PDA

View Full Version : Имам проблем :( :( :( :( :( Help :(



Anonimnia :)
06-15-2007, 21:03
Здравейте аз се казвам Марио.От София съм.На 15 години съм.Тренирам футбол в ПФК ..... . Ставам всяка сутрин преди да изгрее слънцето и отивам в гората и тичам за да не си изгубя формата.Имам хубаво тяло,сини очи,кестенява коса , имам готин характер , добро отношение към момичетата и т.н. Имам обаче един проблем. До 14 години бях голям гадняр и имах много гаджето.Обаче след като се махнах от старото даскало и се успкоих и си бях старото аз а не гаднярът.А сега когато съм по-добре отсякога тук гледам,че момичетата пишат , че такива момчета им трябват и немога да си намеря приятелка.Може би защото неизлизам от нас или незнам :( :( :( :( Защо съм бил гадняр?Ами много просто МОМИЧЕ м е промени тогава.Аз много си я харесвах и направих грешката да отида с една моя близка приятелка на един концерт и тя си помисли,че ми е гадже незнам си какво .И на следващия ден тя ме заряза а аз не реагирах.След няколко дена обаче усетих че ми липсва...Опитах да и обясня тя отказаваше след това почхах да се бия яко да излизам с повече момичета по някакъв начин отмъщавах на нея като наранявах тях и много зле беше тогава :( :( :( :( Аз може да съм на 15 години обаче не изглеждам на толкова и не се чуствам на толкова ;) Момичетата,който познавам като ме питат "Ти имаш ли си гадже " и аз и викам " Ами не съм имал от близо 1 години" и те се учудват как нямам прятелка :( :( :( Незнам какъв ми е проблема...Може би защотото неизлизам да се запознавам незнам просто :( :( :( Ако сте имали същите проблеми кажете какво вие сте направили :( :( Мерси предварително :-)

Anonimnia :)
06-15-2007, 21:04
Има правописни грешки забравих да го редактирам писах направо така :D :D извинете много :oops: :oops: :oops: :oops: :shock: :shock: :)

Just_Be
06-15-2007, 21:09
м...момичетата харесват и гадняри :smt005 и мили момчета..
Защо като те питат имаш ли си гадже ти така реагираш-не от 1 год не съм си имал...кажи не сега нямам .... :-D
нзн кво грешно правиш защото по описанието на външния ти вид би тряяло доста момичета да те харесват...ако не лъжеш де :---)
я постни 1 снимка? :-k :-D :D
започни да излизаш повече...да излизаш навън не е да си гадняр!! :lol: :D

vvs_go
06-15-2007, 21:16
mario mislq 4e te poznavam ot stz li si

Th3MaN
06-16-2007, 12:09
mario mislq 4e te poznavam ot stz li si


Прочети първия ред от темата му. Пише че е от софия

06-16-2007, 12:26
че аз съм момиче ама не харесвам гадняри :smt019