PDA

View Full Version : СТЪКЛО (чаши, раути). КЪДЕ ИЗКУПУВАТ! ..СПЕШНО



cherinka
06-15-2007, 10:35
Здравейте, знаете ли къде изкупуват стъкло? В какви магазини?
От Пловдив съм.
Някой ако знае, моля да каже.

Пък ако не знаете къде, знаете ли ако въобще изкупуват стъкло, колко лева върви?

Кажете, че мн спешно ми трябват пари, пък наще нещат да дават.
(За добра кауза са парите) ;)

ЕДИТ: също имаме много вилици и лъжици, които стоят непокътнати от преди наще да се оженят, та и железо къде изкупуват? :-D

ninsy
06-15-2007, 15:10
за стъкло въобще незнам да изкупуват..

Ice_Queen_
06-17-2007, 09:39
Черинке,всичко ше ти купя,но те искам и теб обаче :roll:

Любов,любов..

vikipf
06-17-2007, 09:41
Черинке,всичко ше ти купя,но те искам и теб обаче :roll:

Любов,любов..
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

teenkopele
06-18-2007, 07:53
Ако имаш бирени шишета, най-добре ги дай в някое магазинче, където ще вземеш 10-20ст на парче.
В пункт за изкупуване на стъкло ги взимат по 4-5ст.

bulgarche
06-18-2007, 07:59
Пчеличко ти каза че в пунктовете са по около 5 стотинки...там може и всякакви други, освен бирени, но не си заслужава, ако нямаш един TIR пълен с бутилки.
Желязо...имате си доста цигански квартали, там ще има и които изкупуват "джилязу"

teenkopele
06-18-2007, 08:06
Пчеличко ти каза че в пунктовете са по около 5 стотинки...там може и всякакви други...

Да...туршиени буркани, буркани от детски пюрета, шишета от вино и всякакви други простотии.
А относно количеството...прав си.
Вестниците и картонът са по-оферта. :-D

bulgarche
06-18-2007, 09:56
Пчеличко ти каза че в пунктовете са по около 5 стотинки...там може и всякакви други...

Да...туршиени буркани, буркани от детски пюрета, шишета от вино и всякакви други простотии.
Иронизираш ли ме?


Вестниците и картонът са по-оферта. :-D
Медта е по-далавереста :)

machoka
06-18-2007, 10:31
Както споменаха, в пунктовете за изкупуване на стъклени бутилки и буркани са на толкова нищожна цена, че ще си тръгнеш засрамена направо ))

едно време от най-огромните буркани по не знам си колко литра бяха по 10 ст. на бройка..

bulgarche
06-18-2007, 10:57
3 литра :)
Тез бутилко от водка, ракия...бяха по 2-3-4 стотинки.
Носих веднъж хартия за изкупуване. 13 килограма и като ми връчиха 53 стотинки ми идеше да гръмна някой :) Туй лапе да ги носи 13 кила по автобуси, пеш...и... :smt019
Е случвало ми се е и да няма никой на пункта и само го оставям ;)
Даже вкъщи бях започнал да отделям хартията.

teenkopele
06-19-2007, 07:59
Пчеличко ти каза че в пунктовете са по около 5 стотинки...там може и всякакви други...

Да...туршиени буркани, буркани от детски пюрета, шишета от вино и всякакви други простотии.
Иронизираш ли ме?


Вестниците и картонът са по-оферта. :-D
Медта е по-далавереста :)

1. Не, не те иронизирам.

2. Медта е в дефицит, поради...абре и сам ще се сетиш защо.