PDA

View Full Version : За какво ви са се сривали връзките ?



Marik
06-14-2007, 04:18
Много връзки все почват хубаво държат по години и изведнъж хоп всичко приключва :roll: и някой страда от цялата работа.

Смятате ли че не сте били сигурни в избора си с кой да тръгвате , също така и че е много глупаво да си губите взаимно времето за да стане така че накрая да не си и проговорите и да си правите гадно .

- Примерно аз определено не бих си губил времето , няма да се хвана с момиче с което не съм сигурен.
Поне за мен целта е да не бъде нараняван никой , иначе се получава много гадно :?

sasha_90
06-14-2007, 05:07
не съм си губила времето даже от него научих мн неща :-D

bungle
06-14-2007, 05:09
Не може да не бъде нараняван.. поне при мен.
Ето, ще дам пример с моята връзка. Година и почти 5 месеца е. И в момента всичко се срива. Защо? Заради лъжи, дребнавост, несъобразителност, дори може би "задушаване". Наистина е гадно да видиш, че това, което си градил с години се разпада. И човекът до теб страда, а и ти страдаш с него.
Тъпо е хората да си правят гадно. Тъпо е и боли. Но хората сме тъпи. ...

Just_say_no
06-14-2007, 07:10
Само една връзка съм имала, която беше пълен провал. Аз не изпитвах истински чувства, просто исках да забравя предишния. Не осъзнавах колко много ми личи всъщност, че играя роля. Защото аз това правех - преструвах се. Така ме зарязаха за първи път. :-D

Сега вече съм много много много по - зряла и ако ще да си стоя самичка цял живот няма да направя същата грешка. [-X

Gothique♫
06-14-2007, 08:24
мм найстина причините за който може да се срине една връзка са супер много но не винаги всичко приключва гадно и да не се погледнем повече даже напротив почти винаги си запазвам приятелството с бившите ми :]

LetiCherry
06-14-2007, 08:56
Липса на 4увств, липса на интерес, липса на това, от което имам нужда, липса на откритост...

cherinka
06-14-2007, 09:50
Ами, и двамата бяхме независими, не се подчинявахме на контрол, бяхме твърде егоцентрични..
Привличането между нас беше много силно, но различията ни ни отведоха в различни посоки.
И така.


Смятате ли че не сте били сигурни в избора си с кой да тръгвате
Абе, има една фраза: "Как може да знаеш какво искаш, докато не го получиш и не видиш, дали ти харесва".


Смятате ли, че е много глупаво да си губите взаимно времето за да стане така че накрая да не си и проговорите и да си правите гадно .
Глупаво, неглупаво, факт е, че повечето хора правят така.

Vladokaaa
06-14-2007, 10:11
заради момичетата с които съм бил са се сривали връзките :mrgreen:

Nadelina
06-14-2007, 10:15
Vinagi ima naranen.. Edna razdqla prosto trqbva da se izstrada.. Kolkoto i da ne go iskame.. to taka stava.. Ne sym privyrjenik na tfa da se pravi gadno na choveka koito do skoro mi e bil nai blizak.. no i tova se sluchva chesto.. Ujasno sym blagodarna che bifshia mi priatel sashto ne beshe ot tezi otmastitelni sashtestva.. i v momenta sme v perfektni otnoshenia.. A zashto se razpadna vryzkata ni li? Zashtoto uj znaeh kakvo iskam.. a ne mojeh da go pokaja.. i neshtata ohladnqha... Bqh sigurna che iskam da byda s nego.. obichah go i oshte go obicham.. no ne se poluchi... Za jalost!

06-14-2007, 10:48
мойта връзка се срина заради все по-лошото строителство. гръмна бойлера и сичко стана на тухли