PDA

View Full Version : Lubov - takova jivotno nema !



ThereIsNoLoveInThisWorld
06-14-2007, 13:08
nqma kvoto i da govorite nqma sa6testvuva samo privli4ane koeto se porajda ot hormoni i to ne trae dalgo :) aide zalagvaite se i jiveete v rozoviq svqt

`Death`Whore``
06-14-2007, 13:09
Явно и ти си я изпитал, щом пишеш такава тема.

06-14-2007, 13:11
nqma kvoto i da govorite nqma sa6testvuva samo privli4ane koeto se porajda ot hormoni i to ne trae dalgo :) aide zalagvaite se i jiveete v rozoviq svqt
аз пък съм чувал, че като си влюбен ти се вдига тестостерона и ставаш смотаняк

ThereIsNoLoveInThisWorld
06-14-2007, 13:15
nqma kvoto i da govorite nqma sa6testvuva samo privli4ane koeto se porajda ot hormoni i to ne trae dalgo :) aide zalagvaite se i jiveete v rozoviq svqt
аз пък съм чувал, че като си влюбен ти се вдига тестостерона и ставаш смотаняк

prosto stava6 zavisim i deistva6 tapo i nakraq te precakvat

anastacia89
06-14-2007, 13:16
Авторе любовта е обич, а секса е привличане въз основа на хормони.Любовта я има, но под различна форма.Но имам чувството, че ти не различаваш любовта от секса. 8)

Coccolino
06-14-2007, 13:22
Да ви кажа нажа автора е доста прав с това което е казал.
Когато се чувства човек приятно се отделя допамин и още един хормон, който ви кара да се чувствате щастливи. 2-рият хормон ви прави зависими към даденото нещо,човек.
При секса се отделят куп хормони,но има един който създава усещането за сплотеност. КАра ви да стоито до другия човек.
Това е с цел отглеждане на потомство...
Но пък за по кратко всички го наричаме любов...няма нищо лошо в това да погледнем научно...

`Death`Whore``
06-14-2007, 13:28
Все пак ние не сме нито духове, нито богове. Всичко в тялото става по химичен път, чувствата не правят изключение. Но това не означава, че не са истински. Все пак човек не се влюбва във всеки, с когото е близък физически или с когото се вижда често.

Coccolino
06-14-2007, 13:34
Все пак ние не сме нито духове, нито богове. Всичко в тялото става по химичен път, чувствата не правят изключение. Но това не означава, че не са истински. Все пак човек не се влюбва във всеки, с когото е близък физически или с когото се вижда често.
съгласен съм =D>
просто това е научното обяснение на любовта...хормони.... :D :D

06-14-2007, 13:37
1 savet ot men - gleite da ne se vlubvate a pa ako slu4aino stane gleite da q razkarate o6te v na4aloto
peace :|

06-14-2007, 13:57
1 savet ot men - gleite da ne se vlubvate a pa ako slu4aino stane gleite da q razkarate o6te v na4aloto
peace :|

prav siiiiii

Uptown_soldier
06-14-2007, 15:10
nqma kvoto i da govorite nqma sa6testvuva samo privli4ane koeto se porajda ot hormoni i to ne trae dalgo :) aide zalagvaite se i jiveete v rozoviq svqt

Аз пък мн се кефя на любовта. И както пееше една мумясала естрадна певица: "Любовта е по-силна от всичко..." :-D

06-14-2007, 15:21
1 savet ot men - gleite da ne se vlubvate a pa ako slu4aino stane gleite da q razkarate o6te v na4aloto
peace :|

:smt023

koalka
06-14-2007, 18:06
За теб няма, за мен има.Точка.

Th3MaN
06-14-2007, 18:07
1 savet ot men - gleite da ne se vlubvate a pa ako slu4aino stane gleite da q razkarate o6te v na4aloto
peace :|

:smt023


Съгласен! Любовта е направе да измъчва. Погледнете форума 1000000000 теми за болка от любов и колко за щастие от любов??? Най-много 100 е разликата е от тука до небето!

Presley
06-14-2007, 18:12
1 savet ot men - gleite da ne se vlubvate a pa ako slu4aino stane gleite da q razkarate o6te v na4aloto
peace :|

:smt023


Съгласен! Любовта е направе да измъчва. Погледнете форума 1000000000 теми за болка от любов и колко за щастие от любов??? Най-много 100 е разликата е от тука до небето!
На същото мнение съм!Евала

06-14-2007, 18:21
мир да има
ама
любов НЯМА

alkobalko
06-14-2007, 18:31
Лично за мен любовта съществува. Изпитвам я в момента и ето защо вярвам в нея.

06-14-2007, 19:57
nqma lubovvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv a na vsi4ki ni se iska da ima :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

06-14-2007, 20:15
Има, имааа! :-D :-D :-D
тва 4е истинска любов и истински приятели рядко се намират на тоя свят е вярно, но ги Има.
и Любовта, и приятелството нямат нищо общо с хормоните на тялото,
по- скоро имат общо с вибрациите на Душата и с цвета на 4увствата ни, ако мога така да се изразя, за да го разберете.

Marik
06-14-2007, 20:21
Има адски много лицемерие и лъжи и те закриват истинската любов и истинското приятелство , но все пак има всичко в тоя живот :wink:

SpOrTs_GiRl
06-14-2007, 20:26
imaaa ! tva e nai-prekrasnoto 4uvstvo na toq svqt! ako 4ovek ne go po4uvstva.. ne e jivql pulnocenno ! smao 4e kolkoto e hubavo tolkva i boli ponqkoga.. vse pak ima lubov ! :-)

p.s. pak sry oba4e mi se precaka kirilicata.. :(

06-14-2007, 22:16
Никога, никога няма да превърна любовта в сбор от биологични обяснения и химични формули. Това означава да отрека съществуването на магията в нашия свят, а без нея.. наистина не си струва да живеем.

Нека учените се опитват да разберат процесите в тялото ни, но вярвам, че извън всякакви хормони, феромони и пр. има и нещо друго. Нещо, което не се поддава на описание. Вероятно ще го наречете Душа, Сърце, все тая.

Но изминавайки досегашния си път и отчитайки, че има още неимоверно неща да науча, осъзнах с цялото си същество, че някои събития и усещания не подлежат на описание. Не подлежат на груба научна дисекция. И ще предам себе си ако някой ден се загледам в падащата над планината нощ и си кажа, че това са проклети нервни импулси, които ме карат да тръпна пред красотата на гледката.

Разбирам онези, които крещят с пълно гърло "Любов не съществува!". И аз съм бил нараняван, и аз съм попадал в плен на "скъпите коли и яките жени", и аз съм мислил, че в този мръсен свят едва ли нещо истинско въобще може да съществува.

Едва ли в този форум могат да се намерят двама души с напълно еднакви интереси, желания, мечти.. Едва ли на този свят има такива. Егоисти, алтруисти, чувствени, безсърдечни, емоционални, непукисти. Милиони и милиони човеци, чиито въжделение се лутат между Майбах и вила на Бахамите до една проста усмивка от човека, за който с готовност биха умрели.

Няма значение как олицетворявате щастието, то си е ваше, лично. Но запазете вярата си в..нещо. Защото когато престанете да вярвате, преставате да виждате.

Аз вярвам в своята любов и по един или друг начин, днес или след години, ще се опитам да върна "пеперудите" в стомаха си. Дали ще се успея няма никакво значение. Както казваше един любим автор от едно любимо списание:

"Аз ще продължа да тичам с вълчиците, дори един ден да се обърна и да видя пътя зад себе си, посипан с парчета от разбитото ми сърце. В този миг, ще знам, че съм живял истински. Лудо. Както самият АЗ съм искал.."