PDA

View Full Version : off mn iskam da si napravq ama...



corneliq_15^
06-15-2007, 10:21
mn iskam da si napravq piyrsing na pupa ama edna pr mi gi nadranka nqkvi i se se 4udq dali ima ne6to vqrno.Naistina li 6te imam problem s obicata sled godini kogato zabremeneq??? Ili moje li da se poqvi nqkakvo vazpalenie??? I sa6to kaza 4 ne mojelo da se mahat kosmite na korema sled piyrsing. posavetvaite me pls da si napravq li. Mn mi haresva i izglejda super sexy pak i az treniram i moeto korem4e e mani4ko kato sloja primerno potni4e i tq da se vijda :smt007 aide 4akam otgovori :)

06-15-2007, 10:30
1-vo ako ti pre4i za bremennosta vinagi moje6 da q mahne6 i dupkata da ti zarastne...2-ro da te pitam vijdala li si hora s obici na pupa !? Da ne da sa kosmati !?Mnogo qsno 4e 6te moje6 da se obezkosmqva6...malko po vnimatelno okolo obicaata no mn qsno 4e 6te moje6...a za vaspaleniq sa vazmojni...no to dori i na u6ite e vazmojno da se poqvqt ...;]

A_JoLiE
06-15-2007, 10:31
mn iskam da si napravq piyrsing na pupa ama edna pr mi gi nadranka nqkvi i se se 4udq dali ima ne6to vqrno.Naistina li 6te imam problem s obicata sled godini kogato zabremeneq??? Ili moje li da se poqvi nqkakvo vazpalenie??? I sa6to kaza 4 ne mojelo da se mahat kosmite na korema sled piyrsing. posavetvaite me pls da si napravq li. Mn mi haresva i izglejda super sexy pak i az treniram i moeto korem4e e mani4ko kato sloja primerno potni4e i tq da se vijda :smt007 aide 4akam otgovori :)

Zna4i 6te ima6 problemi kato zabremenee6, vazpaleniq kolkoto iska6(6ansa da se vazpali e 70%), za kosmite ne znam(ama moje i taka da e :-k ). Gotino e ama nqma smisal ...

cherinka
06-15-2007, 10:53
mn iskam da si napravq piyrsing na pupa ama edna pr mi gi nadranka nqkvi i se se 4udq dali ima ne6to vqrno.Naistina li 6te imam problem s obicata sled godini kogato zabremeneq??? Ili moje li da se poqvi nqkakvo vazpalenie??? I sa6to kaza 4 ne mojelo da se mahat kosmite na korema sled piyrsing. posavetvaite me pls da si napravq li. Mn mi haresva i izglejda super sexy pak i az treniram i moeto korem4e e mani4ko kato sloja primerno potni4e i tq da se vijda :smt007 aide 4akam otgovori :)

Zna4i 6te ima6 problemi kato zabremenee6, vazpaleniq kolkoto iska6(6ansa da se vazpali e 70%), za kosmite ne znam(ama moje i taka da e :-k ). Gotino e ama nqma smisal ...

A_JoLiE, ти чувала ли си, че има специални обици за пъпа по време на бременност.

Авторке на темата, преди да се обескосмиш, махаш обицата, обезкосмяваш се на бързо, и пак я слагаш.

А вероятността да ти омръзне обицата до като ти дойде време да забременееш, е голяма. До тогава вече може да си я махнала и сичко да си ти е тип топ.

Не знам дали беше само с татуировките, но мисля, че и на първо време като си сложиш обица на пъпа, не е хубаво да се излагаш на слънце.

Просто приятелката ти е споменала единствено за лошите неща от пиерс на пъпа, и явно е забравила да ти каже добрите. Те са нещо от сорта на това, че понякога в определен вид облекло, обицата ще ти ходи много на облеклото и т.н

Но и не забравяй, че ще трябва бая да се погрижиш за нея в началото, за да може както и ти, така и тя да се чувства добре на тялото ти и да нямаш проблеми с нея. :)

radito
06-15-2007, 13:42
Бе тая твойта приятелка е мноо зле :smt005

Ellie
06-15-2007, 14:03
Хмм, ако искаш да си я слагаш само за да се вижда... #-o

При забременяване се слагат едни дълги обици от P.T.F.E (тефлон, пластичен), за да не се затвори дупката.

Presley
06-15-2007, 14:26
Сложи си,това са глупости.

N0_feAR
06-15-2007, 16:50
mn iskam da si napravq piyrsing na pupa ama edna pr mi gi nadranka nqkvi i se se 4udq dali ima ne6to vqrno.Naistina li 6te imam problem s obicata sled godini kogato zabremeneq??? Ili moje li da se poqvi nqkakvo vazpalenie??? I sa6to kaza 4 ne mojelo da se mahat kosmite na korema sled piyrsing. posavetvaite me pls da si napravq li. Mn mi haresva i izglejda super sexy pak i az treniram i moeto korem4e e mani4ko kato sloja primerno potni4e i tq da se vijda :smt007 aide 4akam otgovori :)
ако забременееш за да нямаш проблеми махаш обецата и готово. Или си купуваш от тея обеци за бременни http://piercing-bg.com/piercing/navel/pr_barbell.jpg
а относно възпаленията- възможни са, но ако се грижиш добре за пъпчето ти нищо няма да ти стане. И междо другото, като ти сложат обечката трябва да спреш за малко тренировките(специално тези за корем) за по сигурно ;)

mechtaq_za_teb
06-15-2007, 16:53
I mene mnogo me kefi obica na pypa.Spored men nqma problem da se obezkosmqvash.Za bremennostta neznam obache :-k
Ehh i az iskam da si napravq obica na pypa,oba4e maika mi ako razbere...leleee ne iskam da si predstavqm. :lol:

^NaUgHtY_GiRl^
06-23-2007, 23:39
Emi da naistina ima vazpaleniq i to sa dosta slojni.No na vseki 4ovek erazli4no teb moje pyk da ne ti stane ni6to,no e vamojno i da stane vazpalenie i prosto e yjas ... po dobre nqkoi tatoos ne 4e i toi ne e bezvreden 6tot ako ena korema kkat stane6 po stara 6a ti se sbra4ka tatoirovkata ili 6a se raztegne i nqma da stane ni6to .A puk kat zabremene6 6as e raz6iri adski mn i kat ti se mahne posle korem4eto predstavq6 li si posl eko 6a stane :?: Edna fr ima na korema dolo nisko [nqkfi mn gotini divi cvetq] ama tq ne misli kat si q pravi i sa sajalqva ta nz sq kak 6a q maha no na krasta sa6to e kqo ili puk na glezena , no nz kakvoto si re6i6 :-k

lunnoto_momi4e
06-24-2007, 12:08
Аз си имам обичка пъпа от около половин година.Може да се възпали.Самата инфекция не боли,но мястото около обицата се зачервява.При бременност си взимаш от обичките,които бяха дадени по-горе.А за обескосмяването - няма проблем,само трябва да си много внимателна в началото.

06-24-2007, 13:04
i az iskah da si napravq ama pitah 1 lekarka i kat razbrah za kvo stava vupros se otkaza.Ima re6enie ako zabremenee6 i za obezkosmqvaneto oba4e ako lepne6 nqkoq infekciq (koeto e dosta veroqtno,ne 4e iskam da te pla6a)stava....
Da ne govorim 4e na 1 priqtelka i probiha obicata gre6no i sq i stoi...ujas :smt019

пупси
06-24-2007, 14:24
ми начи аз миналото лято си пробих пъпа ... махам си обицата и си махам космите не виждам кво има да се чудиш толкова.
П.С. пробивай си го с упойка че аз без щях да умра :lol: :lol:

*happy bunny*
06-24-2007, 14:32
аз си имам обица на пъпа да ти е кофти ;) не бе няма такива рискове, за обезкосмяването не мога да ти кажа, нямам косми по корема. Възпаления са напълно възможни, вземи си 1 Дипрогента маз. Помага.

Длъжна съм да ти кажа и отрицателните страни.
1.Внимавай къде се дупчиш, познавам хора, които са ги дупчили с пистолет за уши - ужасна болка и лесно изпрошване.
2. Внимавай първите дни, не я докосвай до ледени или нагорещени неща (знам че звучи тъпо,но аз мойта я залепих за парното докато си беше в дупката...мисля че не искаш да чуеш натам кво стана...)
3. На мен ми откъснаха обицата. Има го и тоя риск.
4. Дупката зараства много много трудно. Имам обица от година и 5 месеца и я бях махнала за 3 месеца...не зарастна :lol:

moon_flower
06-24-2007, 14:35
Абе аз те съветвам да не го правиш това,ама както искаш.Ако някои те дръпне за таз обица....лошо ти се пише.

kat4enceto
06-24-2007, 16:49
ако толкова много иска6 си направи!!!

LecheR_DeViL
06-24-2007, 17:41
1-boli
2-boli
3-boli
4-vyzpalqva se
5-naistina e mnooooooooo qko
:-D :lol: 8)

06-25-2007, 04:46
a dolu gore za kolko vreme zarastva dupkata sled kato si mahne6 obicata a ostava li beleg

ra!nbow
06-25-2007, 08:07
ми аз нз за колко вр зараства и дали остава белег :roll:
аз също имам на пъпчето от....миналата година зимнта ваканция ... начи повече от година.....и да си призная вече ми омръзна не че съжалявам че съм си я сложила ма....на моменти искам да я няма=)а относно възпаленията - напълно е възможно=)като ти я сложат треа се "грижиш" за нея да не я занемариш :!: =) някой беше казал че и с тренирофките треа престане за малко тфа е вярно -> щото примерно ако прайкаш коремни и малко боли то не е точно болка ма се осеща и не е мн приятно др др кфо да кажа...аз си я дупчих ф на тъмно и нз не ме болеше аз докато кажа оххх и то вече беше готово=)относно косъмчетата нема никъф проблем махаш я и готово после пак я слагаш(имай ф предвид тфа че примерно около един месец след като са ти я сложили не е препоръчително да я махаш=)
ако имаш желание сложи си няма лошо ... ма си я сложи заради теб а не щото някой от тфоя клас или най-добрата ти фр има та и ти да не си по назад няма смисъл=)и др-то ако си я сложиш с мисълта като ми омръзне я махам по-добре недей нз аз така мисля=)еми тфа е от мен ако съм помогнала радвам се =)

SunnyG
06-25-2007, 12:04
Съветвам те,ако ще се пробиваш много да внимаваш с хигиената си,обикновено при смяната на сезоните(заради промяната на влажността и т.н.) се получава възпаление.Трябва да бъдеш много стриктна и да изпълняваш внимателно това,което ше ти кажат да правиш.Попринцип след 3 седмици ще спре да те боли,но самата дупка зараства едва след 6 месеца.До тогава не е препоръчително да сменяш обецата,с която си се пробила.Съветвам те тя да е по обикновена(да не виси),защото много ше боли,дори само да се допрещ до някъде,не забравяй,все пак това си е рана..

SmilezZz
02-08-2010, 10:02
sladkoff престани..ОСЪЗНАЙ СЕ ВЕЧЕ БЕ ЧОВЕК :-x :-x :-x
Авторката вече със сигурност намери решение :?

britzy
02-08-2010, 10:13
sladkoff престани..ОСЪЗНАЙ СЕ ВЕЧЕ БЕ ЧОВЕК :-x :-x :-x
Авторката вече със сигурност намери решение :?
++++++++++++++++

psych0
02-08-2010, 10:32
sladkoff престани..ОСЪЗНАЙ СЕ ВЕЧЕ БЕ ЧОВЕК :-x :-x :-x
Авторката вече със сигурност намери решение :?

magicfairy
02-08-2010, 11:05
SLADKOFF АЙДЕ СТИГА МА ТИ МАЛОУМНА ЛИ СИ К'ВА СИ? БААААХ Т'ВА ТЪПО ПАРЧЕ, ТЕМИ ОТ ПРЕДИ 68789 ГОДИНИ ИЗВАДИ..... ЕЙЙЙЙ АМАН НАЧИ

magicfairy
02-08-2010, 11:19
ЩЕ СИ ПИША КАКТО СИ ИСКАМ, СЕШ СЕ? НА ЦЯЛ РАЗДЕЛ МУ ПИСНА ОТ ЛАПЕШКИТЕ ТИ ИСТОРИИ
+ Т'ВА ТИ СЛЯПА ЛИ СИ, ЧЕ НЕ ВИЖДАШ КЪДЕ Е ДАТАТА, ДАЖЕ АКО НЕ СЕ ЛЪЖА ЕДНО МОМИЧЕ В ЕДНА ДРУГА ТЕМА ТИ БЕШЕ ПОЛАЗАЛА


МнениеПуснато на: Пон Фев 08, 2010 3:11 pm

ЕТО, ПОСЛЕДНОТО ТИ МНЕНИЕ, ТОЛКОВА ЛИ Е НЕВИДИМО?

И ИМА ОГРОМНА РАЗЛИКА, 'ЩОТО НЕ СТИГА, ЧЕ ИЗВАЖДАШ ПО-СТАРИ ОТ МЕН ТЕМИ ПЪК И СА С КОНКРЕТНИ ВЪПРОСИ, АКО ИСКАШ МЕ РАЗБИРАЙ!!!!!

britzy
02-08-2010, 11:37
Мега просто парче треа си за да не видиш откога са темите,нема кфо повече да ти пиша,тя magicfairy ти каза всичко