PDA

View Full Version : Кола маска на вежди??



1N_l0v3_Pr1nCeSsS
06-14-2007, 13:45
Ми начи тука у моя град има няква козметичка дето праела кола на веждите струва 2 лева и се чудя да отида ли кфо предствлява и дали може да ме окипази...?

06-14-2007, 14:15
Emi da i az ve4e ot godina hodq pri moita kozmeti4ka i tq s kola maska mi gi pravi...mi az sym mn dovolna mn hubavo mi gi oformq :) otgore na vsi4ko sestra mi hodi ve4e 3 godini i ve4e ne i rastat a si ostavat v edna i sy6ta forma ;) edinstveniq minus e 4e daje i malkite rusi kosum4eta i muh4eta gi maha i te porastvat kato po debeli kosum4eta ama ti kato si gi maha6 s pinseta ili si hodi6 redovno pri kozmeti4kata nqma da ima6 problem :wink:

Adwokat
06-14-2007, 17:40
Mi i moita kozmetichka mi gi opravq vejvite za po 2lv s kola maska... i mi sa super;]
:mrgreen:

N0_feAR
06-15-2007, 03:57
да и в нашия град правят кола маска на веждите за около 2 лв. Не мисля, че има някакъв проблме, даже на против. Така няма опасност да ти ощипе кожата, догато ти оформя веждите( на една аверка козметичката й ощипа кожата,много гадно, за 3 кинта с пинсета) Аз по принцип знам, че я използват по-често ако веждите, които са много разпръснати. Бе готино чудо е тва (поне от това което съм виждала) иначе аз го карам на пинсета при козметика.