PDA

View Full Version : Искам да съм друг човек



Chrystal
06-14-2007, 12:57
Здр. на всички

Искам да ви помоля за съвет и за мнение...

Просто искам да съм друг човек .. винаги съм била някаква срамежлива,не излизам с големи компании,до ся съм била в 3 класа и все само по 7-8 човека приказват с мен,защото не съм общителна,стоя си на стола в стаята и с никого не приказвам...пък и да се обадя все изръсвам някоя простотия или акто другите се смеят на нещо,на мен не ми е смешно....най-добре ми е като съм с най-близките си фр-ки,които са точно 3.С тях се лигавя,викам,крещя,бягам,из лизаме напред-назад,но само един човек да има който не познавам и сякаш,че ми е вързана устата,думичка не проронвам...и съм много притеснителна...Из разни сайтове в които влизам и гледам профили на хора и все пишат,че са лидери за хората,имат ужасно много приятели,все са някакви "различни" в добрия смисъл на думата,но и познавам такива,за това те едва ли лъжат...една от най-добрите ми приятелки познава буквално целия град,но като излиза на кафе или някъде другаде все вика някой друг с нея,аз като че й съм й малката сестричка която трябва да си стои в къщи,а не искам да й казвам "искам да излизам с тебе" защото ще прозвучи много грубо и тъпо пък и тя ще ми се изхили......и аз искам да съм такава,да познавам "вип" персони,а не да се притеснявам кой какво ще си мисли за мен и т.н. Мисля,че имам много ниско самочувствие и външно се не харесвам,защото не съм особено красива....На другите изобщо не им пука и си правят кефа,а аз............

:oops: :( :wink:

iNl0Ve_wItX_liFe
06-14-2007, 13:11
Да и аз понякога съм такава. Тука във форума се правя на неква ... :-D Ама иначе поняога изобщо неми се говори. Иначе си излизам с една "компания" от всичките ми фр - най-мн да са 8-10 човека..... нз
Абе .. те хората се опитват да са ти приятели и ти като не го възприемаш така ....... нз ... и аз нз какво да ти кажа. Запознай се с приятелите на твоите приятелки. Започни да си говориш с другите. Може пък да не са твой тип хора.... да не си допадаш с тези, с който не говориш ;)
А как се сприятели с приятелките си? Опитай със същият подход и с другите :)
Успех :-)

Chrystal
06-14-2007, 13:18
Еми те просто живеят на 2 минути път от нас и така от деца се познаваме.

`Death`Whore``
06-14-2007, 13:25
Момиче, аз съм на 21 години. До 18 годишна възраст не бях имала истинско гадже, на 16 години се целунах за пръв път с момче. В училище общувах с няколко момичета, които сега не се сещат за мен. А като дете имах само една приятелка и не излизах с други хора. Но за 3 години съм имала 4 гаджета, с едното от тях бяхме заедно 1 година и 2 месеца, със сегашния ми мъж сме заедно от почти 7 месеца и се надявам връзката ни да продължи наистина дълго. И имам приятели. Не са много, не ги виждам често, но са хора, които обичам и които обичат мен. Като малка много се сдухвах, но нещата се попромениха. Това, че на другите не им пука и само си гледат кефа, а ти си чувствителна, не бива да те кара да се чувстваш зле - точно обратното.

iNl0Ve_wItX_liFe
06-14-2007, 13:26
А ти сега на колко си?

Chrystal
06-14-2007, 14:56
Ами аз съм на 15 в момента.
Но точно за това искам съвет,защото не искам да си пропилявам най-хубавите години като се сдухвам и страня от другите.

`Death`Whore``
06-14-2007, 15:49
Няма "хубави" години. Не съм умряла, че не съм излизала и не съм ходила по момчета като тийнейджърка.

Chrystal
06-14-2007, 16:11
Ами аз не искам да се мъкна по момчета,защото ги знам много добре тия неща и е супер гадко като те за*бат,просто не искам всеки да ме гледа безлично и т.н.,не искам и да съм център на внимание,само да съм като останалите.

Chrystal
06-14-2007, 16:13
По принцип е хубаво да се отличаваш от другите,да имаш с какво да ги впечатлиш,но аз не съм "различна" в добрия смисъл на думата,а в лошия.Не малко пъти са ми казвали " ти си ми много странна и т.н., не говориш с никои и тем подобни..." писна ми вече...

георги
06-14-2007, 18:00
Crystal,ако искаш сотави някакъв емайл или скайп за връзка.може би ще мога да ти помогна :)

XxXSweetDreamsXxX
06-14-2007, 18:30
На никой живота не е лесен.Аз съм почти на 17 тод и в момента "компанията" ми се състои от мен и бест френдката ми.... :roll: Не че се оплаквам,прекарваме си страхотно двете,обаче понякога имаш нужда да излизаш и с др хора.
Искаш да станеш известна като нея ли,да имаш много познати?Защото те не са й приятели, а просто познати.Нз аз никога не съм гонила целта вс да ме познават и да искат да излизат с мен,предпочитам си моите приятели и пазнати,на които знам че мога да разчитам.Което ест не означава че съм притеснителна или нещо такова,аз ненавиждам този живот на фешъните (лично мнение),не искам да съм като тях,защото ги виждам какви ка лицемери и колко са жестоки един с др.Случи ми се веднъж да бъда на маса с подобни хора,е беше ми адски неприятно.Идва тяхна уж приятелка и с нова блузка и мсички-"о,миличка,честита блезка!От къде си я взе,много добре ти стои!"А след като си замина момичето започнаха с наредбите :-k Такъв ли живот искаш.докато ти видят гърба и да те плюят,а като си пред тях да ти лижат краката? [-X За мен това си е потъпкване на собственон ми аз.Това мисля,приеми го както решиш.

taq_ot_tramvaq
06-14-2007, 18:55
Ейй знаеш ли... една от моя клас беше така смисъл ако сме в компания тя мълчи стои на едно място и ни гледа! Просто си кажи "Кфо му пука?" и се забавляваи:) Сигурно си супер пич ако си по отворена:) Просто момчетата а и не само те, а бе всички харесват общителните хора...покажи онази част от себе си която биха обикнали най страхотните младежи:)

06-15-2007, 10:12
@Георги,ами скайп нямам,само ай си кю,но мейла ми е straight_hate@abv.bg

@XxXSweetDreamsXxX,oo за фешани изобщо да не си говорим....всички които познавам са метъли,скейтъри и сценестери.^^

06-15-2007, 12:05
Опитай се да бъдеш мила с хората, усмихвай им се и като ги видиш им казвай по едно "Здрасти!", независимо дали са ти приятни или не. Когато си в компания, се опитвай да се включваш в разговорите. Просто се отпусни и бъди себе си. Хората ще забележат това и ще започнат да разговарят с теб и да те канят навсякъде.

Chrystal
06-15-2007, 12:34
Ами да то това ми е един от най-големите проблеми...да се включвам в разговорите...еми повечето пъти просто нямам какво да кажа или не ми е интересно или пък не казвам нищо,за да не се изцепя с нещо тъпо и да ме мислят за глупачка....казвам си "абе да се оправят" и нищо не казвам.Само ако ме питат нещо.
Инъче сега като се замисля преди бях много смахнат човек...в смисъл само простотии ми излизаха от устата...май колко повече порасвам ставам все по-затворена.
Имам една касетка като бях на 4 години брат ми ме е записал като псувам баща ми XD Нещо съм му се била ядосала и крещя в къщи псувни на румънски. :smt004

НЯКОИ си
06-15-2007, 16:39
недеи се сьжелява за това, аз сьм мом4е на 18 и моя ме4та е да сьм с скромно и срамежливо моми4е,винаги сьм ме4тал за това, но днешно време се напьлни с фешьни и фешьнки,те са навсякаде лесно можеш да ги познаеш по облеклото и при4еските...от кьде се взеха незнам ](*,)
Пак ти казвам моя ме4та е да сам с скромно моми4е,колкото по срамежлива-толкова по добре,недеи да искаш да бьдеш като другите моми4ета които са супер надути,говорят и се хилят постоянно щото просто изглежда грозно.
Много се радвам 4е все още има останали добри моми4ета като теб.ще видиш 4е все някои 6те оцени това което си ти,без да има нужда да се променяш ;-) :smt004

06-16-2007, 07:07
i az sym taka i iskam da stana po otvorena i da se zapoznaq s mn hora samo 4e sega si izlizam samo s nai dobrite mi priqtelki i vyob6te ne poznavamm mn hora

06-16-2007, 11:09
i az sy m taka ne sym mn otovorena obshtuvam s mlako hora i poveche momicheta gadno mi e che ne mi obryshtat vnimanie moomchetata