PDA

View Full Version : Каша



Confussed and insane
06-15-2007, 01:37
Не разбирам защо аз събрах сумати хора и намерих на сумати идиоти и идиотки гаджета и ходат по 2 години и повече, па аз не мога да си намера приятелка от цифра време, кво ли не праа, излизам, мотам се по центъра и не само там, навсякъде, не съм некъв нечистоплътен кретен, дет се къпе в месеца 2 пъти(като за заплата :) хаха ), е верно стила ми е по-различен, може би заради музиката, бе не знам не мисля че е заради това, щото и с такова момиче, което има същите интереси като мене работата не сработва, не си го обяснявам.
От година и половина не съм имал никаква връзка, а преди това постоянно проблеми, използване изневери простотии, нерви зза моя сметка, никаква промяна, промених си начина на подход към всичко, промених ключови части в характера си. Ей така колкото да пробвам, опитах по различни начини е не става и не става м'' му.
По принцип съм кибритлия човек, лесно се паля, но не и от хора с които ми е кеф да съм, не от момичета щото и без това шансовете вече са ми минимални,като гледам, а да си ги досмалявам смисъл няма.
Напоследък всичко това ми се отразява някак странно, в такъв смисъл че съм станал вече доста по-агресивен, не си мълча, мога да се скарам с някой познат и дори да не се почувствам кофти, не е правилно това, но пък ми олеква като съм такъв. Прекалено много пъти са ме наранявали и съм вдигнал гарда и другата причина да се променя в тази насока е защото последното момиче което харесах, разбра какво ми се мотае в кухата кратуна и някак си почна много странно да се държи, аз я налазвам тя се оставя и в един момент се дърпа и това се повтаря и повтаря, говорили сме с часове на темата от което всичко става по-объркано и аз спрях да се занимавам с нея в опит да я забравя и това явно не и пречи, понякгоа ме търси щот няма кого друг да потърси иначе не се сеща, а уж сме френдс.
Не разбирам това положение, всеки път е така. Започнах да не се занимавам с търсене на момиче и не знам дали е правилно, дали не си правя усложнение за себе си.
Да продължавам ли да се озлобявам и да създавам защитен кръг около себе си или да продължавам да се измъчвам, защото усещам, че се оплаквам че приятелка а-у не си намирам, ама се дистанцирам напоследак от тези неща за да не изпитвам болка.
Плз съвет, кажете нещо за да успея да проумея къде ми е грешката.

Black_Devil
06-15-2007, 06:25
nito se ozlobqvai, nito se izmu4vai

koalka
06-15-2007, 06:43
Не мисля, че е добре да влагаш цялата си енергия в това да си намериш момиче.И няма смисъл да се ядосваш, защото не си струва нервите.
В училище(ако си ученик) няма ли някое момиче, което да ти харесва, което да ти грабне окото?Запознайте се, излезте(т.е. покани я да излезете ) и се надявам нещата да станат.

kPuCkA
06-15-2007, 06:56
Защо ли ми е толкова познато...ей спри за момент да мислиш за тези неща..спри и ще видиш как момичетата сами ще почнат да идват при теб...Законите На Мърфи :wink: :wink:

Th3MaN
06-15-2007, 11:54
Поредния софийски газар който се мисли за нещо повече от другите. То любовта не идва така. Тя се чувства. Ще дойде времето когато ще я почувстваш. Но първо трябва да доживеш до това време. Да я проумееш.

BrokenInnocence
06-15-2007, 12:42
Какво имаш предвид под "стила ми е по- различен"?

leko_otkachena
06-15-2007, 14:55
Поредния софийски газар който се мисли за нещо повече от другите. То любовта не идва така. Тя се чувства. Ще дойде времето когато ще я почувстваш. Но първо трябва да доживеш до това време. Да я проумееш.of za tebe sichki momcheta ot sofiq li sa "sofiiski gazari"... :arrow: da i na men mi e interesno kakfo iskash da kajesh s tfa "stila mi e razlichen"?

Th3MaN
06-15-2007, 15:19
Поредния софийски газар който се мисли за нещо повече от другите. То любовта не идва така. Тя се чувства. Ще дойде времето когато ще я почувстваш. Но първо трябва да доживеш до това време. Да я проумееш.of za tebe sichki momcheta ot sofiq li sa "sofiiski gazari"... :arrow: da i na men mi e interesno kakfo iskash da kajesh s tfa "stila mi e razlichen"?


Никога не съм казвал че всички са такива ама повечето се прават на нещо много кой знае ква а изобщо не са

leko_otkachena
06-15-2007, 15:20
e da taka si e :-)