PDA

View Full Version : Какъв искаш да станеш, когато порастнеш?



HopeLesss
06-14-2007, 08:50
Е, вие сте! ;)

Какво искате да работите? Какво правите, за да реализирате амбициите и мечтите си? Възможно ли е човек да сбъдне детските си мечти - да стане лекар, полицай, космонавт?

Swinkenhoffer
06-14-2007, 09:06
оперна певица или нещо свързано с пътуване. :) изобщо не ми се учи това, към което съм се запътила... с едно малко изключение. :smt010

Mo6no3
06-14-2007, 09:30
exploitedteen - Бъди спокоен. Като минеш 70 ще станеш с акъра на дете, така че пак ще изживееш малко от тези години. :lol:

Иначе нямам никаква представа.

Josefinne
06-14-2007, 09:45
Искам да стана съдия, ама за тая цел искам първо да си мина проклетият изпииииииииииииииииииииии иииииииит :!:

Blacklisted
06-14-2007, 09:45
Музикант, певец, творец :P

malka_sladuranka
06-14-2007, 09:53
Искам да съм шефче. 8)

Искам.. да се занимавам с нещо частно, не искам да работя за някого. Дори имам идеи които се надявам скоро да реализирам, с помощта на родителите ми.
Имам си нещо като планче, с помощта на най-добрия ми приятел ще го доусъвъшенствам. Той ме учи на разни тънкости и ми казва важни неща, без които има голям шанс да се издъня.
Пък и щом става въпрос за работа, за пари си имам нещо като мото, което гласи следното:
"Никога не трябва да се задоволявам с това което имам, с това което съм постигнала."

anastacia89
06-14-2007, 10:01
Понеже ми се отдава да пиша есета и с желание ги пиша.Бих искала да ги пиша тези есета и да сключа договор с някоя ИК да ми издава книги.Един вид да стана есеистка,но за съжаление в днешно време почти не се купуват книги и няма перспектива.В днешно време се купуват предимно вестници,но книги не.Но нищо от опит глава не боли.

Бунтар
06-14-2007, 10:34
Музикант, певец, творец :P

IlLuSi0nS`
06-14-2007, 10:45
като бях малка исках да стана генерал ама май няма да ме върже хахахаа хаха
сега, ако ме приемат, ще стана психолог..

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-14-2007, 11:21
pensionerka :smt005 :smt005 ta sega po seriozno .. nz ](*,)

Disrespect
06-14-2007, 11:23
кактус

Boot
06-14-2007, 11:33
Искам да стана една прекрасна умна интелигентна психоложка. Май с някакви малки изроди ми се занимава най-вече.

06-14-2007, 11:43
Искам да стана клошар :-D

06-14-2007, 11:52
imperator 6te stavam

Dissenter
06-14-2007, 14:39
Искам да си врътна собствен бизнес някъде по света..И ще го направя.Не смятам да бачкам някъде за 500 кинта[/b]

Violenza
06-14-2007, 15:48
Попринцип искам да си се занимавам с фотография - моята страст! :)
/Е ... ако не е това поне ще ми е като хоби... няма как без него.../

Иначе искам да работя нещо, което ми доставя удоволствие да върша, както и добри пари...

Disrespect
06-14-2007, 16:05
станете кактуси бе!

RoyTheReaper
06-14-2007, 19:16
Космонавт! :-D

А сериозно... компютърен инженер. Ако и това не стане - уличен музикант. :lol:

Sexapilna_kukla
06-14-2007, 19:34
Искам един ден да си имам свой балет и да обикаляме света... :-D

Valar
06-14-2007, 20:10
'Добре ублечен бизнесмен'

LunaTriCk
06-14-2007, 20:47
висок

teenkopele
06-14-2007, 22:18
Искам да стана готвач. :) :)
Какво правя по въпроса? Вече ме приеха в колеж, в готварската програма. :-D

ражур
06-15-2007, 07:34
Секретарка харесва ми тази професия

Shadow_Walker
06-15-2007, 07:38
Ами насочил съм се към нещо с икономика, мениджмънт, външни отношения...ама знам ли какво ще ми дойде в главата :roll:
Иначе мечтата ми е да стана вокал на банда :lol: Ама както пея...

Nekasa4a
06-15-2007, 10:23
Ам обичам аналитични науки(физика математика...и производните им) като по малка мислех с това да се занимавам и сега уча за това така че почти съм сбъднал мечтата си. Остава ми само да завърша което ще е зорно защото напоследак много ме марзи и се се дъня на изпити ](*,) Ама се мача де и няма да се откажа скоро :twisted:

Dr. Kazimbutt
06-15-2007, 11:10
Иначе мечтата ми е да стана вокал на банда :lol: Ама както пея...
Ти май някъде беше писал, че и много искаш да се научиш да свириш на китара... Просто искам да ти кажа, че тези работи не стават само с мечтане - нужна е и практика. :wink:

Аз искам да си вадя хляба с музика... иначе ще трябва да ставам психолог.


Ако и това не стане - уличен музикант.
Такъв се става най-лесно. :-D

Mimka_sweet
06-15-2007, 19:50
-Какъв ще станеш като пораснеш?
-Певеееееееец , певеееееееееееец, уооооооооооош :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

06-15-2007, 23:06
Моите дестски мечти претърпяха поредица от трансформации, ще ги изредя тук, за да не отварям подобна тема и аз:
:arrow: когато бях лапенце /още не ходех на училище даже/ исках като порасна...просто да имам КОН /тъпо лапе явно/
:arrow: в началното училище исках да имам пиано /продължавам да съм тъпо лапе- аз съм музикален инвалид/, като амбициите ми се простираха до това да имам мъж с мустаци / :-k / и лилав фолксваген-костенурка /отказах се от коня/
:arrow: в основното исках като порасна да стана художничка, затова отидох в художествена гимназия, а там пък се надявах за академията
:arrow: с напредването на годините и осъзнаването на реалността, установих че няма да го бъде /художник къща не храни, не и в България/, появиха се надежди за художествено образование в Австрия и мечти за установяване там /хах наивна осмокласничка/
:arrow: осъзнах че тук си оставам, без перспективи...освен за даскалица по рисуване /гадост/ и тогава срещнах НЕГО, голямата любов, с когото имахме доста планове. Не ме приеха в Академията /тъпо лапе си останах, как изобщо съм си въобразявала че ще ме приемат/
:arrow: Изпълних си една от детските мечти- да не работя и мъжа ми да ме издържа /това трая година и половина/
:arrow: решихме с мойто момче да се женим и изпълних мечтата си от детската градина- да стана БУЛКА
:arrow: от тук започнаха сериозните планове "Каква да стана като порасна... чакай малко, ама аз порастнах, мамка му!":
-съдружник /на мъжа/ в мебелна фирма /НЕ СТАНА/
-букмейкър в Еврофутбол /не можахме да открием помещение, покриващо изискванията, не се смейте, тук е градо-село/
-чиновник/секретарка в учреждение /НЯМА НАЧИН, нямам връзки/
-работа на компютър /текстообработка, сканиране, принтиране, ксерокс, такива глупости/ изпревариха ме "колегите" от компютърния курс
:arrow: ФРИЗЬОРКА това е последният ми план, това искам да стана, сериозно вече. Трябват ми квалификационни курсове и пет бона да започна, те това е, работя по въпроса!!! Ако не стане вече ще се самоубия направо

И така, мили дечица, докато сме ученици и мама ни храни и облича, най-лесното е да си кажем "Като порастна това и това ще работя, а пък това-никога няма да захвана" Като приключим с образованието си /очевидно безполезно за повечето/ и дойде моментът да почнем работа, те тогава иде веселата част. Аз съм на 21, художник-любител, не притежавам нищо и работя в производствен цех като роб. Пред мен няма перспективи и каквото и да опитаме- всичко се срива. Дори нямам шофьорска книжка, защото не мога да си го позволя. А беше време, когато си представях самостоятелни изложби и моето име на афиша;беше време, когато си представях стихосбирка, с моето име на мястото на автора; беше време, когато си представях собствен офис; беше време, когато си представях собствен дом, в който отглеждам децата си, без да се налага да работя; беше време, когато си представях един скромен фризьорски салон... Сега реалността ме погълна и нямам време за мечти. Сега работя за по-малко от минималната заплата и си трая. Знаете ли защо? ЗАЩОТО НЯМАМ ИЗБОР! Лесно е да кажеш "Бори се за мечтите си", но и твоят ред идва.
Дано имате повече късмет. Точно късмет ви трябва, за жалост образованието, талантът, личните качества, амбицията- те не помагат. Само късметът и щастливата случайност.............а аз просто исках лилав фолксваген-костенурка и пиано :smt012

fei4ka
06-16-2007, 12:46
Shadow_Walker

--------------------------------------------------------------------------------

Ами насочил съм се към нещо с икономика, мениджмънт, външни отношения...ама знам ли какво ще ми дойде в главата
Иначе мечтата ми е да стана вокал на банда Ама както пея...
_________________

i az si me4taq da stana vokal na banda xex,no ima vreme puk i trqbva da se zahvana po-seriozno s muzikata =) ina4e vle4eme i medicinata koi znae kak vi zvu4i vokal na banda i hirurg \:D/ :smt016 :mrgreen:

bungle
06-16-2007, 12:52
Shadow_Walker

--------------------------------------------------------------------------------

Ами насочил съм се към нещо с икономика, мениджмънт, външни отношения...ама знам ли какво ще ми дойде в главата
Иначе мечтата ми е да стана вокал на банда Ама както пея...
_________________

i az si me4taq da stana vokal na banda xex,no ima vreme puk i trqbva da se zahvana po-seriozno s muzikata =) ina4e vle4eme i medicinata koi znae kak vi zvu4i vokal na banda i hirurg \:D/ :smt016 :mrgreen:

вокала на Сленг е АГ...

Вярно си е...