PDA

View Full Version : 8клас, как беше изпита =)



06-15-2007, 09:14
Не беше много труден, нали? :D И някакъв забавен беше...
Вярно ли е, че всички които изкарат 6 ще получат пари???(и ако да-колко?А за колко е 6 ако знаете?)

corneliq_15^
06-15-2007, 09:18
am misleh 4e 6te e po truden ama sas sigurnost nqma da imam 6 de :-D pak za pari nz..

Xykon
06-15-2007, 09:25
izpita be s normalna trudnost:)
Vuprosa na koito zapunah e... zashto the storyteller se e subudil? T_T tova go mislih tolkova kolkoto pravih drugite oprajneniq:)
tezi s nad 5.50 polu4avat 450lv stipendiq:)

06-15-2007, 09:31
450лв :P :lol: Всички ли?Ее, какви са добри чичковците от минстерството! :lol:
А за онзи въпрос беше май защото са катастрофирали...не помня възможните отг.
Какво писахте за есе, сложихте ли заглавие?

A_JoLiE
06-15-2007, 10:22
ami eseto po koeto pisah be6e na tema : Describe the perfect reletionship parent-child. Ne slojih zaglavie. Mai 6e imam 5 ili nagore ... \:D/

A_JoLiE
06-15-2007, 10:23
izpita be s normalna trudnost:)
Vuprosa na koito zapunah e... zashto the storyteller se e subudil? T_T tova go mislih tolkova kolkoto pravih drugite oprajneniq:)
tezi s nad 5.50 polu4avat 450lv stipendiq:)

Az napisah: Because he slept enough. Mai be6e otg C

mon4eto
06-15-2007, 10:44
Abe malko lesen be6e ama az si prepisah si4ko taka4e ne mi dreme :d

Mejdodrugoto kak se prevejda6e parvata tema ot Writinga?????

Xykon
06-15-2007, 11:06
izpita be s normalna trudnost:)
Vuprosa na koito zapunah e... zashto the storyteller se e subudil? T_T tova go mislih tolkova kolkoto pravih drugite oprajneniq:)
tezi s nad 5.50 polu4avat 450lv stipendiq:)

Az napisah: Because he slept enough. Mai be6e otg C
a taka:)
4e dosega se karah s edin priqtel koi e bil otgora :smt005
tema na eseto ne e nujna ;) (hodih na 2ta kruga na olipiadata po eng)

06-15-2007, 11:19
абе хора как ще е защото е спалa достатъчно...според мен верния отговор е защото са ги преместили в нов бус, там нали казваше We have been moved to another van,I thought,....Аз се ориентирах по тфа I thought ... щом си е мислила,значи не е била будна и не знае със сигурност...бтв кой е отговора на оня въпрос с майките с колата?беше нещо защото са катастрофирали,защото са се уплашили от това че са се набутали в кар-паркинга,завили наляво и назад и др ме го помня...

06-15-2007, 11:21
Абееее ееееей защо не казахте,че има пари беееее ..... пуууу язък....

06-15-2007, 11:33
абе хора как ще е защото е спалa достатъчно...според мен верния отговор е защото са ги преместили в нов бус, там нали казваше We have been moved to another van,I thought,....Аз се ориентирах по тфа I thought ... щом си е мислила,значи не е била будна и не знае със сигурност...бтв кой е отговора на оня въпрос с майките с колата?беше нещо защото са катастрофирали,защото са се уплашили от това че са се набутали в кар-паркинга,завили наляво и назад и др ме го помня...
da, no tq se e subudila sled kato sa gi "premestili", kakto i da e:)
ina4e maikite ne sa se razbivali? te prosto sa vlezli v car park-a na bolnicata:)

06-15-2007, 11:42
Според мен разказвачът спи по време на пътуването и се събужда от катастрофата. Пишеше го черно на бяло, освен ако не съм в грешка. :-D Майките май искат да се уверят, че всички деца са ок.А дали ще вземат точки, ако сме писали заглавие, или ако есето е в грешен формат?Впрочем трябваше да напишем 100-120 думи, то това са си 5 изречения...Не знам за вас, но аз изписах цялото с надеждата да ми дадат бонус точки. :D

06-15-2007, 12:01
Според мен разказвачът спи по време на пътуването и се събужда от катастрофата. Пишеше го черно на бяло, освен ако не съм в грешка. :-D Майките май искат да се уверят, че всички деца са ок.А дали ще вземат точки, ако сме писали заглавие, или ако есето е в грешен формат?Впрочем трябваше да напишем 100-120 думи, то това са си 5 изречения...Не знам за вас, но аз изписах цялото с надеждата да ми дадат бонус точки. :D
e, i az napravih takva greshka na olipiadata:)
i imah edna debela 4ervena 4erta tam kudeto mi bqha 120te dumi :mrgreen:
gubish dosta s to4kite taka:) shte ti proverqt do 120te dumi

find_m3
06-15-2007, 12:36
Как бе глупости те да не ги броят ще ти ги проверят цялото :wink:

06-15-2007, 12:37
Аз написах заглавие и имам 108 думи(без да го броим думите в заглавието),колкото по-малко думи,толкова по-малко грешки,толкова по-добре.Вярно,че е малко кратко,но да му бяха сложили повече думи.........но и така не се оплаквам.

06-15-2007, 13:06
Как бе глупости те да не ги броят ще ти ги проверят цялото :wink:
kato e pove4e ot 130-140 dumite, ne ti broqt tezi sled 120:)

sexa_na_kompleksa
06-15-2007, 13:07
И аз очаквах да е по-турно.Мисля,че ще имаме 4 или 5,което ме устройва напълно,макар че по Англ. имам само 5 и 6 ...
На райтинга малко се изложих,голяма тъпня се получи.Писах по първата тема,около 140 и няколко думички излезна.
А за пари на нас никой нищо не ни е казал,ама дори и да дават,аз няма да зема.
А за оня въпрос дето е защо разказвача се е събудил,не си спомням кво писах,май заради катастрофата,но със сигурност не е защото се е наспала добре :-k
Абе нз ... радвам се,че мина :-)

Buhti4kaaa
06-15-2007, 13:29
Izpita be6e gore dolu lesen, napravih go za 1 4as. Dumite naistina 6te se broqt ,taka ni kaza gospojata.Spored men nai-trudno be6e uprajnenieto za popalvane tam ne6to za voda

Seducti0n
06-15-2007, 14:10
Лично на мен теста ми беше бая сложничък. :smt005 Явно вие тук сте много умнички деца.Ще видим,като излязат резултати,то така на посоки е трудно да се говори.Някой случайно ако си е записвал,отговорите които е даал да каже. :-D

Presley
06-15-2007, 14:16
Емии малко кофти беше иэпита...!А и аэ бях раэсеяна.Написах всичко,ама неэнам дали е вярно...абееее пука ми,важното е че мина :-D !Краййййй ,сега чакам устният! :-D

06-15-2007, 14:19
Аве, хора... някой имаше ли изпит по немски език? 8-[

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-15-2007, 14:26
abe .. bivashe go ama tva det imashe da pishem (su4inenieto) be6e s ebati temata :shock: .. nz az takava tema i na bg da mi bqha dali pak prostotii shtqh da pisha :roll:

06-15-2007, 16:58
Имаше един въпрос на Reading-a, дето беше "Каква е Вирджиния?" и отговорите бяха: майка, учителка, сестра или съученичка на разказвача. Вие какво отговорихте? Аз май писах учителка, ама после ми казаха, че е съученичка.

sexa_na_kompleksa
06-15-2007, 17:21
Съученичка писах и аз.Ние този рийдинг първия срок го правихме в клас,ама аз не си спомянх огворите #-o а и цялото го бях объркала ... Добре,че квесторките излезнаха за 2 мин. от стаята и с една фр си подсказахме мн яко :-D

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-15-2007, 18:26
az pisah 4e e sestra... abe to nqkude izobshto pisheshe li ?! :shock: :shock:

Mimka_sweet
06-15-2007, 18:36
ОФфффф не ми хареса тоя изпит :smt010

А рийдинга го бях правила преди това,но не знаех верните отговори и беше мн гаден.Лисънинга горе долу биваше и той.
Онова за полуострова беше НАЙ_МЕГА ГАДНОТО от сичко!!!!!!!!
Уърд формейшън беше яко,парафразите горе-доло..........абе нз дано имам по-свястна оценка ](*,)

koalka
06-15-2007, 18:41
Брат ми каза, че бил лесничък, а той английския не го знае чак толкова добре. :wink:

malkoto^f
06-15-2007, 18:42
ispita ne beshe mnogo truden,no ne beshe i mnogo lesen :-k koito ima 6.00 shte poluchi nqkakva stipendiq,no ne pomnq tochno kolko bqha parite,no ne mislq che shte ima mnogo sred spechelilite,zashtoto e nevazmojno da si bezgreshen dori na sachinenieto shte se nameri nqkoq greshka..vse pak tova e balgariq pari lesno ne se davat ](*,)

kimi_raikonen
06-15-2007, 19:24
a[N]D[i]T[k]a]abe .. bivashe go ama tva det imashe da pishem (su4inenieto) be6e s ebati temata :shock: .. nz az takava tema i na bg da mi bqha dali pak prostotii shtqh da pisha :roll:

а темата каква ви беше

shadow4e
06-15-2007, 19:59
Според мен разказвачът спи по време на пътуването и се събужда от катастрофата. Пишеше го черно на бяло, освен ако не съм в грешка. :-D Майките май искат да се уверят, че всички деца са ок.А дали ще вземат точки, ако сме писали заглавие, или ако есето е в грешен формат?Впрочем трябваше да напишем 100-120 думи, то това са си 5 изречения...Не знам за вас, но аз изписах цялото с надеждата да ми дадат бонус точки. :D
Ще ти отнемат точки. Тъпото е, че това нещо не ти го е обяснила г-жата ти, която ти е преподавала цяла година.

06-15-2007, 20:21
Хм, какво да се прави...Вината е в даскалката ми, мамо! :smt018 :lol: :-#

06-15-2007, 21:17
izpita be s normalna trudnost:)
Vuprosa na koito zapunah e... zashto the storyteller se e subudil? T_T tova go mislih tolkova kolkoto pravih drugite oprajneniq:)
tezi s nad 5.50 polu4avat 450lv stipendiq:)

Az napisah: Because he slept enough. Mai be6e otg C
a taka:)
4e dosega se karah s edin priqtel koi e bil otgora :smt005
tema na eseto ne e nujna ;) (hodih na 2ta kruga na olipiadata po eng)
1 ne moze da e c 6to kato katostrofira6 nqma da si spi6 v kolata, no pak tq ne kaza dali e spala taka 4e otpadat i drugite a posle otpadat i ostanite 2 taka 4e be6e malko stranno :D

06-16-2007, 04:12
Аз написах, че се е събудил, защото са катастрофирали. Мисля, че това е вярното.

06-16-2007, 05:25
Ами при мен се падна супер квесторка и зубърката на класа;) На мен ми излезе околко 125 думи, но темата беше мноого шит! Какви са идеалните взаимоутношения между родители -деца, бати да бяха ни накарали да правим есе на тема 2 световна война, пак щях да се спрая по добре..

dunapren
06-16-2007, 05:32
ми лесничък беше теста въпреки че бях мн зверски махмурлук го нацафарих за час и малко.А ако не сме писали заглавие на есето ще взимат ли точки.А за въпроса що се е събудил -> щото са претърпели катастрофа не се сещам точно как беше формулиран отговора но е той.

Xykon
06-16-2007, 05:57
DOZE
[douz]
I. v дремя, клюмам
stava 4e kogato se e subudila ot drqmkata si, e pomislila 4e e premestena v drug bus , no posle vidqla kak virgniq stava i e bila cqlata omazana s narqzani banani :smt005

BlueDevil
06-16-2007, 06:16
Хъхъ, гадно ли ви беше? :twisted: Аз го минах миналата година, но по немски. За този, който пита имало ли е изпит по немски, има за всички езици, които се учат в класовете подготве, но най-много са английски и затова тука само за него пишат. А колкото до стипендията - да, при успех над 5.50 дават 450 лв. еднократна стипендия. Не се притеснявайте, при нас от цял клас 26 човека, уж всички отличници в елитмно училище, имаше само едно момиче със стипендия :lol:

06-16-2007, 06:41
moga li da vidq nqkade otgovorite na izpita, bi trqbvalo ve4e da sa gi izkarali nqkade nali sled izpit ilizat v neta
v saita na ministerstvoto ni6to ne pi6e
a tva za parite verno li e kade go pro4etohte iskam da vidq kade go pi6e 6tot na men ne mi se vqrva

devoikata
06-16-2007, 10:17
moga li da vidq nqkade otgovorite na izpita, bi trqbvalo ve4e da sa gi izkarali nqkade nali sled izpit ilizat v neta
v saita na ministerstvoto ni6to ne pi6e
a tva za parite verno li e kade go pro4etohte iskam da vidq kade go pi6e 6tot na men ne mi se vqrva

дам някой знае ли каде можем да висим отговорите?!?!?!
А не беше наистина толкова трудно най ме измъчи Part 3 ..за попълване на думите!!!Дано да съм го направила [-o<