PDA

View Full Version : 15 юни



GHITA
06-13-2007, 18:12
Извинявам се за глупавата тема, но утре с приятелките ми се разбрахме да си подарим картички за последен спомен. Ние сме 8 клас и всяка от нас отива в различна посока, а сме най-добри приятеки. Искам да напиша забавни послания, тъй като на тях им е много трудно и искам да се смеят когато сме заедно, а не да плачат. Не се сещам за забавни послания, а вие какво бихте написали на мое място?
"Живей ... докато не е излязло на мода да се мре!
Цели се в луната, дори и да не улучиш ще попаднеш сред звездите.
Усмихвай се повече, че за една хубава усмивка ти са необходими 17 мускула, докато за едно качетвено цупене трябват 47. "

Cvetito_master
06-13-2007, 18:56
1.тИ си слАдКъ и крАсивЪ и коЙту ти КажЕ,чЕ си тЪпа офцА ти мУ кАжИ ей Тува "С тЕбЕ лЕкО сЪм ЖеСтОкА,пРоСтО аЗ сЪм СкЪпА сТоКа!
НяМа Да Ме ПрИтЕжАвАш,СоРи СлАдЪк СаМ оСтАвАш!
2.АдСкИ сИ гОтИнA,ЗнАеШ гО,нАлИ?..ХлЪтВа пО тЕбЕ вСeКи До ЕдIн,АкO тИ оТкАЖе ТоЙ Не Е мЪж.. МнОгО сИ сЕкСи,зНаЕш Го,НаЛи?ЖеНа,
нО бЕз КоМпЛеКсИ оТ дАлЕч ЛиЧи..ВсИчКи нАднИчАт В тВоеЕтоО лЕгЛо,НеКа тИ зАвИжДаТ,иМа За кАкФо...
3.Индийската принцеса това си ти,
всеки се вглежда в твоите очи.
4.Розата цъфти и прецъфтява,
но нашето приятелство не остарява.
5.Бъди горда в любовта,
бъди силна в обичта
и не презирай нищо на света,
защото всичко е шега.
6.Живота е книга,с редове без чет,
но приятелството стои в книгата на първия ред.
***
iii o6te super mnoo...
P.S.kai da li staat teq ;-)

ThePowerOfLove
06-14-2007, 08:38
Ето ти няколко :roll:

1.Букет от нежни пожелания, дарила бих ти с две ръце, щастие и радост желая ти от все сърце! Живот и здраве, любов и дълги дни и нека с рози е окичен живота ти до старини!

2.На теб приятелко любима желая светли дни,
желая ти букет от рози и сбъдване на всичките мечти!
Животът ти да бъде пълен с радост, да бъде свидна твоята мечта,
желая ти прекрасна младост от името на ЛЮБОВТА!
3. Ако човекът е лодка, а животът море, тогава научи се да плуваш добре
4.Ще минат много години, ще минат много лета, но аз съм на четиринайсет години, и ти ме запомни така.
5.Когато станеш с коси побелели, ти разтвори тези страници пожълтели, и разкажи на своя внук, коя лудетина се е подписала тук!
6.Oбичай този,който страстно те целува, а не този, който тайно те ревнува!
7.Довиждане приятелко любима,
към теб отправям следните слова:
"Прощавай,ако нещо съм сгрешила,
неволни грешки са били това!


Дано ти помогне някое :roll: