PDA

View Full Version : EBasi gadnite kreteni!! :(



rozeta
06-14-2007, 16:07
Zna4i ve4e omruzna mi-mom4etata ot klasa mi se durjat ujasno s men i to samo zaradi tova 4e sam po-4uvstvitelna i znaqt,4e mogat da me nakarat da se 4uvstvam kofti! :smt009 Vse mi pravqt razni mizerii,abe durjat se otvratitelno,a az samo se zatvarqm v sebe si,za6toto ne sum sviknala na podobno otno6enie-da ne me uvajavat,da me unijavat i samo da me obijdat,da mi spohajdat nomera! I iskam da gi nakarm da sujalqvat,za6toto te nqmat pravo an tova!!

otrovnaa
06-14-2007, 16:11
абе остави ги на пасат бе. еби им пичката ленина по цивилизования начин и ги заеби

Uptown_soldier
06-14-2007, 16:13
Zna4i ve4e omruzna mi-mom4etata ot klasa mi se durjat ujasno s men i to samo zaradi tova 4e sam po-4uvstvitelna i znaqt,4e mogat da me nakarat da se 4uvstvam kofti! :smt009 Vse mi pravqt razni mizerii,abe durjat se otvratitelno,a az samo se zatvarqm v sebe si,za6toto ne sum sviknala na podobno otno6enie-da ne me uvajavat,da me unijavat i samo da me obijdat,da mi spohajdat nomera! I iskam da gi nakarm da sujalqvat,za6toto te nqmat pravo an tova!!

Без да те питам за годините знам, че не си по-голяма от 14 години. тъй, че като отидеш в новото у-ще не позволявай на никой да се държи с теб така. Може да ти се наложи да направиш нещо против принципите си, но какво да се прави.

П.П: Изреченията ми не се получиха хич добре, но дано да разбререш смисъла.

rozeta
06-14-2007, 16:16
Zna4i ve4e omruzna mi-mom4etata ot klasa mi se durjat ujasno s men i to samo zaradi tova 4e sam po-4uvstvitelna i znaqt,4e mogat da me nakarat da se 4uvstvam kofti! :smt009 Vse mi pravqt razni mizerii,abe durjat se otvratitelno,a az samo se zatvarqm v sebe si,za6toto ne sum sviknala na podobno otno6enie-da ne me uvajavat,da me unijavat i samo da me obijdat,da mi spohajdat nomera! I iskam da gi nakarm da sujalqvat,za6toto te nqmat pravo an tova!!

Без да те питам за годините знам, че не си по-голяма от 14 години. тъй, че като отидеш в новото у-ще не позволявай на никой да се държи с теб така. Може да ти се наложи да направиш нещо против принципите си, но какво да се прави.

П.П: Изреченията ми не се получиха хич добре, но дано да разбререш смисъла.

Vsu6tnost sum deseti klas,samo che onezi sa leko zabaveni ](*,) GOLEMI lapeta i sme6nici :smt013

Seducti0n
06-14-2007, 16:31
Здравей,мила.Напълно те разбирам,защото и аз бях принудена да търпя,подобно безочливо отношение,цял първи срок.Прости и ограничени хора ще има пот път и над път.Аз се преместих в друго у-ще не само,защото ме тормозехаа и защото нивото на самото даскало не отговаряше на мойто.Някои познати ме обвиниха,че така само съм избягала от проблема си но на мен не ми пука.Сега съм по-щастлива от всякога,защото съм в едно прекрасно у-ще със страхотни съученици,които наистина уважавам и ценя,същото добро отношение срещам и от тяхна страна.Потърси помощ от момичетата,поговори и с психолога на училището,но не очаквай чудеса,защото каквото и да става -Вълкът козината си мени,но нрава никога. :wink: Успех.

real-girl
06-14-2007, 17:41
Nai-dobre si nameri podkrepa v ne4ie lice :wink: Za s1jalenie mnogo takiva gi ima,oba4e trqbva da se postavqt na mqstoto im! NE biva da gi t1rpish! [-X Deistvai,nameri svoq podhod.

опа
06-14-2007, 17:56
Zna4i ve4e omruzna mi-mom4etata ot klasa mi se durjat ujasno s men i to samo zaradi tova 4e sam po-4uvstvitelna i znaqt,4e mogat da me nakarat da se 4uvstvam kofti! :smt009 Vse mi pravqt razni mizerii,abe durjat se otvratitelno,a az samo se zatvarqm v sebe si,za6toto ne sum sviknala na podobno otno6enie-da ne me uvajavat,da me unijavat i samo da me obijdat,da mi spohajdat nomera! I iskam da gi nakarm da sujalqvat,za6toto te nqmat pravo an tova!!
остави някакъв скайп за връзка или имейл ако искаш, може би ще мога да ти помогна
момче на 18

mechtaq_za_teb
06-15-2007, 04:08
Zashtitavai se i ne gi ostavqi da se dyrjat taka i da te obijdat! :smt013 Te imenno zatova go pravqt,zashtoto gi ostavqsh.

rozeta
06-15-2007, 09:50
Zashtitavai se i ne gi ostavqi da se dyrjat taka i da te obijdat! :smt013 Te imenno zatova go pravqt,zashtoto gi ostavqsh.
Nikak ne se ostavqm prez cqloto vreme im kre6tq,ama mai ne tova e na4ina ama i az ne znam za6toto predi ne sam izpadala v podobna situaciq..

mechtaq_za_teb
06-15-2007, 09:52
Zashtitavai se i ne gi ostavqi da se dyrjat taka i da te obijdat! :smt013 Te imenno zatova go pravqt,zashtoto gi ostavqsh.
Nikak ne se ostavqm prez cqloto vreme im kre6tq,ama mai ne tova e na4ina ama i az ne znam za6toto predi ne sam izpadala v podobna situaciq..Ima i drugi nachini.Govori s direktora na daskaloto ili pyk ako imash nqkoi poznat,koito moje li4no da se razpravi s tqh.Qsno e 4e sa nqkakvi gadni ligaveta,koito samo si tarsqt s kogo da se gavrqt.No v nikakav slu4ai ne ostavqi neshtata taka.

06-15-2007, 10:13
ау,много са тъпи,набий ги! :smt005 :-D

Гостаа
06-15-2007, 13:38
Ах... мм еми е*и им майката .Винаги в класа има такива хора .Например на мене аз тъй като сам мом4е има някои дет ми са праят на големи мутри и отворковци.Ама най-ве4е за да си избиват комплексите.Предполагам и с твойте съу4енички е така.Понеже виждат 4е не си такава дет ше тръгне да са дразни и тормози с другите и се заяждат с теб.Не им обръщай такова внимание и им покажи 4е си над тяхното ниво.

Presley
06-15-2007, 14:12
Еми няма опция `Вайкане` или `чакане`!Пък эа търпение да не говорим!В случаят трябва да им се иэръбиш един път много якоо,прояви малко инат!Явно эа да се стигне до тук по някакъв начин ти си покаэала ,че си по-притеснителна и чувствителна!Но от опит ти каэвам-никога не е късно човек да се промени.Опитай и ти.ПРосто промени държанието си към тях.Така да се иэраэим-стани по-хард :-D :-D :-D

06-15-2007, 19:12
Здравей,мила.Напълно те разбирам,защото и аз бях принудена да търпя,подобно безочливо отношение,цял първи срок.Прости и ограничени хора ще има пот път и над път.Аз се преместих в друго у-ще не само,защото ме тормозехаа и защото нивото на самото даскало не отговаряше на мойто.Някои познати ме обвиниха,че така само съм избягала от проблема си но на мен не ми пука.Сега съм по-щастлива от всякога,защото съм в едно прекрасно у-ще със страхотни съученици,които наистина уважавам и ценя,същото добро отношение срещам и от тяхна страна.Потърси помощ от момичетата,поговори и с психолога на училището,но не очаквай чудеса,защото каквото и да става -Вълкът козината си мени,но нрава никога. :wink: Успех.

и аз съм по същия начин както теб.

Reed
06-15-2007, 19:54
Ми и на мен преди ми ги праеха тия номера,само и само да ме дразнят.Ама като минават покрай мене и м вземат нещо,аз си продължавам и не им обръщам внимание.Ии те се закачат,закачат,ама вече им писва и спират.

kindergarden
06-15-2007, 20:00
mi da gadno e ama tova da se zatvaria6 v sebe si e mn gre6na reakcia triabva da se durji6 vse edno ne ti puka 6toto ako ne gi zabeliazva6 te 6te sprat i 6te im omruzne a ina4e takiva xora sa mn zle ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) nikak ne me kefat vupreki 4e si misliat 4e taka 6te vpe4atliat niakogo :smt011 :smt011

IlLuSi0nS`
06-16-2007, 05:21
никой не може да те обижда без твое позволение, т.е. ти сама си предизвикала такова отношение.. такива комплексарчета мн бързо надушват слабите и почват да си избиват комплексите върху тях.. опитай се да забележиш с кои хора се държат по този начин.. има някаква причина, нали? просто тези хора са с по-ниско самочувствие и не са толкова отракани, а се затварят в себе си и реват вместо да предприемат някакви действия.. трябва да се научиш да всяваш респект, а това е урок, който няма как да се обясни - сама трябва да откриеш начина.. и никога не бива да се срамуваш от себе си.. приеми, че ТИ си центъра на твоя си свят, а в твоя свят ТЕ ще се подчиняват на твоите правила..

dunapren
06-16-2007, 05:27
еми влез в училище с някой по масивен приятел и ...

rozeta
06-16-2007, 10:24
никой не може да те обижда без твое позволение, т.е. ти сама си предизвикала такова отношение.. такива комплексарчета мн бързо надушват слабите и почват да си избиват комплексите върху тях.. опитай се да забележиш с кои хора се държат по този начин.. има някаква причина, нали? просто тези хора са с по-ниско самочувствие и не са толкова отракани, а се затварят в себе си и реват вместо да предприемат някакви действия.. трябва да се научиш да всяваш респект, а това е урок, който няма как да се обясни - сама трябва да откриеш начина.. и никога не бива да се срамуваш от себе си.. приеми, че ТИ си центъра на твоя си свят, а в твоя свят ТЕ ще се подчиняват на твоите правила..
Tova za pozvolenieto DONQKADE e vqrno,samo 4e tuk e razli4no,az nioga po nikakuv na4in ne sum davala na nqkogo povod da si misli tiq ne6ta po prostata pri4ina:vedur i s dosta dobro samo4uvstvie 4ovek sum,ne sum nqkva kompleksarka,durja se estestveno,prosto te re6iha da probvat s men,6toto s men ne bqha,taka si go obqsnqvam,ama nqma da im produlji igri4kata,opredeleno :twisted:

ledenakrasota
06-16-2007, 10:35
Zna4i ve4e omruzna mi-mom4etata ot klasa mi se durjat ujasno s men i to samo zaradi tova 4e sam po-4uvstvitelna i znaqt,4e mogat da me nakarat da se 4uvstvam kofti! :smt009 Vse mi pravqt razni mizerii,abe durjat se otvratitelno,a az samo se zatvarqm v sebe si,za6toto ne sum sviknala na podobno otno6enie-da ne me uvajavat,da me unijavat i samo da me obijdat,da mi spohajdat nomera! I iskam da gi nakarm da sujalqvat,za6toto te nqmat pravo an tova!!

Ми виждат,че не си като тях комплексарче...различна си :smt012 Позната история :smt019 Не им се вписваш в обкражението :smt017 не им обръщай внимание [-X е*и им майката и ще се разкарат :wink: :smt017 пубери :wink: