PDA

View Full Version : Писна ми



sad but true
06-13-2007, 18:07
Някой ако има такъв проблем да сподели и да каже какво мисли.Значи от мн време насам все ми е запушен носа и имам гадна хрема.На периоди се обостря състоянието ми, но мн рядко се случва да ми е отпушен и да нямам хрема.Вече не знам какво да правя. Имам чувството че си внушавам .... пък нямам синузит или такива работи..бахти :-k :smt011 Заради тоя шибан нос ми са разваля и настоение и всичко.ще се побъркам.Само аз ли съм така :smt009 ???

mesmer
06-13-2007, 18:14
Ако си го "духаш" редовно + капки за нос и си тип-топ за няколко дена.

mesmer

DrSmurph
06-13-2007, 18:19
Ако си го "духаш" редовно + капки за нос и си тип-топ за няколко дена.

mesmer

Това е абсолюто неподготвено изказване! За да се разбере какво предисвиква хремата е нужно да се направят редица изследвания като най-основните от тях са: Секрет от нос и гърло и рентгенография на синуси за да се изключи синуит или девиация на преградата което би могло да предизвиква хремата! Реда е посещение при ОПЛ и след това лечение ако е нужно!

PoLiToOo
06-13-2007, 21:38
може да имаш някаква алергия към нещо...по-добре отиди на лекар :smt006

SwEeT_pAiN_F
06-14-2007, 08:30
Здравей,
това запушване от носа може да е от редица неща... възможно е да е от алергична реакция, синузит, и др. Така че.... трябва да ходиш на лекар, както д-р Смърф писа, трябва да ти се звеме секрет от носа и от там нататък той ще реши какво да прави.

mesmer
06-14-2007, 09:21
Ако си го "духаш" редовно + капки за нос и си тип-топ за няколко дена.

mesmer

Това е абсолюто неподготвено изказване! За да се разбере какво предисвиква хремата е нужно да се направят редица изследвания като най-основните от тях са: Секрет от нос и гърло и рентгенография на синуси за да се изключи синуит или девиация на преградата което би могло да предизвиква хремата! Реда е посещение при ОПЛ и след това лечение ако е нужно!
И това е вярно, но е нямало случай при който да ми кажат, нещо различно.За това минавам даже само с кърпичките.

mesmer