PDA

View Full Version : Moderated: Как да стана по-общителна?



corneliq_15^
06-15-2007, 19:58
Zdraveite imam problem s ob6tuvaneto s horata.Naprimer kogato sym s moqta nai-dobra pr se bazikame govorim svobodno,a kogato sme v kompaniq prasto ne mojem da se vklu4im v razgovora. :( V tazi taka nare4ena" kompaniq" e edno momi4e koeto uj ni se qvqva dobra pr no kogato sme na kafe tq ni obra6ta gryb i govori s dr ili ako q pitame ne6to otgovarq s kratki otgovori ,no kogato sme samo s neq ob6tuva s nas. Kakvo vi e mnenieto?Iskam da stana po ob6titelna da moga svobodno da se bazikam bez da mislq s kakvo li pak 6te me zatapqt i da sym malko po otrakana PLS pomognete [-o<
PS Govorq ot imeto na men i moqta pr (ako imate vaprosi pitaite)
blagodarq predvaritelno

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

die_die_my_darling_
06-15-2007, 20:00
е....пробвай с друга компания...май тая не е за теб....+ се дръж по свободно и с другите хора...не хапят...само при самозащита :)

corneliq_15^
06-15-2007, 20:08
am ot kyde da q namerq tazi dr kompaniq :cry: na vsi4koto otgore sym i malko sramejliva i s rqdko sre6tan harakter :smt009

06-16-2007, 12:54
am ot kyde da q namerq tazi dr kompaniq :cry: na vsi4koto otgore sym i malko sramejliva i s rqdko sre6tan harakter :smt009 i az sym taka i pravq taka ne izlizams kompaniii koito ne se dyrjat s men disoino namiram si fr i samo s neq si obshtuvam tq me zapoznava s dr. hora i gotovo

sashoTo
06-16-2007, 16:07
Zdraveite imam problem s ob6tuvaneto s horata.Naprimer kogato sym s moqta nai-dobra pr se bazikame govorim svobodno,a kogato sme v kompaniq prasto ne mojem da se vklu4im v razgovora. :( V tazi taka nare4ena" kompaniq" e edno momi4e koeto uj ni se qvqva dobra pr no kogato sme na kafe tq ni obra6ta gryb i govori s dr ili ako q pitame ne6to otgovarq s kratki otgovori ,no kogato sme samo s neq ob6tuva s nas. Kakvo vi e mnenieto?Iskam da stana po ob6titelna da moga svobodno da se bazikam bez da mislq s kakvo li pak 6te me zatapqt i da sym malko po otrakana PLS pomognete [-o<
PS Govorq ot imeto na men i moqta pr (ako imate vaprosi pitaite)
blagodarq predvaritelno

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

edin vid te zasenchva :| prosto napravi taka che xorata okolo vas da mislqt che ti si po hubava po umna po shtedra i po priqtna .. taka nqma da imash problemi .. taka ne samo shte razberesh dali tq go pravi narochno ili ne razbira che ti pravi taka che da ti e kofti a mojesh i da i go kajesh ako ste dostatachno dobri priqteli v koeto se samnqvam :|