PDA

View Full Version : Kak da naviq priqtelkata mi...



06-15-2007, 15:32
taka.zna4i iam seriozna priqtelka,s koqto xodim ve4e dosta vreme i mi se iska da raznoobrazim ne6to.az sam malko po razkreposten,dokato tq e po sramejliva.ta iskam da idem na nudistki plaj.oba4e tq ne e navita.spored men q e sram ot tqloto i ili ne6to takova,a vaob6te nqma osnovanie,za6toto e mn mn krasiva.se pak q navix donqkade,otidoxme na plaj i tq se pe4e po monokini.ama mi se iska da si namerim nqkaf spokoen plaj,na koito i dvamata da sme si napalno goli.znam,4e 6te i haresa,prosto trqbva da se otpusne i da opita.problema e 4e znam nudi plajove samo po moreto,a sme ot plovdiv.znaete li nqkade v okolnosta da ima takav plaj i daite nqkav savet,po4ti q ubedix,no trqa o6te malko :)

06-15-2007, 15:58
Отидете на камъните там е пусто...

SunnyG
06-15-2007, 16:11
a kade ste v momenta?

LoLiPoP4o
06-15-2007, 16:14
Mmm nachi boyche ima 2 variantaa pyrviq e ako q obichash mnogo i dyrjish na neq shte si pochakash dokyt q mushnesh nali zavisi otkoga ste zaedno zashtoto nesi otochnil;)) a drugiq e ako neq obichash tolkova nali tyrgnal si s neq samo da q mushkash chakash tam 2 meseca li kolko posle i kazvash nali ne direkno no s malko zaobikolki che veche iskash sex ot neq i tq ako te obicha shte dade nqma kade da otide ako ti otkaji i biesh duspata tq posle sama shte doide te tyrsi ;))

sinful`girl
06-15-2007, 17:21
Mmm nachi boyche ima 2 variantaa pyrviq e ako q obichash mnogo i dyrjish na neq shte si pochakash dokyt q mushnesh nali zavisi otkoga ste zaedno zashtoto nesi otochnil;)) a drugiq e ako neq obichash tolkova nali tyrgnal si s neq samo da q mushkash chakash tam 2 meseca li kolko posle i kazvash nali ne direkno no s malko zaobikolki che veche iskash sex ot neq i tq ako te obicha shte dade nqma kade da otide ako ti otkaji i biesh duspata tq posle sama shte doide te tyrsi ;))


А бе кви глупости говориш. Момчето пита как да я накара да отидат на нуди плаж,той обяснява как ако не я мушне да я заебе....

По темата,мисля че трябва да й обясниш,че е мн красива и няма от кво да се притеснява на този плаж. Кажи и също така,че там ходят хора,които въобще не обръщат толкова внимание на това,че дръгите около тях са голи. Нудистите са най-непукист хората,така че никой няма да ви зяпа като паднали от друга планета. Повод да се притесява няма ;) :-)

06-15-2007, 17:51
Mmm nachi boyche ima 2 variantaa pyrviq e ako q obichash mnogo i dyrjish na neq shte si pochakash dokyt q mushnesh nali zavisi otkoga ste zaedno zashtoto nesi otochnil;)) a drugiq e ako neq obichash tolkova nali tyrgnal si s neq samo da q mushkash chakash tam 2 meseca li kolko posle i kazvash nali ne direkno no s malko zaobikolki che veche iskash sex ot neq i tq ako te obicha shte dade nqma kade da otide ako ti otkaji i biesh duspata tq posle sama shte doide te tyrsi ;))
ma nie sme go pravili ve4e be :) nali ti vikam xodim otdavna i prosto iskam da raznoobrazim ne6to.az sam bil na takav plaj s biv6ata mi i ni be6e mn qko i znam,4e 6te haresa i na sega6nata mi fr.tva,koeto kaza mackata predi men e mn to4no i 6te se opitam da q ubedq,4e e nai krasivata,pa dano pomogne.a znaete li nqkade okolo plovdiv da ima nudi plaj,6toto na more 6a xodim 4ak avgust,pak ne mi se 4aka dotogava :)

martyivanova
06-15-2007, 19:17
Az podkrepqm napulno sinful`girl !

06-16-2007, 03:54
нали си я факаш куф ти е проблема ?

alkobalko
06-16-2007, 05:29
Поговори с нея и и кажи, че е красива и няма защо да се срамува от тялото си. Може би наистина е доста срамежлива. Ако пак не се съгласи не я притискай. Дай и време, може би по-късно ще се отпусне.
За плаж не мога да ти помогна, единствения начин е на морето, поне аз за него се сещам.

sinful`girl
06-16-2007, 13:54
нали си я факаш куф ти е проблема ?

Да ама не на вси1ки им е само до "факането" !!! Има и свестни момчета,които не се интересуват къда да го ръгнат !!!