PDA

View Full Version : Трябва ли да е така ?



PiTkO
06-13-2007, 19:42
Като ми стане (пениса) трябва ли кожичката която го покрива да се свали надолу сама и да се покаже главичката ? Щото при мен се показва само малко главичката и си я "свивам" сам (нямам болки при това действие)

06-13-2007, 20:17
Като ми стане (пениса) трябва ли кожичката която го покрива да се свали надолу сама и да се покаже главичката ? Щото при мен се показва само малко главичката и си я "свивам" сам (нямам болки при това действие)
Всички си мечтаем кожичката да се сваля сама, пенисът сам да уцелва дупката, жената сама да гледа бебето, докато ние гледаме мач, но уви, понякога се искат усилия...

ПС: Мечтаем си и да се класираме за Световно, също трябват усилия...

Bazoveca
06-13-2007, 20:20
Не е нормално.Сигурно си бременен

06-13-2007, 20:22
Не е нормално.Сигурно си бременен
Обаче ги вкарваш големите простотии, браво, кефиш :-D :-D :-D

06-13-2007, 20:27
Абе бременен! Бременен не е ли когато почне да излиза едно бяло през пишката, аз така знам. Невиждаш ли че пича има сифилис. Пич, това е много опасна болест, значи ето какво ще направиш: Взимаш малко чили и горчица. Смесваш ги, мажеш на средния и пъхаш в анала. Може да почувстваш лек дисконфорт, обаче бактерията "бифитосифилиценцос" ще е мъртва, после изяш едно кисело мляко и си готов.

Bazoveca
06-13-2007, 20:30
Еей 8) Не го плаши така!Едва ли е сифилис , но може да е генитален херпес.В редки случаи е опасен за живота.Спокойно с течение на годините ще премине :roll: може би [-o<

love_girls
06-13-2007, 20:30
Нормално е когато ти стане твърд като кокалче сама да се свали кожичката.
Според мен не си го надървил колкото трябва и затова ти се налага да я сваляш ръчно.
Ако пък ли ти е твърд и не се маха , може да ти е малка главичката.
Ако ли не е от това (според теб де) и те притеснява и ти пречи на удоволствието ходи на лекар ;)

06-13-2007, 20:32
Нормално е когато ти стане твърд като кокалче сама да се свали кожичката.
Според мен не си го надървил колкото трябва и затова ти се налага да я сваляш ръчно.
Ако пък ли ти е твърд и не се маха , може да ти е малка главичката.
Ако ли не е от това (според теб де) и те притеснява и ти пречи на удоволствието ходи на лекар ;)
За кви кокали говориш ве брато, да не си някав шибан пумияр. Явно на теб ти е малка горната глава или е само празна