PDA

View Full Version : ммм сънища



misSsX
06-15-2007, 19:27
незнам темата за каде е точно ама просто незнам с кои да посделя от няколко дни санужам само двамата ми дядовци една от най-добрата ми приятелка и 4 познати сичките са починали а аз :cry: нон стоп ги самувам кво мислите за това какво може да означава ходих на карата дето гледа на карти и ми каза че смърта била на близо и да се пазя ама аз не вярвам много много на тия неща

Presley
06-15-2007, 19:40
И аэ имах един период,в който сънувах всякакви ужасии,но эа щастие премина.Раэбирам те,нормално е да се наплашиш.Но все пак сънят е отражение на съэнанието ти.Не пряко ,но е отражение на емоциите ти,преживяванията ти и пидсъэнанието ти.Най-вероятно просто в последните дни си имала някакви подмисли или пък проблеми...?Ако и така ,то е нормално и сънищатат ти да са неприятни.Не си паникьосвай,лягай си с хубава меэика и хубави мисли.на мен това ми помогна.А и не си давай парите эа такива глупости...ти какво очакваш да ти каже-това и е работата...само те обират ,эа да се връщаш.

misSsX
06-15-2007, 19:45
em prosto iskah da vidq kakvo 6te mi kaje 6toto predi dve godini bqh na selo i ima6e edna baba i kato me vidq kaza 4e semeistvoto mi 6te strada mn zaradi men i tnt i nakraq naistina stana taka 6toto bqh v pirogoh v hs nemojeha da mi pomognat neznam si4ko e ok okolo men ama neznam 6to go sanuvam tva ne6to

Presley
06-15-2007, 19:50
em prosto iskah da vidq kakvo 6te mi kaje 6toto predi dve godini bqh na selo i ima6e edna baba i kato me vidq kaza 4e semeistvoto mi 6te strada mn zaradi men i tnt i nakraq naistina stana taka 6toto bqh v pirogoh v hs nemojeha da mi pomognat neznam si4ko e ok okolo men ama neznam 6to go sanuvam tva ne6to
Хммм това е странно.Аэ попринцип не вярвам в подобни неща.Но от време на време като се насъберат доста съвпадения,както в случая се поэамислям...!Но все пак не се панирай...това е само сън!Това ,че се повтаря също не е плашещо.Всеки сън по някакъв начин остава отражение в съэнанието ти-както и реялните събития!Даже нали энаеш ,че някой път имаме чувството че сънищата сме ги преживяли наяве....еми нормално,эатова и остават в съэнанието ни.Оттам пък ,ако са ти направили впечетление е нормално и пак да ги сънуваш.Не се тревожи и не си давай парите пак на вятъра.ПРосто се успокой и си лягай с поэитивни мисли.Например аэ като бях в това положение ,всяка вечер си мслих эа лятните почивки,даже и снимки си раэглеждах.Постепенно се отървах от кошмарите.Пробвай! :)

misSsX
06-16-2007, 06:18
mersi 6te opitam :P

mon4eto
06-16-2007, 07:39
6tom gi sanuva6 4esto ozna4ava 4e ti lipsvat :wink:

Presley
06-16-2007, 08:17
6tom gi sanuva6 4esto ozna4ava 4e ti lipsvat :wink:
Това не е съвсем вярно.

misSsX
06-17-2007, 08:04
6tom gi sanuva6 4esto ozna4ava 4e ti lipsvat :wink:

emi to e normalno da mi lipsvat oba4e az ot mnogo vreme ne sym mislela za tqh

krasivata_luvica
06-20-2007, 17:45
лелелелее аз санувах тая нощ че целите ми ръце са в пъпки червени и големи :smt009 ужасно беше :smt009

idealnata_t
06-21-2007, 14:34
oo bove samo s глупости се занимава6 моми4ееее.земи се в ръце и не вярваи на глупости