PDA

View Full Version : въпросче



чаровниче
06-14-2007, 19:13
ми ся ходя с едно момиче но сме от различни градове.Та искам да питам според вас ... не сме се виждали от събота както и не сме си чатили (все не е на линия)едва днес се включи на линия и и пиша "тук ли си" но някой ми написа че нея я няма и т.н..Въпроса ми е дали има друг според вас

Jenata`Na`Dqvola
06-14-2007, 19:25
Много си зле.....

Here_I_am
06-14-2007, 19:27
ami moje da e bila maika i
ot kolko vreme ste zaedno s neq?

чаровниче
06-14-2007, 19:28
ami moje da e bila maika i
ot kolko vreme ste zaedno s neq?
ми не от много отдавна от преди една седмица

Qnchety
06-14-2007, 19:28
Ми лично аз не мисля че двама човека могат да бъдат заедно като са от различни градове, защото все могат да си фанат някой др без другия да разбере, нищо чудно и изневяра да има и кво ли още не!

experiment_m
06-14-2007, 19:33
Пич, толкова ли няма момичета в твоя град. Връзките от разтояние са трудно нещо. Никога не можеш да си сигурен, че няма и друг. А и връзка само от компа... Това жената си иска истинско внимание. Успех.

Here_I_am
06-14-2007, 19:41
sedmica...vij ako beshe poveche ako ste imali vryzka predi tova ili imash nqkvi specialni chuvstva kym neq si struva poveche da se opitvash da imate vryzka ot razstoqnie :} no nali znaesh ... ochi, koito ne vijdat, zabravqt :} a vashe mai ne sa se gledali mn vreme, che i da se pomnqt dylgo ... izvinqvai che sym gadna, ama vmesto da si trovish jivota i da ne spish, shtoto moje da ima drug, a nqma kak da si siguren dali si vyobrazqvash ili e istina i to v tvoq sluchai prosto si nameri momiche, s koeto naistina da ste zaedno :} hodeneto po chata e ... nerealno

06-14-2007, 19:43
оф аве тоз е мъжкия вариант на малкото сладурчее. Преди обясняваше че барал пишката на някъв негов френд, после че харесвал някво мъжко момиче, след два дена че имал приятелка от друг град. Ясно че си я хванал по чата, не занимавай хората с глупости. Някой написал, че я няма. Ми може да е брат и сестра й, икономът, кучето или някое домашно духче, няма как да знаеш

kindergarden
06-14-2007, 19:57
emi i az ne sum mn za vruzkite ot razstoianie no ako se obi4ate naistina moje i da se polu4i ne6to puk i 6te6e da i ima6 pove4e doverie ako se obi4axte

Th3MaN
06-15-2007, 11:44
ми ся ходя с едно момиче но сме от различни градове.Та искам да питам според вас ... не сме се виждали от събота както и не сме си чатили (все не е на линия)едва днес се включи на линия и и пиша "тук ли си" но някой ми написа че нея я няма и т.н..Въпроса ми е дали има друг според вас

Една седмица не сте се видели и веднага си мислиш че ти изневерява. Недей така да се наказваш. Ако се обичате трябва да си вярвате.

koalka
06-15-2007, 14:06
Напълно е възможно.Освен тя тук никой друг не може да каже.Все пак, ако е свястна, щом е с теб няма да бъде с друг.

kobrichka
06-15-2007, 14:47
Напълно е вероятно да ти изневерява,защото все пак ви сте от различни градове.Нищо не се знае.Нито ти знаеш тя какви ги върши,нито тя знае ти какви ги вършиш.Аз съм твърдо против връзките от различни градове "Далеч от очите,далеч от сърцето!"

gazarka
06-15-2007, 16:26
Ми лично аз не мисля че двама човека могат да бъдат заедно като са от различни градове, защото все могат да си фанат някой др без другия да разбере, нищо чудно и изневяра да има и кво ли още не!
vob6te ne sum suglasna s teb!az vodih vrazka ot raztoqnie i o6te vodq(no sega e v 4ujbina)az imam doverie na my boy puk ako izneveri vednaga 6te mi kajat,za6toto negovite fr sa ludi po men i samo 4akat da se razdelim.vijdahme se na dva tri dena i vsi4ko si e ok.kilometrite ne sa vajni!
po temata,pi4 za6to prosto ne i se obadi6?