PDA

View Full Version : СРамно ли е



...'
06-13-2007, 18:58
срамно ли е момиче да има косми по корема. Наближава лятото и ще ходя на море, а имам косми по корема,но не мисля да ги махам. Срамно ли е?

06-13-2007, 19:01
mahni gi!!otvrashtavashto e!

sladko_f
06-13-2007, 19:16
Mi kaji i kak de?

06-13-2007, 19:18
мда и аз тей мисля. махни ги щото е супер гнусно

06-13-2007, 19:20
ми как как ? косми не знайш ли как се махат :shock: ? избор има - с еиплатор, със самобръсначка, с крем, с кот искаш е

gerink@
06-13-2007, 19:22
Eee,nedeite taka ot4aivate momi4eto... vse pak ima kosmi i KOSmaci!
Nie ne mojem da precenim,ti sama si gi vijda6 i moje6 da re6i6
ako e nqkakvo muh4e,nedei - ne e grozno,no ako sa golqmi,gusti,tumni i za kapak dulgi... - nai-dobre s kola maska za da ne se sgastqt:) :wink:

06-13-2007, 19:44
Космите по корема са яки! Кефят ме. Аз имам.

Seducti0n
06-13-2007, 20:49
Здравей,мила.Ти сама решаваш,дали да махаш космите от корема си.Направи го за твой личен комфорт,а не от срах другите да не ти се присмиват нещо.Човек трябва да се гордее със тялото си и да обича външността си,а не да се срамува и да се крие.Не позволявай на някакви си косъмчетата там,да ти снижават смочувствието.Ако ще ти бъде по-добре,без тях просто ги епилирай,но в никакъв случай не ги бръсни,че ще стане,ужас.Успех. :wink:

06-14-2007, 07:43
ми моа да ти кажа 4е в нашия клас по4ти си4ки имат и си се развявват с голите кореми . ако не си ли4ат не ги махаи ( мое мнение)

beautiful.soul
06-14-2007, 08:54
Мразя квито и да било косми освен косата... махам си ги абсулютно навсякъде.. дори и мъхчета... които се виждат малко пак ги махам, не ми харесват и искам да съм си гладка навсякъде!

sherry
06-14-2007, 10:44
За момиче е ужасно грозно да се виждат косми, особено по корема.
Ако са черни, изобщо не се поколебавай! Махай ги и не му мисли! Само те съветвам да не го правиш със самобърначка, че ще избият още по - гадни. С епилатора пробвай. Ще те боли,но ще си струва :D

malka_sladuranka
06-14-2007, 11:17
Ами гадничко е да имаш косми по корема. Можеш да отидеш на кола маска.

charovnata_
06-14-2007, 14:42
срамно ли е момиче да има косми по корема. Наближава лятото и ще ходя на море, а имам косми по корема,но не мисля да ги махам. Срамно ли е? ne e sramno prosto vzemi edin epilator ili ako ne sa tolkova mnogo sys pinceti si gi mahni nmo da znaesh che ne e sramno

D M X
06-14-2007, 14:46
За жена - апсурд!

charovnata_
06-14-2007, 14:49
За жена - апсурд! koe tochno e apsurd tova che ima kosmi li Chestno d ti kaja ne mislq che ne e normalno az lichno nqmam no edna moq fr ima i tq ne samo na korema a ima i mn po krakata i rycete ama mn i ne mislq che e tolkova zle ako se poddyrja nqma za kvo da se pritesnqva

sWeEt_SeEd
06-14-2007, 14:57
за тфа място само кола маска...никфи кремчета самобръсначки и епилатори....освен ако не искаш да имаш брада по корема ,а не косми :smt006

06-14-2007, 15:05
И аз имам. За мой късмет са малко, затова си ги махам с пинсета. Малко боли, но се съсредоточавам в стискането на пинсетата и в това, че ще убия поредния досаден косъм. Това правя и като си скубя веждите :lol:

fe6ann
06-14-2007, 17:41
оххх...мило..не ги махаи, мен ли4но ме вьзбуждат.
Ако моми4ето е сладко и хубаво-не ми пре4ат космите.
Ако си сладка и хубава не го прави-4ули писанке :oops: :smt007 :smt004

07-26-2007, 00:20
mahni gi mnogo sa gadni az gi maham s epilator no ako nqma6 ne se pritesnqvai polvai lenti no ne ot obiknovenata studena maska stava mnogo kofti kupi si nqkakva po hubava nqma golqma razlika v cenata a i rabotata e po precizna 6te ostane6 po dovolna i v nikakav slu4ei ne gi mahai s krem to e edin vid vsqka6 gi brasne6

_PuNk`PrInCeSs_
07-26-2007, 09:05
зависи какви са космите...ако са руси и едва забележими...не ти пре4и да ги зарежеш! аз мойте си ги махам само от време на време и то с епилатор...не е болезнено, така 4е не губиш, ако ги махнеш ;]

Manic_Panic
07-26-2007, 09:53
Коламаска... то няма значение каква де, ама има такива лентички за лице... според мен са пърфект за там :)

_`SoMeThInG_StRaNgE`_
07-26-2007, 09:56
Много е грозно да имаш косми там,особено ако си и личат!Мисля,че ще е по-добре да ги махнеш! :wink:

07-26-2007, 10:58
абе, хора - добре ли сте? може само да ги изсветли, що и е да се тормози с кола-маска и тн? то на коремчето идеята е само да не си личат, така че няма смисъл да се измъчва. една боичка за коса в най-светлото русо ще е е достатъчна.

iLoveChocolate
07-28-2007, 15:31
ne e vajno nie kakvo mislim,ako misli6 4e ti haresvat tvoite ne gi mahai

AliceSw
07-28-2007, 15:36
абе, хора - добре ли сте? може само да ги изсветли, що и е да се тормози с кола-маска и тн? то на коремчето идеята е само да не си личат, така че няма смисъл да се измъчва. една боичка за коса в най-светлото русо ще е е достатъчна.

:shock: :shock: :shock:

да бе, дори и с платиненорусо пак ще се виждат, русите косми също са гнусни

[Lucifer]
07-28-2007, 17:20
ne e gnusno amaaaa e gadni4ko :)

Slave4You
07-28-2007, 18:14
Еми зависи колко са... аз имам ама те изобщо не се виждат така че не се притесянвам. Преди време видях една сервитиорка която има доста и честно казано ми е неприятно. Ако се набиват мн да очи намери начин да ги махнеш

Poulet
07-28-2007, 18:30
Eee,nedeite taka ot4aivate momi4eto... vse pak ima kosmi i KOSmaci!
Nie ne mojem da precenim,ti sama si gi vijda6 i moje6 da re6i6
ako e nqkakvo muh4e,nedei - ne e grozno,no ako sa golqmi,gusti,tumni i za kapak dulgi... - nai-dobre s kola maska za da ne se sgastqt:) :wink:
\:D/

Shadow_Walker
07-28-2007, 18:31
За жена - апсурд! koe tochno e apsurd tova che ima kosmi li Chestno d ti kaja ne mislq che ne e normalno az lichno nqmam no edna moq fr ima i tq ne samo na korema a ima i mn po krakata i rycete ama mn i ne mislq che e tolkova zle ako se poddyrja nqma za kvo da se pritesnqva
Пише се аБсурд и честно казано е гадно.Съветвам момичето да ги махне.

mid_get
07-28-2007, 18:51
И аз съм за премахването на космите по корема. Просто ми изглежда неестетично. В крайна сметка обаче, всеки сам решава какво да прави с тялото си.

П.П. Темата е старичка и мисля, че авторката вече отдавна е взела решение :lol: :arrow: Ключ :roll:

07-28-2007, 18:55
Ми не знам какво да ти кажа... мене ми е малко странно момиче да се епилира на корема и гърба примерно,ако почнеш да ги махаш смятай,че цял живот ще трябва да го правиш.
Аз също имам,но и на гърба и не ги махам,просто защото ме е страх,че ако станат по-големи,по-бързо ако тръгнат да растат и че трябва да се притеснявам.Но и също ме е страх да не стана горила като ги махам,защото са доста нагъсто,не много дълги,но са на почти целия корем.:(

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-29-2007, 13:00
е... сега ... всеки си има мнение... ако искаш ги махаи.. но не прави моита грешка направо със самобръсначката :lol: пробваи с кремче на вииит :) добре става :)

Loshotia
07-29-2007, 19:29
абе я бързо на кола маска. аз вече две години ги махам и си ми е екстра. нито ме е срам нито нищо.

InnocentGirl.
07-29-2007, 19:43
abe gledam tuka postove na hora koito qvno nqmat podoben problem.. ako go imaha edva li 6tqha da govorqt " aa super sa mn me kefqt" ili "e kvo ti pre4i ve izbrasni gi" ... malko se zamislete be.. nikoi ne izbira kakuf da bude.. vseki si ima nqkfi kosuri.. ne vi li minava prez uma 4e sled 20-30 godini teq kosmi she sa stanali tolkova tvyrdi i 4erni 4eee... :? mila az li4no te savetvam da ne gi pipash.. moje da gi izsvetlish samo s kislorodna voda a ne s BOQ ZA KOSA /koeto sy6to beshe edin ot umnite postove/ ... mislete malko predi da pishete gluposti #-o #-o #-o

sladku_bebzi
07-29-2007, 20:03
Повечето хора ги отвъщават.Ако за теб е проблем да ги махнеш си е твое решение.Все пак ако се виждат достатъчно ще е хубаво да се погрижиш за тях, препоръчвам ти с крем депилатор, но за да избереш точния се консултирай с продавача.

lunnoto_momi4e
07-29-2007, 21:11
По-добре ги махни,гадно е..Аз имам мъничко и си ги махам с епилатор...

kasiopea
07-30-2007, 11:38
Здравей,мила.Ти сама решаваш,дали да махаш космите от корема си.Направи го за твой личен комфорт,а не от срах другите да не ти се присмиват нещо.Човек трябва да се гордее със тялото си и да обича външността си,а не да се срамува и да се крие.Не позволявай на някакви си косъмчетата там,да ти снижават смочувствието.Ако ще ти бъде по-добре,без тях просто ги епилирай,но в никакъв случай не ги бръсни,че ще стане,ужас.Успех. :wink:

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
07-30-2007, 17:46
Zdr O:) Az sushto imah podoben problem i mnogo me pritesnqvashe dokato bqh po-malka, no otkakto reshih da zapochna da si gi maham stanah drug chovek O:) Ponege nikoi nqmasher moq problem se chuvstvah nqkak si stranno, no ako men pitash nqma kakvo da se pritesnqvash - mahni gi s kakvoto ima pod ruka :-D Nqma da sugalqvash :-D Az sega si gi maham s pinseta i epilator i e mnogo burzo i efektivno O:) Povqrvai mi - Shte se pochuvstvash mnogo po-dobre i ne e koi znae kakva griga \:D/ :smt006

ioanna2519
01-22-2012, 14:21
s pinceta ako gi mahna 6tot i az imam 6te stanat li po grozni ?

ioanna2519
01-22-2012, 14:24
s pinceta ako gi mahna 6tot i az imam 6te stanat li po grozni ?

DisappointedDreamer
01-22-2012, 14:24
^Темата е стара + трябва да пишеш на кирилица. Ключ.

SunT
01-22-2012, 14:26
s pinceta ako gi mahna 6tot i az imam 6te stanat li po grozni ?
Не, махни ги.

SweetySmallDevil
01-22-2012, 16:20
"ТЕМАТА Е СТАРА. КЛЮЧ... ТЕМАТА Е СТАРА. КЛЮЧ." .... Стига сте го повтаряли, това, че е стара и не върши работа, на този, който я е пуснал, не значи, че няма да помогне на някой друг със същия проблем ... искате ключ на стари теми, а ако някой пусне подобна тема пискате, че вече има такава тема, аз не ви разбирам, ако вие си се разбирате, чувствайте се свободни да обясните ....

ПО ТЕМАТА:
Ако ви пречат, махнете ги, но не с бръсначка, освен ако не искате вместо косъмчета, да се сдобиете с брада ... ако са малки и къси може да ги изсветлите, другият вариант е, както някои казаха, с кола маска или епилатор, но в никакъв случай депилатор и самобръсначка, ще станат по-зле :)

millmii
01-22-2012, 23:59
"ТЕМАТА Е СТАРА. КЛЮЧ... ТЕМАТА Е СТАРА. КЛЮЧ." .... Стига сте го повтаряли, това, че е стара и не върши работа, на този, който я е пуснал, не значи, че няма да помогне на някой друг със същия проблем ... искате ключ на стари теми, а ако някой пусне подобна тема пискате, че вече има такава тема, аз не ви разбирам, ако вие си се разбирате, чувствайте се свободни да обясните ....

ПО ТЕМАТА:
Ако ви пречат, махнете ги, но не с бръсначка, освен ако не искате вместо косъмчета, да се сдобиете с брада ... ако са малки и къси може да ги изсветлите, другият вариант е, както някои казаха, с кола маска или епилатор, но в никакъв случай депилатор и самобръсначка, ще станат по-зле :)

Напълно съм съгласна с .. всичко :D :)

dorinka.be
02-02-2012, 14:01
Здравей,мила.Ти сама решаваш,дали да махаш космите от корема си.Направи го за твой личен комфорт,а не от срах другите да не ти се присмиват нещо.Човек трябва да се гордее със тялото си и да обича външността си,а не да се срамува и да се крие.Не позволявай на някакви си косъмчетата там,да ти снижават смочувствието.Ако ще ти бъде по-добре,без тях просто ги епилирай,но в никакъв случай не ги бръсни,че ще стане,ужас.Успех. :wink:


подкрепяяяммм ^^

fenkaaa
02-03-2012, 02:08
гадно е,махай ги .. кво толкова

musS
02-03-2012, 14:54
Напълно съм съгласна с .. всичко :D :)
+ ....................