PDA

View Full Version : Защо нямам гърди?



polovin_momiche
06-15-2007, 16:46
Здравейте.Може да съм малко отегчителна с въпроса си,но ме тормози.Не разбирам.На 13 съм,а нямам гърди.Храня се с полезни продукти и правя всичко каквото и другите момичета правят,но те имат гърди,а аз не!Много ми е гадно.Днес ходихме на плаж-горнището ми падна и една от моите съученички вид двете "охапвания от комар" и се засмя,а на мен ми стана много гадно.Вече се чудя какво да правя...... ](*,) Моля помогнете!

ninsy
06-15-2007, 16:59
щото си т***.. извинявай ма на 13 имаш ехеее каде да се развиваш още тепърва влизаш в побертета..

ThePainIsReaL
06-16-2007, 11:49
1. Ти си само на 13. Имаш още ехее време за развитие
2. Това, че нямаш гърди, не те прави половин момиче
3. Знаеш ли колко много са момичетата, които са на 18 и нагоре и пак нямат гърди. Гърдите не са най-важното
4. Научи се да се харесваш
5. Не се връзвай на някви тъпи подмятания на ограничени съученички

Айде лек дек :-D

06-16-2007, 12:34
Виж сега..
растежът на гърдите е свързан с половото съзряване.
Имаш ли менструация? От колко време? 'Нямам гърди' какво значи? Имаш ли оформени зърна, леко издути напред?

сори за личните въпроси, но след като търсиш съвет от такова естество, са необходими.
отговори и тогава ще правим изводите :wink:

gabrielka@a
06-16-2007, 15:11
Здравейте.Може да съм малко отегчителна с въпроса си,но ме тормози.Не разбирам.На 13 съм,а нямам гърди.Храня се с полезни продукти и правя всичко каквото и другите момичета правят,но те имат гърди,а аз не!Много ми е гадно.Днес ходихме на плаж-горнището ми падна и една от моите съученички вид двете "охапвания от комар" и се засмя,а на мен ми стана много гадно.Вече се чудя какво да правя...... ](*,) Моля помогнете!
Много ясно-ти си на 13 все пак-не всички имат гърди тогава.....Даже е по-добре да нямаш отрано,защото после увисват и е много грозно.
Ти сега се погрижи за ученето,щото така като гледам по годините си някъде 6-7 клас,а те гърдите сами ще си пораснат! :wink:

06-16-2007, 18:05
Таа аз имам същия проблем.На 14г съм а гърдите ми са много малки.На майка ми са големи и се чудя кога и моите ще станат и дали изобщо ще станат....Това много ме измъчва...
Знае ли някой кога е периода в който се развиват най-бързо и какви са тези упражнения и храни??Хелп плийс :?

MomoCA
06-16-2007, 18:11
1. Malka si o6te, oniq deto ti se smeqt da ne bi da imat 2 dini, i tehnite sa malki.

2. Nai veroqtno si slaba koeto e golqm plus,radvai se.

3. Gledaisled 5 godini koi na koi shte se smee.

emilythestrange
06-16-2007, 19:35
.На 13 съм,а нямам гърди
отвори си банкова сметка,където хората ще даряват пари за пластична операция за оголемяване на ц*ците.Нека всички помогнем на горкото ДЕТЕ!!!! :smt081

strange__
06-17-2007, 09:31
Аз пък съм на 16 и половина и пак са ми малки гърдите :wink: Нали знаеш-Бог дал,Бог взел! Никой не е перфектен :D

SunnyG
06-17-2007, 10:05
che az sam pochti na 18 i pak imam malak biust,ne zabravqi che chovek do 26 godini se razviva...

<black soul>
06-17-2007, 10:09
1. Ти си само на 13. Имаш още ехее време за развитие
2. Това, че нямаш гърди, не те прави половин момиче
3. Знаеш ли колко много са момичетата, които са на 18 и нагоре и пак нямат гърди. Гърдите не са най-важното
4. Научи се да се харесваш
5. Не се връзвай на някви тъпи подмятания на ограничени съученички

Айде лек дек :-D
\:D/

Vikitooo
06-18-2007, 05:39
Zashto go izbivash na kompleks a? Za smetka na tova pak imash drugo nali? :-D

Seducti0n
06-18-2007, 07:42
Никой не е перфектен,ти също предполагам.По-добре не избивай комплекси,а просто започни да харесваш себе си такава каквато си.Не обръщай внимание на глупави и злобни коментари,а ако усетиш че нещата ескалират,просто и ти затъпи въпросните ти приятелки.Ако те ти бяха истински приятели никога,нямаше да направят подобен коментар,защото най-малкото е обидно за теб.Да не ти пука,не всичко е ъншност,важна е и душата.

Child_In_Time
06-18-2007, 08:34
оф стига с тия цици тепърва ще се развиваш
ква е тая мание не мога да разбера бах мааму само там ли се зверите

krasivata_luvica
06-19-2007, 06:07
Здравейте.Може да съм малко отегчителна с въпроса си,но ме тормози.Не разбирам.На 13 съм,а нямам гърди.Храня се с полезни продукти и правя всичко каквото и другите момичета правят,но те имат гърди,а аз не!Много ми е гадно.Днес ходихме на плаж-горнището ми падна и една от моите съученички вид двете "охапвания от комар" и се засмя,а на мен ми стана много гадно.Вече се чудя какво да правя...... ](*,) Моля помогнете!


споко мацка....още си малка ...и аз бех горе-долу така преди......глей ме са 104 см обиколка..... :wink:

krasivata_luvica
06-19-2007, 06:09
.На 13 съм,а нямам гърди
отвори си банкова сметка,където хората ще даряват пари за пластична операция за оголемяване на ц*ците.Нека всички помогнем на горкото ДЕТЕ!!!! :smt081

aBeP4eTo
06-19-2007, 15:58
Човек трябва да се чувства добре в кожата си. Завърших преди месец, но в класа ми имаше момичета, които в 12ти клас нямаха никакви гърди, но ми харесваше това, че никога не се оплакваха от този проблем, но за сметка на това имаха страхотни крака. Така, че не се притеснявай едното за сметка на другото пък и ти още на 13 много са малко момичетата, които имат някакъв по-забележим бюст на 12 години. :-D Мисля, че няма място за притеснение.

LecheR_DeViL
06-19-2007, 16:02
ами ти си оште малка кфо се притесняваш.аз на 14 и нямам мн големи (78см). а пък ако толкова искаш да пораснат пии бирена мая от аптеките можеш да си купиш..

VerryBerry
06-19-2007, 17:46
ti si samo na 13!!edin den 6e se sabudi6 i 6te gi ima6,ama sega..teparva ti poredstoi da se razviva6

S_L_A_D_U_R_K_A
06-19-2007, 18:25
Виж много си мъничка още да мислиш за това, не гледай развитите ти съученички, има много фактори възраст, ген, тегло, височина, кога ти е дошла първата менструация и т.н :) Времето и годините са пред теб, наслаждавай се на последните си детски безгрижни години \:D/

кИкА
06-19-2007, 19:24
мМмМ сПоКоО бЕеЕ аЗ имам голям бюст ама не е кой знай кво да ти каа чесно .. на 15 съм ....... абе мила спокс имаш найш ли колко много време аа и не искай прекалено голям бюст не е мн добре хаха

bulgarche
06-20-2007, 02:08
Все пак си едва на 13. Изчакай, ще пораснат. А и по-добре да нямаш, отколкото да ти пречат.

D3HuT0
07-01-2009, 15:31
ами ти си оште малка кфо се притесняваш.аз на 14 и нямам мн големи (78см). а пък ако толкова искаш да пораснат пии бирена мая от аптеките можеш да си купиш..

ahxahxhahxhahxhah ako iska6 da nadebelee6 permanentno s pone 3 kila ... pii :D

hottie
07-01-2009, 15:41
Темата е от 2007..
Вече са й пораснали.. :)