PDA

View Full Version : piqnstvo...



free_cool_GirL
06-14-2007, 17:01
mali hora napraih mn lo6a gre6ka...
neska kato za posledno se napih i nagovborih na nai dobrata mi priqtelka nqkvi gluposti
men sq mi obesnqvat kvo s1m i kazala
kazala s1m i 4e e predaelka i q mrazq 6tot s1m q vidqla s edin nein priqtel koito mi e vrag....ujas 4uvstvam se ujasno...da ne bqh pila tolkoz...naprao poludqvam...kvo da i kaja kak da i se izvinq az naistiona ne ponasqm da e s toq ama nqmam pravo da i pravq zabelejka prosto s1m bila piqna i s1m go kazala tva koeto mi e na s1rceto...4uvstvam se ujasno naprao ne se ponasqm a utre 6e ni e posleden den zadeno kato edin klas... :cry: :cry: :cry:

ilianaaaaaaaaaaa
06-14-2007, 17:31
az da ti kaja ima edna pogovorka''piqn i dete si kazvat si4ko kvot si mislqt''zna4i ti si i kazala tova koeto si mislela,taka4e ne durji6 tolkoz na neq.prosto ne si namerila smelost da i go kaje6 v trezvo sustoqnie.tva e kazala si kvo misli6 za neq ::: :::

real-girl
06-14-2007, 17:44
E edva li e tolkova pagubno izkazvaneto ti,aide de,ne go priemai tolkova nav1tre :wink: Kaji i,4e s1jalqva6 i 4e ne si go mislila,a 4e alkohola te e podtiknal(tq bi tqbvalo da znae,4e si pila,ako e bila s teb?) i ne si razvalqite otno6eniqta nakraq,izkaraite si veselo s klasa ;) 6te nameri6 kak da i obqsni6 i vsi4ko 6te se opravi,imai vqra :-)

taq_ot_tramvaq
06-14-2007, 18:46
а бе къде си ми тръгнала поркаш на тия години...За да завършваш днес трябва да си или 7-ми и ли по лошо 6-ти клас...:) Видяла си я с твой враг- ами да не си в детската градина че да се делим на врагове и приятели...тъпо

XxXSweetDreamsXxX
06-14-2007, 18:48
az da ti kaja ima edna pogovorka''piqn i dete si kazvat si4ko kvot si mislqt''zna4i ti si i kazala tova koeto si mislela,taka4e ne durji6 tolkoz na neq.prosto ne si namerila smelost da i go kaje6 v trezvo sustoqnie.tva e kazala si kvo misli6 za neq ::: :::
Точно казала си й това което си таяла някъде там,обаче те е било страх да й кажеш... :::

find_m3
06-14-2007, 19:59
Just say "I'm sorry" :-) помага!А знаеш ли изобщо как е реагирала?Сигурна ли си, че ти се сърди?

Reed
06-14-2007, 20:23
Наистина,аз мисля,че ако й се извиниш ще се оправи всичко.Кажи й че не си го мислила,а и не искаш да се караш с никой точно сега... :-)