PDA

View Full Version : Какво правим кога постоянно ни нараняват?!



sladkoto_mime_
06-15-2007, 17:59
:cry: Ето .. Никога до сега не се бях сблъсквала с такав проблем .. но вече година ... нищо друго не сам видяла от мъжете , любовта и т.н. Писна ми , незнам вече какво да направя .. всеки един мъж , който се появи в живота ми постоянно ме наранява .. боли .. много .. незнам дали имам сили вече , страх ме е че с всеки следващ ден това ще се повтаря и наистина боли много :cry: някой да даде предложение в такива случей какво се прави ? :( някой ако има какво да каже моля .. с удоволствие ще прочета предложенията ви :?
By sladkoto_mime_

mechtaq_za_teb
06-15-2007, 18:05
I az sam se 4uvstvala taka i znam 4e e mn gadno.To4no v takav moment,kogato veche sprq da mi puka za lubovta,sreshtnah mom4eto,koeto sega mn obi4am.Bqhme zaedno nqkolko meseca i to4no kogato shtastieto mi se vyzvyrna neshtata se obyrkaha i vsivhko svarshi :smt010 Otnovo boli,no takav e jivota.Sled vsqko zlo idva dobro...i sled tova pak zlo.No ne o4akvai samo loshoto.Mnogo pati sam go kazvala i sega pak shte go kaja:Hubavite neshta se slu4vat,kogato nai-malko o4akvash.Ne se izmychvai zaradi tova.Rano ili kysno shte otkriesh nqkoi.

r1jk0
06-15-2007, 18:09
Това е мн лошо наистина.Във всяка една от моите връзки аз много обичах момичетата,и неможех да се разделя с тях. Гадно е знам
Ти трябва да си решиш дали като почнеш следващата връзка ще вложиш нещо голямо от себе си или няма да си даваш зор.
Това е решението според мен ..

koalka
06-15-2007, 18:11
Не знам какво да те посъветвам, на кофти хора си попаднала или просто така се е случило....
Може би не трябва да се впускаш с много силни чувства в една връзка, трябва да прецениш човека и след това да споделиш чувствата си.Може би..

Jenata`Na`Dqvola
06-15-2007, 18:11
Хах аз не съм видяла от 2 и съм станала някаква безчувствена и коравосърдечна кучка.Нищо вече не ми доставя радост...Но не се опраквам нали?Мога да те посъветвам да се опиташ да преодолееш страха си и да продължиш.Аз избрах да не го преодолявам и така ми е мн по добре нямам очаквания , не ме и нараняват.Виждам нещата трезво ии взимам правилни решенията.Но си и платих цената за това.....

`Death`Whore``
06-15-2007, 18:12
За 1 година с колко мъже си била /или по-скоро момчета/? 10? С всеки за по месец? Първо си дай поне седмица почивка, после започни да подбираш гаджетата си и тогава ще говорим.

sladkoto_mime_
06-15-2007, 18:21
10 .. и десет не са били .. момчета .. 20 годишните ако са все още момчета .. поне за мен вече на тая възраст са поне малко пораснали за това написах "мъже" , аз не съм човек който скача на всеки срешнат .. 10 мом4ета за по месец , били са 6 и мисля че съм имала достатъчно врема да помисля .. и почивка съм си взела доста повече от 1 седмица , вризките ни са били по месец-два .. винаги съм търсила грешката в себе си .. странно защо до сега не мисля че аз съм била причината за края .. явно наистина не съм попаднала на хора .. не искам да се самосъжелявам и да се оплаквам .. просто исках да споделя и някой ако има 'рецепта' за решаване на този проблем се надявах да я сподели с мен .. тва е , ще пиша пак . Поздрави
By sladkoto_mime_

`Death`Whore``
06-15-2007, 19:09
Виж сега. Аз бях имала 2 неуспешни връзки по 3 месеца и се чудех какво не ми е наред. Но да имаш 6 поредни връзки и то уж с мъже за 1 година...проблемът може би наистина е в теб. Защо ли мисля, че ти си малка и не се усещаш за какво става въпрос? Ако не си, е странно - по пътя на логиката поне един от тях би могъл да се стреми към сериозна връзка.

Phenomenon
06-15-2007, 19:13
Гръмни се.
у лев0...

Th3MaN
06-15-2007, 19:13
:cry: Ето .. Никога до сега не се бях сблъсквала с такав проблем .. но вече година ... нищо друго не сам видяла от мъжете , любовта и т.н. Писна ми , незнам вече какво да направя .. всеки един мъж , който се появи в живота ми постоянно ме наранява .. боли .. много .. незнам дали имам сили вече , страх ме е че с всеки следващ ден това ще се повтаря и наистина боли много :cry: някой да даде предложение в такива случей какво се прави ? :( някой ако има какво да каже моля .. с удоволствие ще прочета предложенията ви :?
By sladkoto_mime_


Не се отчайвай живота е тъка. Хубавото е че се нягока всичко се нарежда както трябва. ;)

Phenomenon
06-15-2007, 19:18
Не се отчайвай живота е тъка.
Ти си негармотен...и автара ти не струва ;)

Th3MaN
06-15-2007, 19:20
Не се отчайвай живота е тъка.
Ти си негармотен...и автара ти не струва ;)


Мерси че ми каза!

Presley
06-15-2007, 19:28
Ами в любовта е така-щастие ,щастие ,щастие и накрая мъка!Кофтито е че често мъката трае доста по-дълго от щастието.Но едно е хубаво ,остава си хубаво и никой не може да ти го отнеме-спомените!В такива ситуации мен точно те ме крепят!Просто эапамети само хубавите спомени,това вече е въпрос на психика.Аэ лично съм эаклет оптимист.Колкото и да е болеэнено мога да отсея само хубавите неща и по някакъв начин да намера утеха именно в тях!МНого е хубаво и ти да се постараеш....!Надали болката ти ще спре ,но поне ще имаш някаква надежда..!А и отчаянието не е добър съветник,само ще те съсипе!Гледай напред...неэнам на колко си ,но предполагам има още мнооого живот пред теб!Эамисли се над това и сама си направи иэводите-има ли смисъл да се съсипваш?Според мен не...!И нали энаеш-усмихвай се,эащото не се энае кога накой ще се влюби в усмивката ти.

Qnchety
06-15-2007, 19:33
Ми и аз съм така. Едно момче(макар второто с коет съм ходила) ми направи мн гадно и оттогава гледам да не се влюбвам силно и да не се доверявам толкоз бързо на момчетата, защото може пак да ме будалкат и най накрая пак аз ще бъда наранената :( . Но какво да се прави... така е!

Octofunk
06-15-2007, 20:01
Много се вживявате, това ви е проблема

06-15-2007, 20:07
Само веднъж една една ме нарани и то много жестоко и само мога да ти кажа опитаи се да го прееодолееш.Аз за малко до гроб да се докарам защото не исках да го приема.Но в твоят случай според мен просто не си срещнала подходящият а не че нещо ти има :wink:
Такаче не се отказваи и не търси гршки нито в себеси нито в полвинката просто гледай по сериозно на нещата и търси човека с който се чувстваш най-добре