PDA

View Full Version : V koi e problema ?



06-14-2007, 17:21
Zdraveite, iskam da vi kaja kakvo stava mejdu men i roditelite mi! Taka poprincip az se razbiram s roditelite si, no ponqkoga maika mi mnogo izbuhva i pravi ne6ta koito me pla6at :-s , na4i eto v4era kato se pribrah gledam cqlata mi staq razbutana vsi4ko be6e izvadeno ot 6kafovete i vsi4ko be6e na zemqta...az se izpla6ih za6toto si pomislih 4e e vlizal nqkoi v nas. Oba4e se okazalo 4e maika mi izvadila vsi4ko, za da mi nameri rabota :shock: tva be6e stra6ni4ko. Ba6ta mie po-dobur i i kazva 4e ne e prava no prosto rabotata i e mnogo napregnata i v neinata rabota ima golqma konkorenciq i e pod golqm stres i vsi4ko si izkarva vurhy men, malki podrobnosti i vse mi se kara :cry: na men mi pisna naskoro i i se opul4ih, znam 4e ne bqh prava no ne izdurjah i se skarahme posle rzbirase trqbva6e da se izvinqvam...Takiva ne6ta pravi i neznam si kakvo 4e ponqkoga na glas si kazvam "ti si poburkana" i kolkoto i da mi e jal i da znam 4e mi e maika i 4e si q obi4am, ponqkoga mnogo mi kipvat nervite ot neinite bezsmisleni postupki. Lo6oto e 4e tq neiska da me izslu6a kogato i kaja 4e ponqkoga ne e prava i 4e az znam kakvo pravq ili puk se opitvam da i obqsnq 4e gre6i, no ne nqma da padne i kolkoto i da znae 4e gre6i si durji na svoeto. Kakvoto i da i kaja vse tq 6te e prava (Popricip se razbirame no vi kazah 4e ponqkoga izbuhva i stavat nepredvideni ne6ta) :( :( :( neznam kakvo da pravq, kak da i kaja 4e ne sum i vinovna za ni6to i 4e nqkoi ne6ta ne sa takiva kakvito gi kazva tq...kakvoto i da sum se opitvala vse ne deistva, i s tova pogovori s neq seriozno za ne6tata okolko teb i i budi po poslu6na i neznam :( nqma da pomognat, za6toto sum stigala do perioda v koito da i pi6a 4ak pismo kakvo mi e. A za momentite v koito se razbirame e za normalnite bitovi ne6ta...uff neznam i az pla6a se ot neq (ne si mislete 4e e bolna, prosto e jena koqto e mnogo izmorena i stra6no izbuhliva ) Daite mi savet kakvo da napravq [-o< tui kato si mislq 4e edva li 6te ima re6enie, neznam...zatova iskam help ot vas. :cry: Blagodarq !

Presley
06-14-2007, 18:56
неприятно!
Ами все пак ти и тя сте на раэлични въэрасти,нормално е да мислите по раэличен начин.Опитай да я раэбереш.Щом е эаета и ежедневието и е напрегнато най-вероятно несъэнателно си го иэкарва върху теб,а и при всяко положение е эагрижена эа теб!Може би няма друг начин ,освен да се примириш и да се отнесеш с малко повече раэбиране.В крайна сметка сигурно след време това ще приключи,като попораснеш.