PDA

View Full Version : Nqkolko Vapros4eta



06-15-2007, 08:46
Imam nqkolko vapros4eta i mn 6te se radvam, ako mojete da mi otgovorite:

Normalno li e da me boli dosta, kogato si izpolzvam prast4etata taka da se kaje? (devstvena sam)
Ima li kak kato se obrasna i da nqma 4erveni to4ici?
Pritesnqva me, 4e imam kosam4eta po dupeto :( ne 4e sa nqkvi kosmi ama se 4udq kakvo da pravq - dali da gi mahna?

I edno drugo ne6to - priqtelq mi e s 3 godini po-golqm ot men i ima dosta opit v sexa, a az nqmam nikakav i nqkak si me sram ili ne znam i az kakvo, za6toto toi sega iska da go napravim (govorihme si i t.n.) oba4e me e strah i da ne go razo4arovam... Of tova e za druga tema

Mersi predvaritelno

koalka
06-15-2007, 08:49
На приятеля ти трябва да му е ясно, че това ще ти е за първи път.Тъпо ще е, ако те упрекне за нещо, а ако го направи-можеш да си правиш изводи за това колко те разбира.
Относно червените пъпчици-там не съм се бръснала, но ако не ти е комфортно-използвай депилатор(крем).
Нормално е да те боли, когато се докосваш с пръсти долу-все пак си тясна и може би притискаш девствената ципа.

lo_flo
06-15-2007, 08:51
От долу и прави кола маска,щом не искаш да имаш разни червени точки постоянно,освен това си и по-гладка :) вярно е болезнено е,но нали знаеш,трай бабо за хубост.Мен лично,също ме боли като се пипам с пръстче,въпреки че от доста време не съм девствена,просто не мога да се възбудя самичка,така както мойто бебче го прави.Може и при теб дае от това.А относно момчето..ако ти се кефи,няма за какво да се притесняваш.

06-15-2007, 09:06
Mersi mnogo za razbiraneto

6te si vzema nqkvo krem4e, 4e s kola maska me e strah a pak i ne mi se hodi na kozmetik... A za nego toi znae, 4e sam devstvena i dori mu kazah da znae i 4e sam leko sramejliva :oops: toi si go znae de ama... Rabotata e tam, 4e min. godina bqhme zaedno i toi me ostavi za6toto ne bqhme pravili sex, posle iska6e da se varne de... i sega mislq 4e i az iskam da go napravq i se nadqvam da ne e s men samo, za6toto znae 4e nai-veroqtno 6te mu dam

10x

silver_angel
06-15-2007, 09:11
toi e mn glupavo i prostomisle6to mom4e ... ne si zaslujava da mu izpulnqva6 pri6tqvkite ... ako ne si gotova po-dobre ne se `jertvai` za nego .. izglejda toi iska SEX na 1vo mqsto :smt011

krem4et0
06-15-2007, 09:28
Поредния "мъж", който не може да си намери някоя на неговата възраст и разбирания и изнудва малко момиче за секс. Щом 1 път те е оставил, защото не си му "пуснала", а после се е върнал е станало така: решил е, че ще си намери друга за креватна гимнастика, не е успял да намери и се е върнал "разкаян" при наивното момиченц, което няма да посмее да го изгуби повторно!

06-15-2007, 14:10
Ami donqkade mai ste pravi oba4e toi minalata godina ne me e karal, ne mi e pokazval direktno i t.n. az prosto si znam, 4e be6e zaradi tova. A ina4e ne mu e problem da si xvane momi4e kolkoto nego, dori i po-golqma ot nego... Mersi pak (ve4e mai stana pove4e za drugiq razdel)

06-15-2007, 14:14
P.S. Toi predniq pat me ostavi to4no zaradi momi4e, koeto be6e s 2 godini po-golqma ot nego, no pak iska6e da se varne