PDA

View Full Version : А сега,какво да направя?



pyx4eto
06-15-2007, 15:47
Здравеите,
пускам темата относно един сериозен проблем вкъщи...
Семеиството ми се състои само от мен,баба ми и маика ми.Баща ми и всичките ми дядовци починаха в една година.Баба ми ме гледа от 3 годишна възраст и ми е като втора маика.Маика ми работи много,пътува и затова я виждам 2 пъти в месеца за по няколко часа.През останалото време рядко се чуваме.
Та проблема е следния:От ден на ден маика ми издивява все повече и повече.Крещи като ненормална,казва,че ще се самоубива,защото не може да издържа повече,не я интересувало нито моето бъдеще,нито баба ми,нямала семеиство,но наи лошото е,че говори все как нямала мъж.Заради въпросният мъж тя не иска да погледне семеиството си.Твърди че няма приятели,а всъщност ги отблъсква с харектера си,защото никога не знаеш какво и е настроението.Отдавна вече не я чувствам като маика...и тя явно не ме чувства като дъщеря,защото за малкото пъти в които се виждаме тя говори по гсм-а по работа,а когато не говори по него гледа телевизия.Ще кажете,че това си е нормално и че тя има такива моменти,но не,не това.Продължава с години...с баба ми не знаем как още я търпим,но тя ни издържа.Не мога повече да понясям този терор...положението става все по напечено с всеки изминал ден,сори не знам дали някои ден няма да се хвърли да ме удари..защото това го е правила като бях малка.Исках просто да си го кажа на някого...благодаря ви ако сте ми отделили поне малко внимание...
П.П:Току що каза,че не я интересувам нито аз,нито баба ми,само искала да си намери мъж...това маика ли е или аз нещо се бъркам..!?

leko_otkachena
06-15-2007, 15:49
tova naistina e mnogo gadno neznam kakvo da ti kaja,sobstvenata ti maika da se durji taka.. :-s

Reed
06-15-2007, 16:45
Първо мисля,че трябва да се научиш къде се пише "и" и къде "й" :-)
Кажи на майка ти,че не си с нищо виновна,че тя няма мъж до себе си...че не трябва да си излива гнева на теб и баба ти.Кажи й че все пак има някакви задължения като майка,не е нужен само подслон и храна например. :-)

06-15-2007, 19:15
Не просто останах без думи.Наистина това майка ти ли е?

iskam
06-15-2007, 19:48
Мисля, че майка ти има нужда да поговори с някого (специалист). И наистина следващият пък, когато ти се разкрещи, й кажи че за нищо не си й виновна. А щом иска да си намери мъж, да излезе някъде и да се запознае с нови хора или нещо такова..

KoRn
06-15-2007, 19:50
Мислиш ли че ми пука? :?:

RunawayLove
06-15-2007, 20:05
Мислиш ли че ми пука? :?:
e togava zakvo pi6e6 momi4eto o4akva kompetenten otgovor ili nqkakva pomo6t...kato ne ti puka ne pi6i izob6to :smt011

KoTeNcEto0o
06-16-2007, 14:01
prosto i az ostanax bez dumi..... [-X tova e ujasno sobstvenata ti maika da ti govori taka?! naistina trqbva da i obqsni6 4e ne vsi4ko se vurti okolo neiniq muj i t.n ,a su6to 4e ima semeistvo dete .... na tova ne mu se vika maika [-X :smt010 :smt010 :smt010 sujalqvam dano ne6tata se opravqt :?

CaRaMel_lipS
06-16-2007, 14:16
Наистина ужасно... незнам какво да кажа . Надявма се всичко да се оправи между вас, а през това време се дръж и не се предавай (само това мога да кажа в момента ) :cry: