PDA

View Full Version : Приятела ми замина



малкото идиотче
06-14-2007, 10:17
Значи моя прУблем е такаф. имам си приател от 4 месица, но той замина надълечи и не ми се убажда секи ден и аз вечи не знам къкво да си мисля, дали ме убича, щото преди да замини ми каза че ме убича ама сега от 1 ден не ми е званял а пак е на мурето и там всички са курви и курвари и ще го повелкат по лошия пат.
кажете да замина ли да го изненадам на мурето и да си го прибера вкашти

Vladokaaa
06-14-2007, 10:19
Значи моя прУблем е такаф. имам си приател от 4 месица, но той замина надълечи и не ми се убажда секи ден и аз вечи не знам къкво да си мисля, дали ме убича, щото преди да замини ми каза че ме убича ама сега от 1 ден не ми е званял а пак е на мурето и там всички са курви и курвари и ще го повелкат по лошия пат.
кажете да замина ли да го изненадам на мурето и да си го прибера вкашти

омг не ти се е обаждал 1 ден и вече смяташ че ти е изневерил абе ти добре ли си #-o то немой винаги да е на линия и да не спира да мисли за тебе порасниииии

Nadelina
06-14-2007, 10:21
Dali temata ne e ebavka veche? Ili q e pisalo sashtoto dete ot temata det vika che she umre... :-s

Vladokaaa
06-14-2007, 10:22
абе и аз си мисля че е тя!!!

mechtaq_za_teb
06-14-2007, 10:23
Daam,ima veche podobna tema..da ne kaja sashtata.Qvno e ebavka.

Vladokaaa
06-14-2007, 10:25
ЕМи то хората вече само с това се занимават да скапват сайта!!!

малкото идиотче
06-14-2007, 10:25
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: не се ебавам, сериозно мисла че ште умръ, наистина приатела ми многу ми липсфа и искъм да утида и да си го приберъ при мен и да го гушкъм и целуфкам секи ден до крайа на лятуто :cry: :cry:

Vladokaaa
06-14-2007, 10:27
Еми въри ама му се обади да не го завариш с друга :mrgreen: а сигурна ли си че ще иска да се прибере а пък и ти не си ли малка да патуваш сама???

малкото идиотче
06-14-2007, 10:33
Еми въри ама му се обади да не го завариш с друга :mrgreen: а сигурна ли си че ще иска да се прибере а пък и ти не си ли малка да патуваш сама???
не сам малка, на 12 сам, и усфен товъ, сички тукъ съфетвате другите да се борйат за лъобофта и аз искам да си го върнъ, но ме е страх, много ме е страх, а и ако наште разберът че сам заминала ште ме накажат. КАКВО ДА ПРАВЙА ?????? :roll: :roll:

Nadelina
06-14-2007, 10:36
Momiche.. poemi riska.. trygni... byrzo zamini.. posle moje da te nabiqt s kolana.. no ti se bori za lubovta si !!!

06-14-2007, 10:39
Momiche.. poemi riska.. trygni... byrzo zamini.. posle moje da te nabiqt s kolana.. no ti se bori za lubovta si !!!
май си права, но ами страх ме е че може да го зафарйа с друга и тогава няма да искам да живейа повиче. но ште отида и ште го взема пак какфото ште да става.
пс:как да стигна от шумен до сланцев брйак

JoeBanana
06-14-2007, 10:41
Momiche.. poemi riska.. trygni... byrzo zamini.. posle moje da te nabiqt s kolana.. no ti se bori za lubovta si !!!
май си права, но ами страх ме е че може да го зафарйа с друга и тогава няма да искам да живейа повиче. но ште отида и ште го взема пак какфото ште да става.
пс:как да стигна от шумен до сланцев брйак
с фелацио на всеки 20 км
http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif

MaRiQnKa
06-14-2007, 10:41
Ай само да не обиждаш хората от крайбрежието а :!: :!: :!:
И вземи се научи да пишеш като хората :smt018

малкото идиотче
06-14-2007, 10:43
Momiche.. poemi riska.. trygni... byrzo zamini.. posle moje da te nabiqt s kolana.. no ti se bori za lubovta si !!!
май си права, но ами страх ме е че може да го зафарйа с друга и тогава няма да искам да живейа повиче. но ште отида и ште го взема пак какфото ште да става.
пс:как да стигна от шумен до сланцев брйак
с фелацио на всеки 20 км
какфо е фалцио ?

Th3MaN
06-14-2007, 12:07
Обича се пише а не убича :@ :@

малкото идиотче
06-14-2007, 12:54
Обича се пише а не убича :@ :@
не се пудигравайте, темъта е серъозна.

Just_say_no
06-14-2007, 14:40
Аааайййдееее и тая ли ще умира като оназ ??? Оф ми ай пукясвайте мама ви ... :-D и вече не ни эанимавайте само с глупости.

Боже тоя форум ся ще се напълни с такива теми " Той замина да работи... " бла бла.... пък като дойде есента ще има " Той се връща в неговия се град... " Оф не знам за другите но на мен ми писна от едни и същи теми. :smt012

Barbie
06-14-2007, 17:13
НЕма да се бъзикате с детенцето, ей! [-X :-D
11 точка от правилника.