PDA

View Full Version : Moderated: Имам рак на лимфните възли и трябва да ходя на...



umira6ta
06-15-2007, 20:14
predi dve sedmici izleznah ot bolnicata s qsnata predstava 4e imam rak na linfnite vazli trqbva da hodq na hemodializa i kakvi li ne gadorii da iztarpq i pak 6ansa mi da uceleq e minimalen kak bihte reagirali ako znaehte 4e umirate za6toto na men mi e bezkraino tejko i bolno sqka6 vsi4ko otiva po dqvolite prosto iskam da si izkaja makata za6toto mi e hipeeer tejko temata mi ne e ebavka

Moderated by ^npocTo^a3^f^
6 и 7 точка от правилника!

MaRiNkA_16
06-16-2007, 12:12
ami mn hora v moq jivot sa ymreli-za moi blizki govorq.i tva sus hemodializata sum go gledala pulen otvrat e.ako iska6 pro4eti nadoly da ima6 predstava za kakvo stava vupros.6te po4ne da ti se vie svqt,da povru6ta6,6te otslabne6 i preblednee6.kosata ti 6te okape,postoqnno 6te ti se spi i o6te takiva lo6i ne6ta.spored men sega dokato se 4yvstva6 dobre izlizai s priqteli i se opitvai da si izjivee6 hubavite migove-zabavlqvai se.a kogato stane jivota ti netuspim togava pi6i pak za nqkoi suvet.nadqvam se da ima i dr hora nsre6ta osven men,koito iskat da ti pomognat. :P

ProstoAz
06-16-2007, 12:28
Не се предавай, щом все още има шанс! Вярвай, че ще се оправиш!
Опитай се да не мислиш постоянно за това, живей си живота до колкото е възможно нормално, забавлявай се...незнам какво да ти кажа често казано. :(

sandy_girl
06-16-2007, 12:38
Ако имаш силна воля, може и да се пребориш с болеста. Имам близки, които бяха болни от рак, обаче с много воля се оправиха и живеят още! Не се предавай, всички ще умрем рано или късно. Никой не е вечен!

deem again
06-16-2007, 15:46
Ако искаш ми пиши на ICQ, може да си поговорим на тази тема.

deem again
06-16-2007, 15:48
297863762

gabrielka@a
06-16-2007, 15:51
Бори се докрай,а ако не можеш-изживей останалото ти време с приятели!

umira6ta
06-16-2007, 18:51
blagodarq vi mnogo za savetite i za vnimanieto koeto ste obarnali na problema mi mersi otnovo

06-16-2007, 20:08
Ei mila,ne se predavai!Ne gubi volq..I az sam bolna no ne guba volq i mislq 4e 6tese opravq(pri men sushto e minimalen procenta da se opravq)No ne gubq nadejdata!Molq se za teb!Pregryshtam te! :smt006 O:) [-o<

alkobalko
06-17-2007, 11:52
Честно казано не знам какво да кажа. Не е лесно да разерем какво чувстваш. Каквото и да става обаче трябва да бъдеш силна и да не се предаваш. Важното е да не губиш воля. Бори се, знай че винаги има шанс да се оправиш. Просто си наложи да мислиш, как ще се оправиш, а не за най-лошото. Пожелавам ти успех и стискам палци да се оправиш.

DrSmurph
06-17-2007, 15:17
Zdrasti, sajaliavam za diagnozata ti! Iskam samo da vmetna niakolko izrechenia. V dneshno vreme, savremennata medicina lekuva i oblek4ava stradaniata na po4ti vsi4ki pacienti. Rannata diagnostika obiknovenno e osnovnia faktor za pulnoto izlekuvane ot niakoi kovarni bolesti i udaljavaneto jivota na bolnite. V tvoia sluchai iskam da ti kaja che diagnozata sama po sebe si e seriozna, no ot druga strana zaboliavaneto e lechimo. Vaprosa e TI za si gotova da se izlekuvash i stiga TI da POVIARVASH I DA POMOGNESH na ORGANIZMA si da pobedi bolestta. Ako jelaesh moje da pogovorim!