PDA

View Full Version : А сега накъде?



S L A D K A
06-14-2007, 19:11
Съжелявам че отново пускам тема но имам сериозен проблем и имам нужда от вас! Той се състои в следното- корема ми непрекъснато се издува дори и да хапна малко! Но преди имах нарушения в функцията на отделителната система които излекувах с мед и билки но ето че сега пак се появиха! Явно лечението не е било ефикасно направо ставам като бременна в 4 месец! Моля ви не ме нападайте защото със сълзи на очи ви пиша това! Моля всеки който има подобен проблем да ми помогне като ме посъветва какво да правя! Искам да поясня че иначе сам слаба и то доста но този корем се превръща в пречка да се харесвам и живея нормално нямате си на представа колко е отвратително! МОЛЯ ВИ СПЕШНО Е :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

experiment_m
06-14-2007, 19:28
Ако не консумираш достатъчно вода е напълно възможно да имаш този проблем. Особено сега в тези жеги доста голямо количество вода се отделе под формата на пот и това не позволява на отделителната ти система да работи нормално. Под 1.5 - 2 литра на ден не падай и предполагам че проблема ще изчезне.
И още нещо-не се тъпчи, ами хапвай по-честичко, но по малко, за да не ти се надува коремчето.

S L A D K A
06-14-2007, 19:35
имах предвид другата функция на отделителната система ама така е като се мъча да съм по културна :D :oops: иначе с водичката съм ОК хапвам по 3 пъти на ден като вечер ям само салати, плодове, кисело мляко абе изобщо по леки храни

hforce
06-14-2007, 19:40
ti pravilno si go kaza 4e ima6 problem s otdelitelnata sistema ama koi da te razbere, 6tot drugoto se vodi za hranosmilatelna sistema
za otdelitelnata sistema oba4e ne moga da ti pomogna mnogo, konsultirai se s nqkoi lekur, s va6te ili s nqkoi koito gi razbira pove4e, ina4e moje6 da probva6 nqkoe razhlabitelno ili ne6to takova, se6tam se i za o6te ne6to, reklamirat edno kiselo mlqko po televiziqta, moje6 da go probva6 nego, moje puk da ti pomogne makar 4e na mene mi se vijda pulna glupost