PDA

View Full Version : Няма такава простотия ..



PerfectStrang3r
06-13-2007, 18:42
Майка ми и баща ми винаги са се държали мног одобре с мен. Напоследък започна нещо много странно .. когато отида на плаж с мой приятел - всичко е ок - пускат ме. Но когато кажа, че отивам с гаджето ми - е няма братко .. бучат и си измислят причини да не ми дадат. Не мога да разбера за какво го правят при условие, че и двамата учим в добро училище, добър клас, имам сравнително отлични оценки и тя е много добро момиче. И майка ми го знае, макар и да не се познават. Не си обеснявам за какво го рпавят :(

06-13-2007, 18:59
Ami za poznai gi-taka 6te umilostivi6 va6te-

shadow4e
06-13-2007, 19:11
Запознай ги! Видях, че ходите от 10 месеца за толкова време е нормално вече да ги запознаеш. Може би ревнуват, защото са видяли, че връзката ви вече е станала сериозна. Почни да им обръщаш повечко внимание и се дръж мило с тях, осъзнали са, че си порастваш.
Това са само предположения.

_donna_
06-14-2007, 07:45
страх ги е да не те изнасили.

koalka
06-14-2007, 09:29
Дам, трябва да говориш с тях.Просто сигурно си мисля, че ще правите секс и за това.А не мога да разбера защо искат да ограничат това като и без те да знаят можеш да правиш.
Или просто ги питай за конктретната причина, а не да си измислят.

06-14-2007, 10:09
Нареди ги.

PerfectStrang3r
06-14-2007, 18:06
На 16 съм. Те по принцип не са много по идеята да ги запознавам с гаджето ми. Пък и това не би ги умилостивило.. пък и те си мсилят че правя секс.. постоянно ми дават презервативи. Понякога са супер добри, ама понякога наистина ми забраняват да съм с нея. Абе тъпа работа..

06-15-2007, 11:47
emi pi4 ima 2 varianta:

1.Da gi laje6 4e si s priqteli na plaj a da hodi6 s gadjeto(no predvaritelno predopredi frendovete 4e moje da stane fal ;) )
2.Otiva6 na plaj sa va6te i "slu4aino" se zasi4a6 s vazliubenata zapoznava6 gi i ako e momi4eto ne rasi gluposti moje i da ta puskat ve4e s neq.

miloto_girl_4e
06-15-2007, 12:11
Eми.. не си малък, наистина се държат странно..
Хем ти дават презервативи, хем после те дърпат от гаджето ти..
Трябва да си поговориш с тях, да им кажеш, че искаш да си с мацката си и, че е глупаво да се опитват да те отдалечават от нея, защото ти няма да го допуснеш :wink: