PDA

View Full Version : Kakvo 6te kajete za..?



iliana_v
06-15-2007, 09:47
Zatvoreno v sebe si momi4e,skromno,otli4ni4ka? Bihte li haresali podobno momi4e ili q mislite za zadrustena? Za6toto az sum takava,do sega ne sum imala priqtel i se 4udq dali e taka prosto za6toto ne se biq tolkova na o4i? Vupreki vsi4ko az nqma da se promenq,noo...bihte li haresali takova momi4e?

Phenomenon
06-15-2007, 09:51
По такова описание няма как да познаеме...ние не оценяваме само на характер :-D

cherinka
06-15-2007, 10:16
Kolkoto i da goworim i da ne goworim, fakt e, che za da imash priqtel, trqbwa da izlizash. Misylta mi e, che trqbwa da znaesh kak da se zabawlqwash, da nqmash nalojen kontrol ot roditelite si, защото примерно което момче ще се навие да си хфане приятелка, която в 20ч. се прибира. И такива ги има, но ся рядкост, а аз говоря за по-голямата част от момчетата.
Щом си отличничка, значи прекарваш по-голямата част от времето си в учене -> момчетата, както и момичетата искат повече внимание, но сега сме във ваканция, така, че няма проблеми.

Та тва е, дано си схфанала кво имах предвид. :-)

SpOrTs_GiRl
06-15-2007, 10:37
дам трябва да бъдеш малко по-отворена, за да се набиваш на очи ;) и трябва да излизаш, за да те забелязват.. иначе това, че си отличничка няма проблем според мен.. ;)

RzaRekta
06-15-2007, 10:40
Почни да пушиш трева, да се друсаш, да се напиваш, и да се носиш COOL естествено, и да излизаш, и тогава даже да си грозна, ше си намериш приятел

06-15-2007, 10:48
Почни да пушиш трева, да се друсаш, да се напиваш, и да се носиш COOL естествено, и да излизаш, и тогава даже да си грозна, ше си намериш приятел

4estno kazano mai samo tai stava :|

Soy_tu_mujer
06-15-2007, 10:53
Suglasna sum s Cherinka. No vsi4ko s vremeto si.

SpOrTs_GiRl
06-15-2007, 10:55
Почни да пушиш трева, да се друсаш, да се напиваш, и да се носиш COOL естествено, и да излизаш, и тогава даже да си грозна, ше си намериш приятел

4estno kazano mai samo tai stava :|


за съжаление повечето харесвани момичета са такива :( и дори и да не са хубави всички ги харесват защото са нафукани ](*,) НО ! Ти недей да ставаш такава! Няма смисъл да пропадаш ! Бъди себе си, защото има много момчета, които харесват момичета като теб а не ***** .. ! ;) :-)

A_JoLiE
06-15-2007, 11:16
Ami az bqh takova momi4e ... bqh fr sas si4ki i vsi4ki me obi4aha kato fr a ne kato momi4e ... gadje :? , no se promenih na6te se razo4arovaha ot men, izpokarah se s istinskite si fr i ostanah sama :( ... dnes ba6ta mi mi e sardit za6toto da ne sam zabita zubarka ne u4a i polu4avam nedostata4no dobri ocenki :| ... ne se promenqi [-X ... Badi takava kakvato si, za6toto za da bade6 s nqkogo toi 6te te iska takava kakvato si, a ne kakvato drugite iskat da bade6 :) ...

Th3MaN
06-15-2007, 11:38
Zatvoreno v sebe si momi4e,skromno,otli4ni4ka? Bihte li haresali podobno momi4e ili q mislite za zadrustena? Za6toto az sum takava,do sega ne sum imala priqtel i se 4udq dali e taka prosto za6toto ne se biq tolkova na o4i? Vupreki vsi4ko az nqma da se promenq,noo...bihte li haresali takova momi4e?


Зависи как излеждаш Тва че си такава не пречи. Има много добри момичета който са такива но така не мога да ти кажа. Трябва да си вида вълшебното кълбо :D

sashoTo
06-15-2007, 11:49
Почни да пушиш трева, да се друсаш, да се напиваш, и да се носиш COOL естествено, и да излизаш, и тогава даже да си грозна, ше си намериш приятел

4estno kazano mai samo tai stava :|


за съжаление повечето харесвани момичета са такива :( и дори и да не са хубави всички ги харесват защото са нафукани ](*,) НО ! Ти недей да ставаш такава! Няма смисъл да пропадаш ! Бъди себе си, защото има много момчета, които харесват момичета като теб а не ***** .. ! ;) :-)

WooW .. as sam momche pusha trefa i fukam amfeti ama ne vijdam kak tova neshto bi mi pomognalo da me haresvat jenite ? tfa e aps glupost ..

BrokenInnocence
06-15-2007, 12:55
Зависи от твърде много неща. Да го кажем така- не е нужно да се слагаш на всеки втори, да ходиш по бельо и да се напиваш до безпаметност всяка вечер, за да си намериш гадже. Но ако само си стоиш вкъщи, не говориш с никой и се обличаш в дрехи тип "Тъкмо се връщам от църква" нищо няма да стане. Мога да ти кажа, че аз бях същата, но еволюция... какво да се прави. Не съм си разваляла оценките, не съм станала курва... просто спря да ми пука. След това вече всичко е по- лесно.

06-15-2007, 12:57
Разбира се че бих харесал

Milenichka
06-15-2007, 13:14
:) Da spored men ima momcheta,koito haresvat i takiva momicheta ne e zadyljitelno da si nqkoe bezsramno momichee koeto hich ne misli za obrazovanieto si,a samo kak da hodi po kuponi i t.n.Ne se pritesnqvai za vseki vlak si ima pytnici i ti shte si hvanesh priqtel prosto izlizai malko po chesto i takaa shte uspesh :)

06-15-2007, 13:57
Дай един пик и ще ти кажем позволява ли ти се да не се променяш ;-) :wink:

MoHuTo
06-15-2007, 13:58
Ами според мен зависи от много неща, характера на момичето например и мн др :wink:

koalka
06-15-2007, 14:02
Не съм момче, но може би зависи и от другите черти на характера, не само от тези, които си посочила.

leko_otkachena
06-15-2007, 14:29
Не съм момче, но може би зависи и от другите черти на характера, не само от тези, които си посочила.kolaka e prava,mejo drugoto vidqh,che i nqkoi drug te beshe posuvetval..am..prosto budi sebesi i ne se promenqi :wink:

06-15-2007, 16:15
Влюбен съм в точно такова. Обаче изглежда съдбата конспирира срещу мен ... отново.

gazarka
06-15-2007, 16:15
mi 6te bada 4estna-takiva momi4eta rqdko gi haresvat,nai-mnogo da tragne6 s nqkoi kato teb

Sam90
06-15-2007, 16:30
Хм....от моя клас има едно момиче, което отговаря точно на описанието и да ти кажа е мн приятна...но сама си вкарва автогол - защо си затворена? Защо не излизаш? Защо не живееш като нормално дете? нямам предвид да почнеш да пушиш и да пиеш, ами просто да се забавляваш. За всеки влак си има пътници, т.е. и за теб има човек - но как той да стигне до теб, ако ти не го пускаш?

r1jk0
06-15-2007, 18:30
Aз съм момче това за тревата и амфетамините донякаде НО !!!! само до някаде вярно.Покраи тези неща ти можеш да завържеш приятелство.Аз направих точно така почнах да друсам и да пуша намерих си приятели.Но приятелката ми не употребява нищо .Даже отказа и мен защото ми показа че ме обича такъв какъвто съм.Поразпусни се малко излизаи,говори с момчета.Ако някои те хареса поне ще си сигурна че те е харесал заради самата теб а не защото примерно си почнала да пушиш или нещо подобно.
Това е от мен
Успех!!!