PDA

View Full Version : Розово-кафяви петна ???



malkoto_sladur4e
06-13-2007, 19:15
#-o Днес като ходих до вц и видях на прашките си съвсем мъничко розово-кафяво петънце :-k :-k :-k :-k Преди малко като погледнах бяха 2 #-o :smt017 От какво може да се получават тези неща?При бременните получават ли се?Може ли да е някаква киста или нещо от сорта? :smt017 :smt011 :smt012 :smt010

Heaven
06-13-2007, 19:18
розово -кафяво--->засъхнала кръв,може при секс да си се наранила,може да ти идва или тъкмо да ти е свършило,може и някой и друг ден след като ти е свършило и си правила секс от стените на вагината да има кръв.Щом е с такъв цвят...кръв

MaKiNgMeCraZy
06-13-2007, 19:19
Абе малката кажи на майка си какъв ти е проблема.Идете при личния ти лекар, всеми си едно направление за генеколог /може направо на генеколог, но ще трябва да си платиш прегледа/.Ти ще му обясниш какво ти има всичко с подробности.Той ще те прегледа и ще каже какво ти има.Ние тук нямаме кристални кълба и не гледаме на боб и кафе.Така нищо не можем да ти кажем.

P.S. Ауу как можах да си подаря кристалното кълбо на комшийката ... сега щях да мога да ти кажа .. тц тц :-D

malkoto_sladur4e
06-13-2007, 19:28
Абе баща ми ми е личен лекар,100 пъти съм казвала!Е може да ми идва явно...ще видим :lol:

MaKiNgMeCraZy
06-13-2007, 19:32
Абе баща ми ми е личен лекар,100 пъти съм казвала!Е може да ми идва явно...ще видим :lol:


Като ти е личен лекар баща ти да те прати на генеколог ... оф малка паника ...

06-13-2007, 19:45
Shtom sa rozovo(kafqvi) moje kat si akala da ne si se iztrila hubavo :smt017

Bazoveca
06-13-2007, 19:49
;) и на мен някой път по памперса ми остават такива петна , но това е от лиспа на витамин А14 .Набавя се от топъл чай и студена вода

06-13-2007, 20:03
бедно ми малко сладурче, продължавам да се изненадвам на простотията ти. Кажи честно, ти, притесняваш ли се, че си бременна или искаш да си бременна. Вече разбрахме, че виждаш приятеля си един път годишно и през останалото време не правиш секс, разбрахме, че баща ти е лекар, но въпреки това ти най-настоятелно питаш във форума дали си бременна.
Може това розово-кафяво петънце да е само кафяво петънце върху розовата ти прашка. Такива петънца обикновено се получават в резултат от изпускане на отровни химични съединения за кратко ПРЪДНЯ, които понякога оставят петна, понякога мирис, а е възможен дори вкус. Затова моят съвет е не тест, а по често миене на дупето.
И ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ, НЕ НЕ СИ БРЕМЕННА!!! А АКО ЕДИН ДЕН СИ, О, БОЖЕ, БЕДНОТО ДЕТЕ

malkoto_sladur4e
06-13-2007, 20:27
Оффф #-o #-o Всеки ден си вземам задължително по 2 пъти душ за кво ми говориш е ??? :-s :-s

06-13-2007, 20:30
Оффф #-o #-o Всеки ден си вземам задължително по 2 пъти душ за кво ми говориш е ??? :-s :-s
Говоря ти затова колко си проста и как всеки божи ден питаш дали си бременна, ако беше то досега да си родила. Искам за пореден път да отбележа, че си най-глупавият индивид от женското съсловие, което съм срещал по този свят. Ще продължавам да наблягам на твоя интелект, докато ти не започнеш да наблягаш над онази област от науката, наречена литература.
ПС: Говоря ти не само да го зимаш тоя душ и да го разнасяш насам натам, ами и да си миеш калния въшлив гъз

FelisDirus
06-13-2007, 20:48
Оффф #-o #-o Всеки ден си вземам задължително по 2 пъти душ за кво ми говориш е ??? :-s :-s
Говоря ти затова колко си проста и как всеки божи ден питаш дали си бременна, ако беше то досега да си родила. Искам за пореден път да отбележа, че си най-глупавият индивид от женското съсловие, което съм срещал по този свят. Ще продължавам да наблягам на твоя интелект, докато ти не започнеш да наблягаш над онази област от науката, наречена литература.
ПС: Говоря ти не само да го зимаш тоя душ и да го разнасяш насам натам, ами и да си миеш калния въшлив "задни части"

:lol:
Госте, критичен си, но смятам, че има истина в думите ти. :mrgreen:

По темата - наистина прекаляваш с "бременна ли съм?!", осъзнай се малко.
Както другите вече казаха, деца не се правят толкова лесно.

06-13-2007, 20:54
Оффф #-o #-o Всеки ден си вземам задължително по 2 пъти душ за кво ми говориш е ??? :-s :-s
Говоря ти затова колко си проста и как всеки божи ден питаш дали си бременна, ако беше то досега да си родила. Искам за пореден път да отбележа, че си най-глупавият индивид от женското съсловие, което съм срещал по този свят. Ще продължавам да наблягам на твоя интелект, докато ти не започнеш да наблягаш над онази област от науката, наречена литература.
ПС: Говоря ти не само да го зимаш тоя душ и да го разнасяш насам натам, ами и да си миеш калния въшлив "задни части"

Вярно е, че често пуска теми за бременност, ама пич, май си малко груб. Чак на мен ми стана гадно, незнам как се чувства момичето. Мисля, че трябва да се извиниш... :smt018
Ne ne ne, ne mislq 4e trqbwa da i se izvinqvam, az se izvinqvam za ne6to deto pravq bez da iskam, a tova si go pravq syvsem naro4no, taq naistina e golqma glupa4ka i trqbwa da i se obqsni. Ebahti, nqkoq 4afka li e izpila mozaka ne znam, ama e super kuha sliva

06-13-2007, 22:12
Vij, spored men za tezi petynca moje da ima i dr obqsnenie- ovulaciqta. nastypva nqkyde 12-17 den ot na4aloto na cikyla, i po vreme na ovulaciq nqkoi jeni prokyrvqvat syvsem leki4ko. Ta... moje ot tova da e- kysmet :)

dunapren
06-13-2007, 22:19
дано умреш от дисфункция на пърдежа

malkoto_oligofren4e
06-13-2007, 22:53
A na men mi se poqviha nebesno kafevi petna po 4eloto molq vi kakvo da pravq pomognete! :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

06-13-2007, 22:58
abe bremenna si i tiq kafevi petunca sa lainencata na bebeto ti, kvo tolkova izkendzulo se e i gravitaciqta si e svurshila ostanaloto :lol:

alkobalko
06-14-2007, 04:06
мМоже да се получават по ред причини, да ти идва, да си се разранила. Ако наистина толкова се притесняваш от бременност си направи тест или отиди на гинеколког.

Violenza
06-14-2007, 06:31
Ехх.. те бебетата ако ставаха така...
Уфф.. вчера си ударих крака... ама ся бременна ли съм... :(

Като толкова се притесняваш защо изобщо правиш секс, А?!

Nadelina
06-14-2007, 06:53
Olee.. 100% si bremenna!!! Tova e pyrvia priznak za bremennost.. nqma symnenie.. shte stavash Mama!

Morpheus
06-14-2007, 12:26
:smt012

`Death`Whore``
06-14-2007, 12:27
Престани да занимаваш хората с глупостите си. Разбрахме, че си бременна, че Постинор регулира цикъла, че се чукаш с батко. Точка по въпроса.

tocata
06-14-2007, 12:30
Такива петънца обикновено се получават в резултат от изпускане на отровни химични съединения за кратко ПРЪДНЯ, които понякога оставят петна, понякога мирис, а е възможен дори вкус.
Пробвай дали има вкус и ни кажи :lol: :lol: :lol: :lol: :-D :-D :-D :-D :-D :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

AngelOfDarkness
06-14-2007, 15:44
Да добавя-към разраняването и менструацията-може да имаш течение, в следствие на настинка или инфекция. :|

malkoto_sladur4e
06-15-2007, 11:16
Da,naistina moje da imam nqkakva infekciq :-k Ili ne6to hormonalno,nz nz,ama ne vqrvam da s1m bremenna :wink:

flrt
06-15-2007, 11:38
Ахх,кажи на лошия ебач да е по-нежен с теб :lol:

krem4et0
06-15-2007, 14:54
Бих посъветвала авторката за 2 неща:
1.Да си направи тест за бременност
2.Да отиде на гинеколог
За жалост ние не сме нито подвижни тестове, нито гинеколози и не можем да й помогнем повече.

06-15-2007, 15:27
Бих посъветвала авторката за 2 неща:
1.Да си направи тест за бременност
2.Да отиде на гинеколог
За жалост ние не сме нито подвижни тестове, нито гинеколози и не можем да й помогнем повече.
аз бих я посъветвал едно нещо: да се гръмне

06-15-2007, 16:31
Oswen na ginekolog otidi i na psiholog shti pomogne za maniqta s bebetata #-o

pyx4eto
06-15-2007, 16:58
Аман вече,то бива бива,ама чак пък толкова.Всички вече знаем,че правиш секс с 5 или повече години по голям от теб,че баща ти ти е личен лекар(което явно е нещо,с което голяма хвалба пада)и че като ти доиде вече си бременна.Еми да те светна,че тези петна наи често се получавяат преди и след менструация,и както вече редица хора изброиха,може да си правила секс с въпрсния батко,и тои да е бил малко груб.

<black soul>
06-15-2007, 18:13
...може да си правила секс с въпросния батко,и той да е бил малко груб.
ми че защо да не бъде.. нестига че тя е толкова проста, а и е малка... кво му пречи да си я побийва с камшика когато не слуша...пък даже и да слуша! .. :-D :)
П.П. malkoto_sladur4e , не виждаш ли че никой не ти приема темите на сериозно и че всеки ти се смее на простотията... кво правиш още тука!? 8-[ ](*,)

malkoto_sladur4e
06-16-2007, 07:03
Hahah v mene nqma absiyliytno nikakva prostotiq,samo 4e vie mi zavijdate i zatova mi govorite taka.Az si go zn i mn hora mi go kazvat.P1k za petnata....kato ne znaete ot kakvo sa ok...nqma da pitam vas ami kompetentni hora po v1prosa. O:)

`Death`Whore``
06-16-2007, 07:05
....например баща си? Ти изобщо говориш ли с него?

Бтв, само комплексар на всяка по-остра дума казва, че му завиждат.

Sam90
06-16-2007, 07:08
Hahah v mene nqma absiyliytno nikakva prostotiq,samo 4e vie mi zavijdate i zatova mi govorite taka.Az si go zn i mn hora mi go kazvat.P1k za petnata....kato ne znaete ot kakvo sa ok...nqma da pitam vas ami kompetentni hora po v1prosa. O:)
И за какво ти завиждаме ? :-k

malkoto_sladur4e
06-16-2007, 07:09
Az odavna pitah ba6ta si.Prosto toi neznae,4e pravq sex i nqma kak da go pitam "moje li da sa ot bremennost?!?"Mislete malko weee....pffffff #-o

`Death`Whore``
06-16-2007, 07:14
Аз мисля. Но баща ти или знае, или е малоумен, или е расъл в саксия. Нали познава приятеля ти? Той не е на 9, така че на баща ти би трябвало да му е ясно, че мъжете без секс не могат. Както и жените, разбира се.

CucAg
06-16-2007, 07:26
13 бр магнум от старото производство, от Разград на цена 1,15 лв. за патрон;

от изложението в София 60бр на цена 0,90 лв цена на патрон.;

една кутия " турбина на Маер" магнум с цена на патрона 0,90 лв;

nyakoi da se zaeme, stiga samo ste prikazvaliu za patroni i oryjiya.

Regards

malkoto_sladur4e
06-16-2007, 07:33
Аз мисля. Но баща ти или знае, или е малоумен, или е расъл в саксия. Нали познава приятеля ти? Той не е на 9, така че на баща ти би трябвало да му е ясно, че мъжете без секс не могат. Както и жените, разбира се.
Estestveno,4e ba6ta mi se dose6ta!100 p1ti mi go e kazval!Prosto az do den dne6en otri4am,6toto ina4e 6te s1m ebati t1pata koza da mu kaja "ami da taka e tate..." t1i 4e spored tebe kak 6te se izdam we...of 4e si zle.. #-o

`Death`Whore``
06-16-2007, 07:37
Не давай определения за мен, детенце. Първо се осъзнай малко и спри да се надуваш, после започни да търсиш съвети. Щом лекар не знае, няма как тук някой да знае - близо е до ума. Щом се досеща, значи ще ти каже, ако има възможност да са от бременност - не би рискувал живота на детето си, за да не се изкаже гласно нещо, което е ясно за всички.

8765
06-16-2007, 07:42
malkoto_sladur4e ne se se6tam za dostata4no "krasivi" epiteti s koito da opi6a kolko tupo sa6testvo si ! No ti pone edno umee6 - da se izlaga6 kato dolna ciganska kifla ! i si sme6na...zatova -molia te ne zanimavai horata v toq forum s 6ibanite si problemi...ako iska6 napravo se mahai i otivai drugade da hlen4i6. I pls ne kazvai na hora po-golemi ot teb 4e sa zle,za6toto si ebati kopleksarkata....za kakvo da ti zavijdame? za tva 4e si tupa selska leika li? ili 4e ni 4uka nekav dartak kato tvoia "batko"?xaxaxa skrii se.......a po temata: mi nasrala si se kvo se 4udi6 tolkova Savet: nosi pampersi :smt019

06-16-2007, 14:53
ama idiotko
do6al ti e mojebi menzisa :smt014

06-16-2007, 14:56
ama idiotko
do6al ti e mojebi menzisa :smt014ili ve4e e do6al

malkoto_sladur4e
06-17-2007, 14:19
ОМГ! :shock: Дойде ми...май де.Понеже е само кафяво все още..ама както и да е де.Дойде ми днес докато бях на басейн. #-o Обаче не съм се оклепала просто се ошашавих хихихих :oops: 8-[ 8-[

06-17-2007, 14:24
ОМГ! :shock: Дойде ми...май де.Понеже е само кафяво все още..ама както и да е де.Дойде ми днес докато бях на басейн. #-o Обаче не съм се оклепала просто се ошашавих хихихих :oops: 8-[ 8-[
ти невмняема ли си бе? тука всички те нареждат, ти продължаваш да са обясняваш. ай махай са от целия форум

krem4et0
06-17-2007, 14:24
Темата отдавна се изчерпа и мина на ниво лични нападки. На потребителката й е дошло, за това я считам за приключена!