PDA

View Full Version : Как да стане?



Ж>Ж
06-14-2007, 18:04
Аз си друсам и пуша коз много...та сега ще ми правят една операция и се питам дали ще разберат...ще има изледвания ала бала..Ама като тестват кръвта могат ли да открият амфети?/друсам си често/Реших да се консултирам с вас :-k

06-14-2007, 18:11
zavisi do kakva stepen 6e te izsledvat.

Sevt
06-14-2007, 18:15
Земи си дай малко почивка и намери нещо което да ти поизчисти организма...

06-14-2007, 18:19
abe po4ivkata i da q zeme/koeto hi4 ne mi se vqrva/6e e do izsledvaniqta i posle pak,znam mn dobre.abe v kraen sly4ai ne ti ostava dr osven da se moli6 da ne se razbere!

SunnyG
06-14-2007, 18:31
shtom she pravqt i kravni izsledvaniq ima veroqtnost da se razbere no zavisi za kakvo se puskat te..shtoto te mogat da ti pusnat krav za kravno za nqkva bolest i za mnogo razlichni neshta...

dimonasere
06-14-2007, 18:32
пич чувал съм че ако се земе яко витамин развотрим май ама нз и като се пие яко те из1чиства самоче ми казаха че пикаеш доста оранжево след това :-s

06-14-2007, 18:55
Да аз вече от 1 седмица нищо не правя и прочетох в една тема ям плодове и пия мляко..ама все пак..Иначе иследванията стандартните,урина пълна кръвна картина и такива ми ти работи..Абе ще е много кофти ако ме хванат ](*,) ](*,)

06-14-2007, 19:01
shtom she pravqt i kravni izsledvaniq ima veroqtnost da se razbere no zavisi za kakvo se puskat te..shtoto te mogat da ti pusnat krav za kravno za nqkva bolest i za mnogo razlichni neshta...
Ще поясня каква операция ще ми правят.Ще ми правят рутинна операция на сърцето,смис през артерията ще прекарат едно като чадърче..Нз точно,през артерията де няма да ми отварят гръдния кош/слава богу/За коза не се притеснявам,защото от един приятел знам,че като той постъпил веднъж в болница са му правили куп изледвания и не го разбрали..Абе нз..ще се мисли нещо
П.П.Операцията е след 6 дена

06-14-2007, 20:32
shtom she pravqt i kravni izsledvaniq ima veroqtnost da se razbere no zavisi za kakvo se puskat te..shtoto te mogat da ti pusnat krav za kravno za nqkva bolest i za mnogo razlichni neshta...
Ще поясня каква операция ще ми правят.Ще ми правят рутинна операция на сърцето,смис през артерията ще прекарат едно като чадърче..Нз точно,през артерията де няма да ми отварят гръдния кош/слава богу/За коза не се притеснявам,защото от един приятел знам,че като той постъпил веднъж в болница са му правили куп изледвания и не го разбрали..Абе нз..ще се мисли нещо
П.П.Операцията е след 6 дена
Ако ще си с пълна упойка, сто процента ще се разбере. Защото изследванията проверяват как реагираш на упойки и като ти вземат кръв ще видят съдържанието на кръвта. Ако в някъв случай упойката е местна (макар че както казваш операция на сърцето се съмнявам) никой няма да ти гледа дали имаш наркотици в кръвта. По принцип те се откриват само чрез специални изследвания тоест тестовете и когато проверяват дали имаш поносимост към упойките.
Ако си пълнолетен дори да имаш наркотици в кръвта нямат какво да ти кажат. Но моят съвет е да не друсаш около операцията, защото може и да не успеят да те изкарат от упойката после

06-14-2007, 20:54
Mи на 16 съм..оф закъсах го ](*,) ](*,) Аз спрях да друсам откакто разбрах,че ще ми се прави тази операция...Ееми...квото стане,дано да не разберат...т.е. явно,че ще разберат...На родителите ми...няма да им пука много много..АБе ще мисля още нещо

Coccolino
06-15-2007, 11:42
сега докато е топло пии по 5л вода на ден.намали яденето....може сухари.Без мазно,защото ще натовариш черния дроб...Може да си вземеш Лив52. За черния дроб е. Подсилва го.Лекарството е ефтино и е без рецепта...пий и вечер чай от лайка...
И земи ги спри тея наркотици...поне до операцията че наистина може да не те събудят

06-17-2007, 19:44
Тия 6 дена не друсаи нищо и няма да усетят нищо нито амфетите нито тревата оставят дълготраини следи.
Поне на мен не ми намериха нищо а аз нямах време да се пречиствам
щото точно ден преди да вляза в болница бях и на амфети и на трева
за твоя радост имаш време аз катастрофирах и нямах този шанс ама пак не откриха нищо :lol: въпреки че снимката на дробовете ми бе шарена но не казаха на наще.Само хирурга дойде и ми тегли една лекция
А ти си зле със сърцето затова по добре не друсаи амфети

06-18-2007, 09:29
Да бе знам...амфетите ще ми бъгнат сърцето,опитвам се,ама знаете как е..Трудно се спират,особенно лятото какво престои :| :| Мерси много за съветите...след 4 дена е операцията и дано всичко да е ок