PDA

View Full Version : папки по гарба а идва лято....



Стефчо
06-15-2007, 11:30
Привет..
на 15 години сам.... и имам папки по гардите.. и по гарба.. и ми е мн неприятно защото са гнойни незнам.. помогнете ми с какво да ги мажа ли незнам.. почиствам се редовно с таолетно мляко сичко..
но не се махат.. маха се една излиза др.. и така са много ..:(
вече сме лято почват басейни морета... а мен ме е срам да се саблека..
помогнете :cry:

sandy_girl
06-15-2007, 13:25
Споко :) това е съвсем нормално, от егн-то е! Едва ли има някъкви мазила, пък и да има те едни ще ти изчезват, други ще се появяват и така :)

Стефчу
06-15-2007, 14:52
Споко :) това е съвсем нормално, от егн-то е! Едва ли има някъкви мазила, пък и да има те едни ще ти изчезват, други ще се появяват и така :)
То... хубаво споко.. ама гадно е.. тай направо се комплексираш и... общо зето е супер неудобно!

krem4et0
06-15-2007, 15:42
Махай ги като ти пречат. Трябва обаче да го правиш внимателно, за да не се пукне кръвоносен съд или да има следи от нокти. Задължително после се минава с кислородна вода или спирт. Аз пъпки не трая и си махам всички, а и на гаджето махам.

06-16-2007, 20:02
И аз имам на гърба, а съм момиче. Наистина е много неприятно. Не разбирам защо. Майка ми като видя и се стресна. С тениска умирам от жега, а не мога да си сложа потник, защото всички отзад са с по-прибрани презрамки и се вижда. А като ги махам псле ми остава едно тъмно петънце като белег и не се маха.

бнтрндфнд
06-16-2007, 20:10
Абе луди ли сте? Не си пукайте пъпките на гърба , остава белег / както и на гърдите/.

Печете се .Слънцето помага много.

krem4et0
06-16-2007, 20:22
Да, слънцето помага, но аз си махам всички пъпки, черни точки и прочие по описания начин и имам само 1 петънце,а то е от бая години! На гърба, на краката, на лицето, на никъде други белези нямам!

Sad_^_^_
06-16-2007, 20:38
Споко :) това е съвсем нормално, от егн-то е! Едва ли има някъкви мазила, пък и да има те едни ще ти изчезват, други ще се появяват и така :)
То... хубаво споко.. ама гадно е.. тай направо се комплексираш и... общо зето е супер неудобно!
haha da be ama po huu li eda imash gadni beli petna nasqkade poo tqloto?Pak za papkite spoko..Nikoi ne im obrusht tolkova vnimanie kolkoto teb samiq..Shte se maxnat s vremeto kato pootrasnesh ;) :wink: :) :smt006

alkobalko
06-17-2007, 11:46
Отиди на кожен.
Ако решиш сам да ги махаш внимавай да не ги разраниш и да ти остане белег или да си докараш някоя инфекция.

zvezdichkaaa
06-17-2007, 18:28
mi az imam samo 2-3 na gurba i se overih -naistina ne gi pipai 4e ostava beleg i e mnooogo grozno.

06-17-2007, 23:18
Otidi zaduljitelno na kojen
moje da ima6 nqkakva infekciq sigurno e dosta nepriqtno no nali zatova sa lekarite.

krem4et0
06-18-2007, 09:30
А аз като си махам всички пъпчици и комедони как така имам само 1 белег и то от пъпка+изгаряне на нежната кожичка отдолу? Сигурно 10 години си махам или ми махат всички пъпчици и съвсем нямам белези!