PDA

View Full Version : Надявам се да помогнете защото е СПЕШНО!



Ilit0
06-14-2007, 08:20
Здравейте! Бихте ли ми казали някоя диета за колкото се може по бързо отслабване! Много ви моля Спещно трябва да отслабна ! Разберете срам ме е да ходя на плаж ! 68 кила съм а съм 1.64 Моля ви дайте някоя диета с която да отслбна колкото се може по бързо моля вии! Толкова е спещноо чее.... ;( плС Помогнете миии

Ilito0
06-14-2007, 08:31
Многоо ви се моляя ! Многоо! Многоо искам да отслабна! Помогнете ми де ! Моля ви ! Колко съм плакала заради това че съм дебела не е истина! Искам някоя барза диетаа плС

Ilito0
06-14-2007, 08:38
Kolko puti e vidqna temata a nikoi ne otgovarq zashto sichki kato chuete za debeli momicheta se otvrashtavate ! Iskam pomoshta vi po temata molqq ;( :(

Seducti0n
06-14-2007, 08:38
ооо,я малко по-спокойно.щОМ ТОЛКОВА ИСКАШ ДА ОТСЛАБВАШ СПОРТУВАЙ И ЯЖ ЗДРАВОСЛОВНИ ХРАНИ.А като отслабвенеш прекалено бързо,ще се получат стриии,което си е кофти.Не винаги слабото тяло е секси,защото може да си слаби ,а си отпуснат,но може да си и по-закръглен тук там,но стегнат.Вториат вариант,според мене по-добре. :wink:

ilito0
06-14-2007, 08:42
ооо,я малко по-спокойно.щОМ ТОЛКОВА ИСКАШ ДА ОТСЛАБВАШ СПОРТУВАЙ И ЯЖ ЗДРАВОСЛОВНИ ХРАНИ.А като отслабвенеш прекалено бързо,ще се получат стриии,което си е кофти.Не винаги слабото тяло е секси,защото може да си слаби ,а си отпуснат,но може да си и по-закръглен тук там,но стегнат.Вториат вариант,според мене по-добре. :wink:

mM oK de no az ne sum hi4 stegnata ama hi4 tva da si 68 kila nqkade i da si samo metar i 64 e mn lo6o mnogooo ;( i sramno ;(((

Seducti0n
06-14-2007, 08:51
ооо,я малко по-спокойно.щОМ ТОЛКОВА ИСКАШ ДА ОТСЛАБВАШ СПОРТУВАЙ И ЯЖ ЗДРАВОСЛОВНИ ХРАНИ.А като отслабвенеш прекалено бързо,ще се получат стриии,което си е кофти.Не винаги слабото тяло е секси,защото може да си слаби ,а си отпуснат,но може да си и по-закръглен тук там,но стегнат.Вториат вариант,според мене по-добре. :wink:

mM oK de no az ne sum hi4 stegnata ama hi4 tva da si 68 kila nqkade i da si samo metar i 64 e mn lo6o mnogooo ;( i sramno ;(((- в това че си по-пълничка няма срамни неща.Аз съм 1.65 и тежа 50 кг и ак не се харесвам.Просто започни да водиш по-рационален и здравословен начин на живот.Започни да ходиш на фитнес,комбинирай физическото натоварване с подходящ хранителен режим.Тук във форума влиза едно момче-Ниго,предполагам,че той може да ти даде по-поледен съвет и със сигурност е много по-компетентен от мен.Дано да прочете темата ти,защо ми е направило впечатление,че наистина дава добри отговори.

ilito0
06-14-2007, 08:58
ооо,я малко по-спокойно.щОМ ТОЛКОВА ИСКАШ ДА ОТСЛАБВАШ СПОРТУВАЙ И ЯЖ ЗДРАВОСЛОВНИ ХРАНИ.А като отслабвенеш прекалено бързо,ще се получат стриии,което си е кофти.Не винаги слабото тяло е секси,защото може да си слаби ,а си отпуснат,но може да си и по-закръглен тук там,но стегнат.Вториат вариант,според мене по-добре. :wink:

mM oK de no az ne sum hi4 stegnata ama hi4 tva da si 68 kila nqkade i da si samo metar i 64 e mn lo6o mnogooo ;( i sramno ;(((- в това че си по-пълничка няма срамни неща.Аз съм 1.65 и тежа 50 кг и ак не се харесвам.Просто започни да водиш по-рационален и здравословен начин на живот.Започни да ходиш на фитнес,комбинирай физическото натоварване с подходящ хранителен режим.Тук във форума влиза едно момче-Ниго,предполагам,че той може да ти даде по-поледен съвет и със сигурност е много по-компетентен от мен.Дано да прочете темата ти,защо ми е направило впечатление,че наистина дава добри отговори.

6te probvam blagodarq ti cveti {}

Ниго
06-14-2007, 09:18
Сори, обаче спешното отслабване не струва. Има разумно отслабване - 0,5 кг на седмица и евентуално загубени няколко килограма от задържана вода.

Отгоре има дна тема маркирана като важна, прочети какво пише там.

Килограмите можеш да ги свалиш поне за толкова време за колкото са натрупани, ако не и повече.

Обаче от днес за след две седмици няма да има никакви видими резултати. Може с някоя липосукция, обаче тогава ще виси кожа.

За другата година по същото време може да се презентираш със супер фигура, ако се храниш правлно и тренираш редовно.

koalka
06-14-2007, 09:27
Отиди в един фитнес някой инструктор да ти направи една НВД и подходяща програма.Ще има ефект и ще е здраволсловно.

06-14-2007, 09:42
pravi slednata dieta :
napr stavash v 8h i pochvash
v 8 qdesh plod
sled 2 chasa chai
sled oshte 2 t.e. 12 qdesh zelenchuk
sled 2 chasa chai
sled oshte 2 chasa toest 16h qdesh niskomasleno kiselo mlqko
sled oshte 2 chasa chai
sled oshte 2 toest 8h qdesh meso ili zelenchuk ili neshto zdravoslovno
posle pak v 10h chai
i taka reduvai prez 2 chasa chai i sled oshte 2 plod/zelenchuk/kis. mlqko/meso/qica no samo 1 neshto ;) ne ot vsichkite

Reed
06-14-2007, 10:55
Първи ден


Закуска:
Фреш от грейпфрут
2 варени яйца,едното без жълтък

Обяд:
Зелена салата с домати, кротони и риба тон

Вечеря:
Пилешко филе(150гр) на скара с гарнитура от сурови зеленчуци по избор

Втори ден


Закуска:
Фреш от грейпфрут
100гр овесени ядки с обезмаслено мляко

Обяд:
Риба на скара(200гр) със задушени зеленчуци

Вечеря: Салата от домати и краставици

Трети ден


Закуска:
Фреш от грейпфрут
1банан

Обяд:
100гр. пуешко филе с 1 домат

Вечеря:
Салата от зеле и моркови

Четвърти ден


Закуска:
Фреш от грейпфрут
2варени яйца,едното без жълтък

Обяд:
150гр.пилешко филе на скара със сурови зеленчуци
Вечеря:
Кофичка кисело мляко

Пети ден(плодов)


През целия ден се консумират само плодове

Шести ден


Закуска:
Фреш от грейпфрут
Купичка овесени ядки,около 100-150гр,с обезмаслено мляко

Обяд:
Зелена салата с домати, маслини, риба тон и кротони

Вечеря:
Таратор

Успех : )

MaG1to
06-17-2007, 08:26
emi ne si li zamislq6 6to kato tolkova mn pati e gledana temata i nikoi ne ti be6e pisal.. 6oty ima hilqdi hilqdi takiva temi.. i moje kato tolkova nazor da se porazrovi6 ida potarsi6 otgovora ne tuka da mi se nervi6..

Decu
06-17-2007, 09:33
Аз сега пробвам с Тае бо.И аз имам същия проблем-висока съм 1.70 и тежа почти 60 кг :roll: Може да опиташ и сауна-ефикасно, но все пак не толкова евтино.Има и метса, където даваш по 5 лв и стоиш, колкото издържиш :-) Поне през лятото СПРИ СЪС СЛАДКОТО, ако можеш спри хляба или поне го намали максимално или яж по малко пълнозърнест хляб, или Бонус(не е мн вкусен-само синия бива).
Успех

^NaUgHtY_GiRl^
06-23-2007, 23:33
Ne stava samo s mrankane i tra6kane > Taka nqma da tsabne6 ama hi4 [-X

kRiSiToOo
06-24-2007, 05:47
vij sa az li4no taq sednica otslabnah 3 kg.Qdoh oveseni qdki,plodove,a ponqkoga i 1 domat.S16to taka sport-100 koromni presi,bqgane.Perobvai 6te ima uspeh.

mechtaq_za_teb
06-24-2007, 06:52
Dobre de...stiga s tezi dieti.Spri da qdesh sladko,toest hrani se zdravoslovno i sportuvai!Dietite sa vremenno reshenie.

moon_flower
06-24-2007, 07:54
Какви диети бе хора?
Аз лично,забелязах по себе си,че в дните,които ям риба и зелена салата сваям по един килограм.Ако щете вярваите,ама това става хипер лесно!Един път бях свалила 4 килограма за 1 седмица.

Zealot
06-24-2007, 12:48
аз лично на диети не вярвам,ядем си здраво и кат хората.Значи при тебе може и добре да се отрази диета.СПРИ всички тестени изделия(ако искаш бърз резултат и имаш силна воля),спри всички захари и рафинирани захари,яж повече плодове и пий повече течности,яж салати и такива от този сорт.За да изглеждаш добре,тръгни на фитнес за да се стегнеш и тук таме прекарвай повечето време на пътеката и велотренежора.Започни да се занивамаш със спорт,бих ти препоръчал или волейбол или плуване не изключвам фитнеса.Прави по често кардио тренировки,ставаш рано сутрин оправяш се и излизаш(това се прави на гладно) и тичаш(предлагам ти да тичаш в някой близък парк),аз лично обикновено ставам сутрин в 5 и взимам байка и в парка яко въртене около 10 км.Айде успех и да знаеш че физическите упражнения лесно се правят, трудното е да се мотивираш психически и да имаш силна воля за добър резултат. успех...

асд
06-26-2007, 14:45
аве не става с ядене тая работа ве :evil: послушай зеалот - никво тесто и захар или 1 филия най-много на ден. яко дижение му е майката, ако не ти се бяга в парка бягай у вас на място 20-30 мин на ден и на всеки час прави коремни преси колкото ти е кеф и други упражнения за кеф

sladko_kotence13
06-27-2007, 17:12
ne qj ni6to i gotovoooo ili sportuvai :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Vokut
06-27-2007, 17:22
Здравей, не четох по нагоре мненията, признавам си домързя ме :D Та значи проблемът ти е доста сериозен. Първо смени мисленето, искам да сваля сланините, по най добрия начин независимо колко време ще отнеме. Второ бъди постоянен/а. Почни плуване колкото и да те е срам от външния си вид, вземай Л-Карнетин, това служи като возило за извозване на мастните горива в тялото, като основен енергиен източник. Може да намериш още инфо в нета за него и в какво количество трябва да го приемаш и в какви пропорций. Мини на Н.В.Д ( Ниско въглехидратна диета ) spidersport com/ weight-control php (сложи точките на местото им защото не съм регистриран тук и нямам право на линк) Не трябва да се отказваш, поне 1 месец, ше има резултат, ходи повече пеша, не ползвай превозни средства. Пии вода, почни аеробика и кардио. В началото ще свалиш адски бързо много голяма част от мазнините, после ще остане една част от 5кг който се свалят с много зор. Но не са голям проблем. Не трябва да спираш да ядеш! Това е много важно, когато си гладен яж! Зеленчуци предимно сирена, млека пилешко, много е важно да не гладуваш и да не приемаш въглехидрати. Изчисли по формулата в сайта по горе какво количество ти трябват според килцата ти. Спри тестено, сладко.. яж салати, лято е.. ако трябва яж по 3-4 салати вместо един сандвич или вафла. Ранобразявай. Сигурен съм, че ако не се откажеш до 3 месеца сам/а няма да се познаеш! Успех! :)

06-27-2007, 17:26
Ако имаш още някакви въпроси относно отслабването може да ме намериш на скайп: lambrazo btw: И аз преди имах сходен проблем, но пък за сметка на това сега се радвам на добро тяло и не съм ни хърба ни шишко :)

krasivata_luvica
06-27-2007, 18:19
Здравейте! Бихте ли ми казали някоя диета за колкото се може по бързо отслабване! Много ви моля Спещно трябва да отслабна ! Разберете срам ме е да ходя на плаж ! 68 кила съм а съм 1.64 Моля ви дайте някоя диета с която да отслбна колкото се може по бързо моля вии! Толкова е спещноо чее.... ;( плС Помогнете миии
свали 18 кила :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: