PDA

View Full Version : Училище от Ада!Защо точно на мен?! ;(



06-15-2007, 12:55
След 7 клас се преместих в ново даскало и е ужасно.С мен влязоха 2 мои фр.И двете вече не са.Едната все да се мъкне след едни други а другата ми беше "открадната" от едно друго момиче и вече не иска да излиза с мен.С останалите момиче просто не мога да се сприятеля.Ще прозвучи нескромно но от всичките момиче аз ставам за най-добра фр от всичките.Всички си говорят гадни работи зад гърба и си правят мн гадни номера за да си подтигнат своето.Иначе като ги гледаш са мнооооого добри фр.Аз не съм такъв човек.Независимо колко съм близка с някой никога няма да го издъня.Именно заради това...нямам приятели.Откакто влязох в това училище живота ми стана ужасен!Случвало се е по цели часове да рева вкъщи.Сигурно ще кажете че има някакъв проблем с мен.И аз така си мислех и просто реших да говоря поотделно с няколко момичета да ги питам какво ги дразни в мен.Никой не даде отговор който да ми помогне.Всичките ме уверяваха че нищо ми няма.Тогажа защо е така???Помислих да се преместя в ново даскало но се страхуам страшно много че може да ме приемат по същия начин и пак да е същото.Какво мислите по въпроса?

06-15-2007, 13:34
I v moeto novo daskalo e mnogo t1po i az mislq da se mestq ,no nqma smisal.Ako pita6 mene stoi si v tva daskalo s vremeto 6te si nameri6 priateli,a v drugoto daskalo 6te te priemat mnogo trudno.Taka kogato se premestih v 3 klas mi trqbvaha 1-2 godini da svikna s novite sau4enici.I sega trudno sviknah ,no si namerih novi priateli 1-2 no dostata4no.

Presley
06-15-2007, 14:07
Дабре е че си потърсила вината и у себе си!В повечето случай тя е в самите нас.Ами най-добре е каквито и да са теэи момичета,да се опиташ да се сприятелите!Предложи им да иэлеэете,направи купон и ги покани или нещо такова!А ако толкова мислиш че е невъэможно да станете приятелки,просто найстина се премести в ново училище эа да не се мъчиш!Ако го направиш се постарай да си по-контактна.

die_die_my_darling_
06-15-2007, 20:03
огледай се за нови хора... :) се пак в тва даскало тряя да има някой як..просто не си го забелязала :)

06-16-2007, 00:18
Аз пък си нямах приятели в училище и излизах с аверите от махалата и си ми беше супер. Зор пък да сме приятели с всички. Винаги любезна, но на дистанция и това е. Като не им обръщаш внимание и случайно засекат какъв купон е с другите ти авери- и почват да ти се присламчват малко по малко, ама ти им биеш шута, като им напомняш какви са мизерници :-D

mechtaq_za_teb
06-16-2007, 06:10
Kogato az se premestih v novoto si daskalo i pri men beshe podobna situaciq.No tova e period,koito rano ili kysno otminava.Smqtah,4e nqma da si namerq priqtelki,a po-to4no ne iskah,zashtoto mi beshe ma4no za starite i ne mojeh da si predstavq da izlizam s drugi.Prosto badi sebe si.Vse ima nqkoe momi4e ot klasa ti,s koeto da se razbirate pone malko.A i ne e kazano,4e trqbva da e ot klasa.Moje da e ot drug klas.

06-16-2007, 07:57
След 7 клас се преместих в ново даскало и е ужасно.С мен влязоха 2 мои фр.И двете вече не са.Едната все да се мъкне след едни други а другата ми беше "открадната" от едно друго момиче и вече не иска да излиза с мен.С останалите момиче просто не мога да се сприятеля.Ще прозвучи нескромно но от всичките момиче аз ставам за най-добра фр от всичките.Всички си говорят гадни работи зад гърба и си правят мн гадни номера за да си подтигнат своето.Иначе като ги гледаш са мнооооого добри фр.Аз не съм такъв човек.Независимо колко съм близка с някой никога няма да го издъня.Именно заради това...нямам приятели.Откакто влязох в това училище живота ми стана ужасен!Случвало се е по цели часове да рева вкъщи.Сигурно ще кажете че има някакъв проблем с мен.И аз така си мислех и просто реших да говоря поотделно с няколко момичета да ги питам какво ги дразни в мен.Никой не даде отговор който да ми помогне.Всичките ме уверяваха че нищо ми няма.Тогажа защо е така???Помислих да се преместя в ново даскало но се страхуам страшно много че може да ме приемат по същия начин и пак да е същото.Какво мислите по въпроса?

Ако знаеш колко позато ми е това;]
И аз влязох в нов клас, където всички бяха лицемерни и дори сега година по-късно не са се променили. В началото успях да се сприятеля с няколко момичета които са "центъра" на всичко. Които винаги са там като се обсъжда някой и т.н....бяха ми много добри приятелки уж...и ме заебаха. Повярвай ми по-добре е за теб да не минаваш през този световъртеж който създават. Все някой с някой се кара...простотии...клюки... След като съм далеч от всичко се чувствам толкова по-добре. Просто излизай с тях по някога. Когато говорят за някое момиче не казвай нещо лошо. Дръж се добре с всички, дори и да знаеш, че след малко ще отидат и ще ти говорят зад гърба. Сприятели се с тях до толкова че в училище да не скучаеш. Все пак още много време ще си в тоя клас ако не се преместиш. А ще видиш след време как ще искат да са приятелки с човек за който знаят че няма да им говори зад гърба и ще те оценят.

free_cool_GirL
06-17-2007, 07:40
male hora ne me pla6ete be az taq godina 6te s1m v nov klas spekoh se kato pro4etoh vsi4ko... :( dano vsi4ki da si namerite po nqkoi fr..pojelavam go na absolutno vsi4ki vklu4itelno i sebe si...p1k i az s1m na princip ako ne me haresat te gubqt....az s1m si takava kakvato s1m si...znam 4e dori da e zadr1sten pone edna fr 6e si namerq...

radoska_1991
06-21-2007, 18:48
edinstvenoto koeto moga da ti kaja e da ne se promenq6.v dne6no vreme takiva priqtelki sa mn trudno sre6tane.bydi sebe si i prodyljavai napred