PDA

View Full Version : ИсКаМ сЪвЕт :(



06-15-2007, 07:29
Преди 10 месеца се запознах по СКАЙПа с едно момче, което е 1 година по-голямо от мене. Допаднахме си и то много, споделяхме си абсолютно всичко и за нас нямаше никакво значение, че той е момче и си казва тайните както и аз така. Живее в моя квартал и сме близо но не се бяхме виждали до рождения ми ден, на който дойде (както и още мои приятелки). Чатовете ни до тогава бяха пълни със целувки, с "обичам те" , с какво ли още не. Станахме си повече от приятели, докато той не си намери гадже :( Но както и да е...Когато го видях за 1 път не престанах оттогава да си мисля за него .Тогава гледаше само мен през цялото време (явно защото се видяхме за 2 път)....
Признах си преди 2 месеца, че си го харесвам. Това сега стана проблем и на гаджето му. Тя не може да разбере, че аз нямам никакви намерения да ги скарвам и т.н. Нека са си заедно ... :( Но не знам ..трябва ли да се откажа от него или по-точно да се боря.. :(

bai_brother
06-15-2007, 08:05
Преди 10 месеца се запознах по СКАЙПа с едно момче, което е 1 година по-голямо от мене. Допаднахме си и то много, споделяхме си абсолютно всичко и за нас нямаше никакво значение, че той е момче и си казва тайните както и аз така. Живее в моя квартал и сме близо но не се бяхме виждали до рождения ми ден, на който дойде (както и още мои приятелки). Чатовете ни до тогава бяха пълни със целувки, с "обичам те" , с какво ли още не. Станахме си повече от приятели, докато той не си намери гадже :( Но както и да е...Когато го видях за 1 път не престанах оттогава да си мисля за него .Тогава гледаше само мен през цялото време (явно защото се видяхме за 2 път)....
Признах си преди 2 месеца, че си го харесвам. Това сега стана проблем и на гаджето му. Тя не може да разбере, че аз нямам никакви намерения да ги скарвам и т.н. Нека са си заедно ... :( Но не знам ..трябва ли да се откажа от него или по-точно да се боря.. :(

Възможностите са 2 :

1. Ако той е щастлив с нея и я обича , няма смисъл да се хабиш за него.
2. Ако не е щастлив с нея или си личи не я харесва(обича) тогава имаш шанс (Пробвай се) .

УСПЕХ!!! :smt006

BebeTooOoo
06-15-2007, 08:09
Еми...ако толкова го харесваш и виждаш , че е щастлив с приятелката си...остави ги...но ако искаш - се бори за него!Ти решаваш.Успех

Sladkata_Nansi
06-15-2007, 08:12
Tova ve4e zavisi pove4e ot nego-pogovorete si na otkrito /pak dori i v SKYPE,makar i da ne e za prepora4vane/ i razberi kakvo toi 4uvstva kam neia i kakvi sa mu namereniata i togava ve4e re6i kakvo da pravi6! ;)

06-15-2007, 08:16
Обаче и той не знае какво иска...ту казва , че и е сардит после вика , че и говори некви такива ги въртят не знам... :?

Sladkata_Nansi
06-15-2007, 08:23
Обаче и той не знае какво иска...ту казва , че и е сардит после вика , че и говори некви такива ги въртят не знам... :?
To vaprosa e parvo ti da si izqsni6 kakvo iska6, posle da se opita6 da razbere6 toi kakvo iska i 4ak togavada si preceni6 kak 6te varvqt ne6tata ;)

Just_say_no
06-15-2007, 08:31
Еми защо просто не ги оставиш.По това, което си написала мисля, че ако "се бориш" само ще си спечелиш омразата на сегашната му приятелка и сигурно тя по-нататък ще ти прави проблеми... Вярно е, че не трябва да се отказваш толкова лесно, но... прецени колко го харесваш и тогава вече реши дали ще се струва. Айде успех!

koalka
06-15-2007, 08:44
Не искам да звуча грубо, но явно след като те е видял, е загубил интерес към теб.Не вярвай много на "обичам те" по чата, той не те е виждал пък те обича.Това са глупости.Не се предоверявай.

SpOrTs_GiRl
06-15-2007, 10:45
Tova ve4e zavisi pove4e ot nego-pogovorete si na otkrito /pak dori i v SKYPE,makar i da ne e za prepora4vane/ i razberi kakvo toi 4uvstva kam neia i kakvi sa mu namereniata i togava ve4e re6i kakvo da pravi6! ;)

Th3MaN
06-15-2007, 11:40
Преди 10 месеца се запознах по СКАЙПа с едно момче, което е 1 година по-голямо от мене. Допаднахме си и то много, споделяхме си абсолютно всичко и за нас нямаше никакво значение, че той е момче и си казва тайните както и аз така. Живее в моя квартал и сме близо но не се бяхме виждали до рождения ми ден, на който дойде (както и още мои приятелки). Чатовете ни до тогава бяха пълни със целувки, с "обичам те" , с какво ли още не. Станахме си повече от приятели, докато той не си намери гадже :( Но както и да е...Когато го видях за 1 път не престанах оттогава да си мисля за него .Тогава гледаше само мен през цялото време (явно защото се видяхме за 2 път)....
Признах си преди 2 месеца, че си го харесвам. Това сега стана проблем и на гаджето му. Тя не може да разбере, че аз нямам никакви намерения да ги скарвам и т.н. Нека са си заедно ... :( Но не знам ..трябва ли да се откажа от него или по-точно да се боря.. :(

Хубаво е че си му казала сега трябва да решиш какво искаш ще се бориш ли още за него или ще го забравиш. Реши и което и от двете да е не се отказвай!

sandy_girl
06-15-2007, 13:39
Ти сама трябва да прецениш дали ще се бориш за него, или не :) Успех