli se dreme li ti, ti iskash taq da te ostai na mira, tq qvno si igrae s tebe. Za**i q ne i obrushtai vnimanie, mini na "zdravei-zdrasti" i tolko, shte te potormozi i she i pisne brat! Ai varvi s duhovete na plemeto :P

DarkAngelOfHope
06-15-2007, 06:49
Явно не те харесва, но й галиш самочувствието и не иска да те остави просто така. Типичен женски егоизъм. Общо взето постъпваш правилно. И между другото, когато демонстративно не й обръщаш внимание, това също се тълкува като интерес (то си е, де). За по-голям ефект просто я превърни в позната - поздравявай я, отговоряй когато те пита нещо и т.н., но нищо повече. Аз ако бях, щях да отида на рождения й ден - правя й малък подарък, пия две малки, постоя половин-един час да я уважа и си тръгвам по работа. Просто поредната по пътя ти..

най - правилното мнение според мен :)

нямаш полза от тва да се мъчиш да я избягваш, да не й говориш, да не я поглеждаш ... така тя знае че още те превлича и че ти се опитваш да я игнорираш ... просто като я срещнеш казваш и здрасти ... ако се спрете питаш я някои банален въпрос да размените две три приказки и й казваш че трябва да вървиш и си продължаваш по пътя . Няма смисъл да се хабиш за нея да се, опитваш да я избягваш и т.н.
Според мен безразличието е най доброто оръжие ...

Eternal Silence
06-15-2007, 11:10
мерси много на всички, оттук нататък вече знам какво да правя :)