PDA

View Full Version : Moderated:Как да им обясня,че искам да ми имат повече довери



4efito
06-15-2007, 06:01
iskam da vi pomolq za pomo6t.Az sum momi4e na 15 i sega si imam gaje,problemut oba4e e 4e moite roditeli sa dosta strogi4ki i mn se pritesnqvat za men,puskat me da izlizam no mn rqdko i ne me ostavqt da ostavam do po kusno ve4erta navun,molq vi kajete mi kak da im obqsnq 4e iskam da mi imat malko pove4e doverie i da ne se pritesnqvat tolkova za men.Az prosto iskam da prekarvam pove4e vreme s priqtelq si,tolova mn li iskam.Molq vi pomognete mi i mi daite suvet. :? :( ](*,)

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

ProstoAz
06-15-2007, 06:51
А защо не запознаеш родителите си с приятеля си? Ако той е малко по-голям, впечатли ги, спечели им доверието и ако ги увериш, че ще излизаш с него, може би ще бъдат съгласни да излизаш по-честичко (еййй, че то идва лятната ваканция :lol: ) и до по-късно вечерта. :D
И другото, което е - без издънки. :)

KoTeNcEto0o
06-16-2007, 14:12
az imam su6tiqt problem kato teb ](*,) i neznaeh kvo da pravq dokato ne pogovorix s tqx i im kazah: ako neiskate da pravq ne6to za koeto vie si mislete az pak moga da do napravq i vie daje da ne razberete (i te me gledaxa mnogo stranno :shock: :shock: ) ama posle tva proraboti i ve4e moga da raz4itam na doverieto im ... :D probvai moje da stane :wink: kusmet :D